Gość: MPM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.06, 11:52 mam pytanko czy w jakies stacji bedzie transimsja, ide dzis na wesele i napewno nie bede mial dostepu do Telewizora- a radyjko mam w komorce Serdecznie dziekuje za informacje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ka Re: Mecz Polska-Chorwacja-Transmisja-radio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.06, 12:09 Sadze,ze powinien byc w 1 programie polskiego radia. Odpowiedz Link Zgłoś