Gość: zenon IP: *.man.czest.pl 03.08.06, 20:10 wygramy !!!!!!! ale zamiast dywersanta Szczepaniaka powinni wziąść Zagara lub Ljunga, bo mogą na torze w Bydgoszczy być potrzebni w Play-Off. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Greg131 Re: Żużel. Czy będzie medal pary Ułamek - Drabik? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.06, 07:58 Dziwny ten artykół - Pan redaktor T. Iwanicki pisał w dniu 01.08 (tekst "Finały ekstraligi z przeszkodami") ...Kolejka kończąca rundę zasadniczą bądź pierwsza z finałowej mogła się odbyć 6 sierpnia. Tymczasem ten dogodny termin zarezerwowano na finał Mistrzostw Polski Par w Bydgoszczy - zawodów, które straciły już rangę i nawet w niedzielę przyciągną na stadion garstkę (w porównaniu z meczem ekstraligi) widzów. Dwa dni później Pan podpisujący się ti - pisze " W ciągu dziesięciu dni poznamy wyniki dwóch najbardziej prestiżowych, obok rozgrywek ekstraligi, imprez na żużlu. 15 sierpnia w Tarnowie finał indywidualny, a już w najbliższą niedzielę w Bydgoszczy o medale będą walczyć pary". Z tego wynika że jest to impreza prestizowa ale bez rangi ? Z pkt. wwidzenia sportowego liczę na niespodziankę i medal może serbro, może brąz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sullyfan Re: Żużel. Czy będzie medal pary Ułamek - Drabik? IP: 80.54.171.* 04.08.06, 12:58 oj zenon zenon coś ci się pomerdało chyba że któremuś załatwili obywatelstwo a my nic o tym nie wiemy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zabus Re: Żużel. Czy będzie medal pary Ułamek - Drabik? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.06, 17:24 tobie sie pokichalo sully w tym roku jest mozliwosc wprowadzenie w parach obcych ...gratuluje zorientowania ...a co do slow janka muzykanta ze nikt sie nie wyglupi... od tego jest regulamin zeby korzystac z niego trza bylo wystawic w mdmp czy mmppk hefiego a tu ryana lee mateja !!! kiedy ten facet dowie sie co to taktyka !! My nie mamy trenera tylko babochlopa ktory nie wie co to naprawde jest zuzel tak bylo jak byl zawodnikiem i teraz tak samo jest jako trener....oooh janek janek ucz sie chlopie ehhh Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BTZ Re: Żużel. Czy będzie medal pary Ułamek - Drabik? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.06, 11:37 Z calym szacunkiem, ale kto zaplaci Sullivanowi za start. Przy maksymalnej ilosci punktow dostanie od GKSZ 2750 PLN. Tyle to on zgarnie za jeden start w lidze. Klubow nie stac na marnowanie kasy. Najlepszy przyklad daje Tarnow. Gollob nawet nie chcial startowac w eliminacjach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tolek344 Re: Żużel. Czy będzie medal pary Ułamek - Drabik? IP: 80.54.173.* 04.08.06, 17:10 Nie ma takiej możliwości to był tylko jednorazowy przebłysk Drabika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wlodek Re: Żużel. IP: *.vf.shawcable.net 05.08.06, 06:05 Gdzie znajde przepisy dotyczace np danych dotyczacych pojemnosci silnikow motocykli zuzlowych. Chodzi mi o maksymalna pojemnosc silnika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zabus Re: Żużel. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.06, 12:41 *[www.pzm.pl/sporty.asp?ID2=menu_zuzel.html&ID=zuzel_regulaminy.html] Prosze :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cd zabus Re: Żużel. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.06, 12:49 www.pzm.pl/regulaminy/k_7/tech2003.pdf konkretniej Odpowiedz Link Zgłoś