Dodaj do ulubionych

MeGa ImPrEzA w ViViE

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.06, 15:58
MEGA IMPREZA
Witam Zapraszam wszystkich zainteresowanych jak i rowniez tych mniej lubiacych imprezy do klubu VIVA, ul.Kosciuszki, ktora odbedzie sie 14 czerwca tego roku (tj. sroda)Rozpoczecie o godzinie 20 wstep 5zl Przyjdz razem ze swoimi znajomymi swietuj dlugi weekend i rozpoczynajace sie wakacje Bedzie towarzyszyc Nam muzyka w stylu: disco, r'n'b ,hip hop, taneczna, techno, trance, house-zagra DJ KekolChcemy stworzyc nie pierwsza ani nie ostania udana impreze!Rozeslij to znajomym, a przede wszystkim zabierz ich ze soba

................Sponsorem imprezy jest Studio Hair Fashion-TRENDY............

ZAPRASZAMY Klub Viva Stary lokal - Nowe wnetrze, wiekszy parkiet

Sroda 14 czerwca
Obserwuj wątek
    • Gość: Boki_czwa Re: MeGa ImPrEzA w ViViE IP: *.policja.gov.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.06, 16:03
      Według mnie termin troche nie trafiony ...

      Środa .. Polska - Niemcy !!!!!

      Ale życze wysokiej frekwencji :)

      pzodr.
      • Gość: xx Re: MeGa ImPrEzA w ViViE IP: *.icis.pcz.pl 10.06.06, 16:16
        SAdzac po wyniku wczorajszego meczu, termin moze byc jak najbardziej trafiony
        niestety.
    • Gość: Boki_czwa Re: MeGa ImPrEzA w ViViE IP: *.policja.gov.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.06, 16:25
      Z drugiej strony .. po meczu na impreze na otarcie łez :)

      pozdr.
    • Gość: Mateo Re: MeGa ImPrEzA w ViViE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.06, 18:11
      Z drugiej jeszcze strony mecz można obejrzeć w Vivie tego dnia;]
      • Gość: Bobi Re: MeGa ImPrEzA w ViViE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.06, 20:20
        W Vivie bedzie mozna obejrzec meczyk bo bedzie TV. A nie ma to jak meczyk przy piwku chyba sie zgodzicie :)
        • Gość: Endrju Re: MeGa ImPrEzA w ViViE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.06, 20:59
          Chyba sie zjawie :)
          • Gość: Mateo Re: MeGa ImPrEzA w ViViE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.06, 13:43
            Dokładnie Bobi:p ale ja będę samochodem więc piwka raczej nie wypiję :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka