Gość: am IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.06, 17:35 czy ktos wie co się stało Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: 12.12m Re: TRW wypadek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.06, 19:01 chodzi ci o ten na drodze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: TRW wypadek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.06, 19:20 prawdopodobnie autobus cofajac potracil robotnika drogowego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 12.12m Re: TRW wypadek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.06, 19:44 bies wjechał w tego małego busika a ten mały busik na jednego z panów robotników (co układaja chodnik). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: B Re: TRW wypadek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.06, 20:52 Dlaczego TRW - Wypadek? Jeszcze dojdzie do tego że TRW jest winne zdarzeniu drogowemu.....Jeśli juz coś to Biesy - Wypadek czy MPK - Wypadek - bo nie wiem, która firma ma przewozy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mlili mllia Re: TRW- Ładna pogoda IP: *.gw-cz5.z.kat1.spidernet.pl 21.09.06, 20:58 niedługo watek TRW opanuje całe forum i na kazdy temat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikusia Re: TRW -pada deszcz IP: *.gw-cz5.z.kat1.spidernet.pl 21.09.06, 20:59 :P.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asa Re: TRW - Bo mam zły humor;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.06, 21:23 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin_r Re: TRW - Bo mam zły humor;-) IP: *.21.pl 21.09.06, 21:58 Poprzedzajmy każdy temat skrótem TRW :) Wtedy każdy będzie chociaż choć w promilu na temat TRW ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-( Re: TRW wypadek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.06, 22:51 plotki ze stolowki ; jak wiadomo w kazdej bajce odrobina prawdy jest , wiec ... podobno ofiara to praconik ktory robil tam kostke brukowa i krawezniki na rolniczej . powiedzmy ze kierowcy mylnely sie pedaly gazu i hamulca i zamiast hamowac dal gaz i zmiotl chlopaka . szkofda chlopaka bo ponoc stracil noge , ma male dziecko rodzine....... szkoda :-( kierowca busa najlepiej wie co sie stalo i watpie zeby czul sie dobrzez ta mysla.... jezeli ejst czlowiekiem to sobie niewybaczy tego zdazenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: TRW wypadek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.06, 20:13 z tego co sie orientuje, to kierowca busa wjechał na robotnika z premedytacją, bo ten pracownik wraz z wlascicielem firmy budowlanej ,prosili, a nastepnie wrecz zakazali wjezdzac do zatoczki, ktora wlasnie ukladali z kostki (poniewaz bez przerwy kirowcy im wjezdzali i psuli i nie mogli dokonczyc roboty)a ten kierowca nie chcial wyjechac z zatoki i zaczal ich straszyc cofajac samochod do tył , wlasiciel firmy zdazyl uciec, natomiast ten biedny chlopak nie i skonczylo sie to dla niego tragicznie.Palant z busa mial szczescie, ze policja szybko przyjechala,bo inaczej dopadala by go sprawiedliwosc poprzez rece kolegow, ktorzy dobrze znaja, okaleczonego juz do konca zycia wspanialego czlowieka, super meza i super ojca. A tak znajac zycie, upiecze sie gosciowi, zapomni, i sam sie dobrze usprawiedliwi, Odpowiedz Link Zgłoś