Gość: ......... Re: TRW - rolnicza IP: 212.87.241.* 25.03.07, 13:25 SZKODA SŁOW CO SIE TERAZ DZIEJE!!!!!! WSZYSCY MOI ZNAJOMI SZUKAJĄ PRACY ZEBY UCIEC STAMTĄD !!! NIKT TAM PRACOWAC NIE CHCE! PRACUJĄ , OWSZEM DLATEGO ZE MUSZĄ ! ALE JAK TYLKO NADARZY SIE JAKAS LEPSZA PRACA OD RAZU ODCHODZĄ!JAK TO KTOS NAPISAL " SEN O TRW SIE KONCZY I TO PRAWDA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rolnik Re: TRW - rolnicza IP: *.adsl.inetia.pl 27.03.07, 09:56 zgadzam sie.dzieje sie zle.a dyrekcja nie chce tego widziec albo udaje ze nie widzi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: c Re: TRW - rolnicza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 00:32 tak ogolnie to same pierdoly piszecie ale widze ze juz ucichlo nikt juz nie ma nic do powiedzenia szkoda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grzegrzolek Re: TRW - rolnicza IP: *.bulldogdsl.com 30.03.07, 10:43 dno i rozpacz ten zakład, to i nie ma o czym... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ON Re: TRW - rolnicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 20:33 Po pierwsze jesli wiekszosc ludzi zapisze sie do zwiazkow to nic Nam nie zrobia. Nie sa w stanie zwolnic 3/4 lini, bo kto bedzie robil. Po drugie slyszeliscie o tym ze teraz workom przechodzacym do TRW znowu maja obnizyc stawki do 1380zl? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: work Re: TRW - rolnicza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.07, 21:11 Najlepiej to piora mozgi Workerom.Bylem niedawno na takiej smiesznej szkolce.Lysy facet i rudy niemily babsztyl probowali wbic w glowy prostego ludu jak to w TRW jest pieknie.I jak nalezy sie starac aby jak dobrze pojdzie po 8 miu miesiacach przejsc do TRW a wtedy to bedzie bajka.Poki co dla Workow umowa na 1/4 etatu a czesc pieniedzy dla pasozytow z Workera.Odnosze wrazenie ze w zakladzie pracuja ludzie co jak to sie mowi nie majacy wyjscia oraz matoly co wkrecaja te srubki od kilku lat nawet nie wiedza po co,wiedza tylko ze ta srubka w ten otworek i tyle.Ja nie tak sobie wyobrazalem slynne TRW. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: [io Re: TRW - rolnicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 21:03 Ty jesteś niezły z j e b koleś. Te stare wątki o TRW, to Ty byś chyba nawet z d u p y wieloryba wyciągnął. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Menel Re: TRW - rolnicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 21:13 Ja slyszalem o podwyzkach dla TRW w czerwcu-lipcu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pracownica Re: TRW - rolnicza IP: *.adsl.inetia.pl 24.05.07, 21:26 no,żebyś się nie zdziwił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: TRW - rolnicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.07, 11:58 podwyzki! 20 lub 40 zlotych no moze 60 dla najbardziej zasluzonych i tzw dupowlazow . oczywiscie brutto na wyplacie tego nie odczujesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ON Re: TRW - rolnicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.07, 20:36 Podwyzke dostaniesz ok 1-2%, ale norme zwieksza i premi nie dostaniesz. Wyjdzie na to ze pensji dostaniesz jeszcze mniej niz przed podwyzka ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leniwiec.online Re: TRW - rolnicza IP: 60.63.152.* 09.09.07, 20:09 wszystko po staremu Odpowiedz Link Zgłoś