Gość: Bobi
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
10.06.06, 15:58
MEGA IMPREZA
Witam Zapraszam wszystkich zainteresowanych jak i rowniez tych mniej lubiacych imprezy do klubu VIVA, ul.Kosciuszki, ktora odbedzie sie 14 czerwca tego roku (tj. sroda)Rozpoczecie o godzinie 20 wstep 5zl Przyjdz razem ze swoimi znajomymi swietuj dlugi weekend i rozpoczynajace sie wakacje Bedzie towarzyszyc Nam muzyka w stylu: disco, r'n'b ,hip hop, taneczna, techno, trance, house-zagra DJ KekolChcemy stworzyc nie pierwsza ani nie ostania udana impreze!Rozeslij to znajomym, a przede wszystkim zabierz ich ze soba
................Sponsorem imprezy jest Studio Hair Fashion-TRENDY............
ZAPRASZAMY Klub Viva Stary lokal - Nowe wnetrze, wiekszy parkiet
Sroda 14 czerwca