Dodaj do ulubionych

TRW - rolnicza

    • Gość: ......... Re: TRW - rolnicza IP: 212.87.241.* 25.03.07, 13:25
      SZKODA SŁOW CO SIE TERAZ DZIEJE!!!!!! WSZYSCY MOI ZNAJOMI SZUKAJĄ PRACY ZEBY
      UCIEC STAMTĄD !!! NIKT TAM PRACOWAC NIE CHCE! PRACUJĄ , OWSZEM DLATEGO ZE
      MUSZĄ ! ALE JAK TYLKO NADARZY SIE JAKAS LEPSZA PRACA OD RAZU ODCHODZĄ!JAK TO
      KTOS NAPISAL " SEN O TRW SIE KONCZY I TO PRAWDA!
      • Gość: rolnik Re: TRW - rolnicza IP: *.adsl.inetia.pl 27.03.07, 09:56
        zgadzam sie.dzieje sie zle.a dyrekcja nie chce tego widziec albo udaje ze nie
        widzi...
    • Gość: trol Re: TRW - rolnicza IP: 80.50.232.* 28.03.07, 21:11
      up
      • Gość: c Re: TRW - rolnicza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 00:32
        tak ogolnie to same pierdoly piszecie ale widze ze juz ucichlo nikt juz nie ma
        nic do powiedzenia szkoda
        • Gość: grzegrzolek Re: TRW - rolnicza IP: *.bulldogdsl.com 30.03.07, 10:43
          dno i rozpacz ten zakład, to i nie ma o czym...
          • Gość: ON Re: TRW - rolnicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 20:33
            Po pierwsze jesli wiekszosc ludzi zapisze sie do zwiazkow to nic Nam nie zrobia.
            Nie sa w stanie zwolnic 3/4 lini, bo kto bedzie robil.
            Po drugie slyszeliscie o tym ze teraz workom przechodzacym do TRW znowu maja
            obnizyc stawki do 1380zl?
            • Gość: work Re: TRW - rolnicza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.07, 21:11
              Najlepiej to piora mozgi Workerom.Bylem niedawno na takiej smiesznej
              szkolce.Lysy facet i rudy niemily babsztyl probowali wbic w glowy prostego ludu
              jak to w TRW jest pieknie.I jak nalezy sie starac aby jak dobrze pojdzie po 8
              miu miesiacach przejsc do TRW a wtedy to bedzie bajka.Poki co dla Workow umowa
              na 1/4 etatu a czesc pieniedzy dla pasozytow z Workera.Odnosze wrazenie ze w
              zakladzie pracuja ludzie co jak to sie mowi nie majacy wyjscia oraz matoly co
              wkrecaja te srubki od kilku lat nawet nie wiedza po co,wiedza tylko ze ta srubka
              w ten otworek i tyle.Ja nie tak sobie wyobrazalem slynne TRW.
          • Gość: [io Re: TRW - rolnicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 21:03
            Ty jesteś niezły z j e b koleś. Te stare wątki o TRW, to Ty byś chyba nawet z d
            u p y wieloryba wyciągnął.
            • Gość: Menel Re: TRW - rolnicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 21:13
              Ja slyszalem o podwyzkach dla TRW w czerwcu-lipcu
              • Gość: pracownica Re: TRW - rolnicza IP: *.adsl.inetia.pl 24.05.07, 21:26
                no,żebyś się nie zdziwił.
                • Gość: gosc Re: TRW - rolnicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.07, 11:58
                  podwyzki! 20 lub 40 zlotych no moze 60 dla najbardziej zasluzonych i tzw
                  dupowlazow . oczywiscie brutto na wyplacie tego nie odczujesz
                  • Gość: ON Re: TRW - rolnicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.07, 20:36
                    Podwyzke dostaniesz ok 1-2%, ale norme zwieksza i premi nie dostaniesz. Wyjdzie
                    na to ze pensji dostaniesz jeszcze mniej niz przed podwyzka ;)
    • Gość: leniwiec.online Re: TRW - rolnicza IP: 60.63.152.* 09.09.07, 20:09
      wszystko po staremu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka