Dodaj do ulubionych

Poszukuję dobrego blacharza

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.06, 15:16
Mam do zrobienia w karoserii kilka zaprawek i poszukuję naprawdę dobrego
blacharza, ktory zrobi to dobrze oraz fachowo pomaluje - pomóźcie mi
Obserwuj wątek
    • Gość: Andrzej Re: Poszukuję dobrego blacharza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.06, 15:23
      jest kilka warsztatów gdzie maja blacharke i malują np na Warszawskiej przed
      mostem / tam był obok komis/
      • Gość: xxxxxxxx Re: Poszukuję dobrego blacharza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.06, 17:07
        rafał ledwoń gminna nei wiem dokładnie ile robi naprawde solidnie
        • Gość: SS Re: Poszukuję dobrego blacharza IP: *.21.pl / *.21.pl 02.08.06, 17:15
          ul. Wyszyńskiego firma Mlek
          • Gość: sweet_pie Re: Poszukuję dobrego blacharza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.06, 18:18
            również polecam firmę Mlek
    • Gość: ola Re: Poszukuję dobrego blacharza IP: *.prenet.pl 02.08.06, 18:42
      też proponuje Ci zebys z tym problemem wybrał sie do firmy Mlek a jak chcesz
      pomalowac to jedź do lakierni Frontczyka na Ul. Wręczycka
    • Gość: Max Re: Poszukuję dobrego blacharza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.06, 19:07
      Słyszałem, że trzeba się wystrzegać warsztatu - jadąc Jagielońską ostatnia w
      prawo przed Sabinowską - chyba Trojanowski
      • kumpelek25 Re: Poszukuję dobrego blacharza 02.08.06, 19:23
        A znacie jakiś warsztat, który podjałby się remontu blacharskiego smaochodu
        marki Syrena 105? Bo szuka, szukam i już nie mam sił :(
    • notrendy Re: Poszukuję dobrego blacharza 02.08.06, 19:46
      Pan Gęsiarz, ul. Wolna 26.
      Często u niego naprawiają blacharkę karetek pogotowia.
    • Gość: ürf Re: Poszukuję dobrego blacharza IP: *.dip.t-dialin.net 02.08.06, 23:45
      heheh ja tez
    • Gość: akiś auto-lakier IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.06, 22:01
      Kusięta cyba pierwsza uliczka od strony olsztyna dokładnie niepamiętam ale fachowo robi
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka