Gość: ja IP: 80.51.57.* 18.05.06, 18:49 Z całym szacunkiem dla Pawła i Kuby ale przydałby sie jeszcze rozzgrywajacy... nie moze byc tak ze cały sezon w kazdym meczu trener szuka pierwszego Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zenon Re: Siatkówka. Riley Salmon będzie grał w AZS-ie! IP: *.icpnet.pl 18.05.06, 19:15 czy z tego artykułu wynika, że wymienieni zawodnicy (poza nowym Salmonem i Gawryszewskim_ podpisali kontrakty 2-LETNIE ???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Re: Siatkówka. Riley Salmon będzie grał w AZS-ie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.06, 19:30 Salmon tez podpisal dwuletni :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DigitAZS Poważnie ???? :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.06, 20:17 08.05.2006 napisaliśmy o tym, ale wtedy jeszcze oczywiście nikt nic nie wiedział ... Napewno pomagacie drodzy Prezesi samym sobie, zaprzeczając transferom podczas gdy połowa Czestochowy o nich trąbi ! Ale super. Fajnie że Salmon u nas zagra ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DigitAZS Re: Siatkówka. Riley Salmon będzie grał w AZS-ie! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.06, 20:19 "Coraz częściej słychać także o tym, że zmiany mogą nastąpić także w sztabie szkoleniowym AZS-u." Juz nastąpiły, ale oczywiście NIKT NIC NIE WIE :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert Re: Siatkówka. Riley Salmon będzie grał w AZS-ie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.06, 07:54 To powiedz coś wiecej o tych zmianach w sztabie szkoleniowym :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sidney Re: Siatkówka. Riley Salmon będzie grał w AZS-ie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.06, 20:55 gruszeczke kusza w azs-ie graniem po przekatnejz rozgrywaczem- dojdzie jeszcze baku i szczerbaty i bedzie dream team Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janek Re: Siatkówka. Riley Salmon będzie grał w AZS-ie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.06, 22:28 W AZS na 98% bedzie grał Szczerbaniuk i Grucha a na 100%bracia Stelmachowie. Informacje pewne od znajomego sponsora Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Al_Capone Re: Siatkówka. Riley Salmon będzie grał w AZS-ie! IP: *.lodz.mm.pl 18.05.06, 22:59 To kiepski jakis ten sponsor bo K.Stelmach zostaje w Skrze z jendego prostego powodu-ma ważny kontrakt,a pozatym jak niedawno stwierdził z Bełchatowa się nigdzie nie rusza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jimmy Re: Siatkówka. Riley Salmon będzie grał w AZS-ie! IP: 80.54.168.* 19.05.06, 00:00 Zarąbisty żart. Nigdzie się nie musi ruszać ciapku,bo mieszka w Częstochowie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heniek z brzezin Re: Siatkówka. Riley Salmon będzie grał w AZS-ie! IP: *.net.pl / *.net.pl 19.05.06, 11:32 Dziwi mnie niekonsekwencja ludzi którzy namiętnie udzialają się na różnego rodzaju forach internetowych. W kilku minionych latach było tak, że na osoby decydujące o pozyskaniu pieniędzy i transferach w Częstochowie wylano mnóstwo pomyj. Sytuacja w trakcie poprzedniego sezonu uległa zmianie. Rozmowy z zawodnikami zostały rozpoczęte w listopadzie i grudniu, a większość z dotychczas zawartych umów została zawarta w styczniu i w lutym. Gdyby teraz rozpoczęto rozmowy z tymi zawodnikami ich menedżerowie dyktowali by zawrotne kwoty, tak jak ma to miejsce w przypadku graczy, którzy jeszcze nie podpisali kontraktów. Dlaczego nikt nie ma cywilnej odwagi stwierdzić, że Częstochowa uprzedziła w działaniu innych możnych ligi? Czemu nikt nie pisze, że Salmonem było zainteresowane Jastrzębie, a gdyby w tej chwili AZS zaczął z nim rozmawiać kwota za którą skłonny byłby przyjść sięgnęła by 200 tyś euro? Poza tym gdzie byłby w tej chwili gierek i gato, gdyby rozmowy z nimi rozpoczęły się po ostatnim meczu w Olsztynie? Nie wiem, czy osoby piszące w internecie o tym, że wiedzą coś na pewno, na 100 % zdają sobie sprawy, że w sposób zasadniczy utrudniają rozmowy, bo zawodnicy w sposób znaczący podnoszą swoje warunki? Poza tym jak ktoś nie zna sposobu zawierania umów w spółkach prawa handlowego, to niech najpierw się przepisami, a dopiero później bryluje w necie. Poza tym kogo ma pozyskać nasz AZS, jeśli w polskiej lidze może grać tylko trzech obcokrajowców? No i jak wyobrażacie sobie rozegranie w sezonie ok. 50 spotkań bez zawodników, którzy są doświadczeni i obyci na międzynarodowej arenie? Możemy spekulować, czy X jest lepszy od Y. A może najlepszy byłby Z? To w klubie najlepiej wiedzą kto ile kosztuje i ile ma się talarów w sakiewce. Poza tym, jeśli ktoś obraża w necie zawodników niech pokaże jakim jest twardzielem i powie to tym graczom prosto w twarz. Poza tym ciekawe, czy zawodnicy, którzy mieli propozycję gry w Częstochowie, a z niej zrezygnowali teraz nie żałują? Mając w perspektywie ligę mistrzów, puchar Polski i PLS a więc około 50 meczy uważam, że potrzebujemy co najmniej 10 chłopów do gry. Jeśli uda się pozyskać benka, gruchę i młodszego stelmasiaka, to możemy powalczyć na wszystkich frontach ... z powodzeniem powalczyć. Myślę, że co niektórzy nie pamiętają już nawet ostatniego sukcesu naszego zespołu ... MP `99 w Kędzierzynie. Marzy mi się i myślę nie tylko mnie, by już za rok Częstochowa wróciła na należne jej miejsce w PLS. I chciałby zobaczyć minę ludzi z bełchatowa i z olsztyna, gdybyśmy wyrawali im w sumie trzech podstawowych graczy. Pozdrawiam wszystkich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DigitAZS Re: Siatkówka. Riley Salmon będzie grał w AZS-ie! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.06, 12:13 "Pozatym, jeśli ktoś obraża w necie zawodników niech pokaże jakim jest twardzielem i powie to tym graczom prosto w twarz." To samo mozna powiedzieć o pracownikach klubu którzy obrażają Kibiców !! Z miłą chęcią udostępnie koledze (jesli dobrze rozkminiłem autora poprzedniego posta ) wypowiedzi osoby baaaardzo blisko związanej z klubem na nasz temat, ewentualnie wyjasnie o co chodziło w pewnej relacji umieszczonej na jednej ze stron internetowych ! Kontakt telefoniczny :) Sedrecznie pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ner AREK GOŁAŚ IP: *.man.czest.pl 19.05.06, 10:32 Czy może coś słychać na temat tunieju poświęconego pamięci ARKA GOŁASIA, po jego śmiwrci tyle się na ten temat mówiło , a teraz absolutna cisza. Odpowiedz Link Zgłoś
leandrao Re: AREK GOŁAŚ 19.05.06, 12:26 Powinien być jakiś turniej,mam nadzieję,że znajdą się osoby, które go zorganizują.Musimy pamiętać o tym chłopaku. Właściwie to tak jakby zginął będąc siatkarzem AZSu. Na pewno przyjdziemy na taki turniej,myślę,że wszyscy kibice powinni. Odpowiedz Link Zgłoś