Dodaj do ulubionych

Żużel. Czy będzie medal pary Ułamek - Drabik?

IP: *.man.czest.pl 03.08.06, 20:10
wygramy !!!!!!! ale zamiast dywersanta Szczepaniaka powinni wziąść Zagara lub
Ljunga, bo mogą na torze w Bydgoszczy być potrzebni w Play-Off.
Obserwuj wątek
    • Gość: Greg131 Re: Żużel. Czy będzie medal pary Ułamek - Drabik? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.06, 07:58
      Dziwny ten artykół - Pan redaktor T. Iwanicki pisał w dniu 01.08 (tekst "Finały
      ekstraligi z przeszkodami")
      ...Kolejka kończąca rundę zasadniczą bądź pierwsza z finałowej mogła się odbyć
      6 sierpnia. Tymczasem ten dogodny termin zarezerwowano na finał Mistrzostw
      Polski Par w Bydgoszczy - zawodów, które straciły już rangę i nawet w niedzielę
      przyciągną na stadion garstkę (w porównaniu z meczem ekstraligi) widzów.
      Dwa dni później Pan podpisujący się ti - pisze " W ciągu dziesięciu dni poznamy
      wyniki dwóch najbardziej prestiżowych, obok rozgrywek ekstraligi, imprez na
      żużlu. 15 sierpnia w Tarnowie finał indywidualny, a już w najbliższą niedzielę
      w Bydgoszczy o medale będą walczyć pary".
      Z tego wynika że jest to impreza prestizowa ale bez rangi ?

      Z pkt. wwidzenia sportowego liczę na niespodziankę i medal może serbro, może
      brąz
    • Gość: sullyfan Re: Żużel. Czy będzie medal pary Ułamek - Drabik? IP: 80.54.171.* 04.08.06, 12:58
      oj zenon zenon coś ci się pomerdało chyba że któremuś załatwili obywatelstwo a
      my nic o tym nie wiemy.
      • Gość: zabus Re: Żużel. Czy będzie medal pary Ułamek - Drabik? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.06, 17:24
        tobie sie pokichalo sully w tym roku jest mozliwosc wprowadzenie w parach
        obcych ...gratuluje zorientowania ...a co do slow janka muzykanta ze nikt sie
        nie wyglupi... od tego jest regulamin zeby korzystac z niego trza bylo wystawic
        w mdmp czy mmppk hefiego a tu ryana lee mateja !!! kiedy ten facet dowie sie co
        to taktyka !! My nie mamy trenera tylko babochlopa ktory nie wie co to
        naprawde jest zuzel tak bylo jak byl zawodnikiem i teraz tak samo jest jako
        trener....oooh janek janek ucz sie chlopie ehhh
        • Gość: BTZ Re: Żużel. Czy będzie medal pary Ułamek - Drabik? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.06, 11:37
          Z calym szacunkiem, ale kto zaplaci Sullivanowi za start. Przy maksymalnej
          ilosci punktow dostanie od GKSZ 2750 PLN. Tyle to on zgarnie za jeden start w
          lidze. Klubow nie stac na marnowanie kasy. Najlepszy przyklad daje Tarnow.
          Gollob nawet nie chcial startowac w eliminacjach.
    • Gość: tolek344 Re: Żużel. Czy będzie medal pary Ułamek - Drabik? IP: 80.54.173.* 04.08.06, 17:10
      Nie ma takiej możliwości to był tylko jednorazowy przebłysk Drabika.
      • Gość: Wlodek Re: Żużel. IP: *.vf.shawcable.net 05.08.06, 06:05
        Gdzie znajde przepisy dotyczace np danych dotyczacych pojemnosci silnikow
        motocykli zuzlowych.
        Chodzi mi o maksymalna pojemnosc silnika.
        • Gość: zabus Re: Żużel. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.06, 12:41
          *[www.pzm.pl/sporty.asp?ID2=menu_zuzel.html&ID=zuzel_regulaminy.html]
          Prosze :))
        • Gość: cd zabus Re: Żużel. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.06, 12:49
          www.pzm.pl/regulaminy/k_7/tech2003.pdf konkretniej
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka