Dodaj do ulubionych

TRW wypadek

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.06, 17:35
czy ktos wie

co się stało
Obserwuj wątek
    • Gość: 12.12m Re: TRW wypadek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.06, 19:01
      chodzi ci o ten na drodze?
    • Gość: gosc Re: TRW wypadek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.06, 19:20
      prawdopodobnie autobus cofajac potracil robotnika drogowego
      • Gość: 12.12m Re: TRW wypadek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.06, 19:44
        bies wjechał w tego małego busika a ten mały busik na jednego z panów robotników
        (co układaja chodnik).
        • Gość: B Re: TRW wypadek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.06, 20:52
          Dlaczego TRW - Wypadek?

          Jeszcze dojdzie do tego że TRW jest winne zdarzeniu drogowemu.....Jeśli juz coś
          to Biesy - Wypadek czy MPK - Wypadek - bo nie wiem, która firma ma przewozy.
    • Gość: mlili mllia Re: TRW- Ładna pogoda IP: *.gw-cz5.z.kat1.spidernet.pl 21.09.06, 20:58
      niedługo watek TRW opanuje całe forum i na kazdy temat
    • Gość: nikusia Re: TRW -pada deszcz IP: *.gw-cz5.z.kat1.spidernet.pl 21.09.06, 20:59
      :P....
    • Gość: asa Re: TRW - Bo mam zły humor;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.06, 21:23
      • Gość: marcin_r Re: TRW - Bo mam zły humor;-) IP: *.21.pl 21.09.06, 21:58
        Poprzedzajmy każdy temat skrótem TRW :) Wtedy każdy będzie chociaż choć w
        promilu na temat TRW ;)
    • Gość: :-( Re: TRW wypadek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.06, 22:51
      plotki ze stolowki ; jak wiadomo w kazdej bajce odrobina prawdy jest , wiec ... podobno ofiara to praconik ktory robil tam kostke brukowa i krawezniki na rolniczej . powiedzmy ze kierowcy mylnely sie pedaly gazu i hamulca i zamiast hamowac dal gaz i zmiotl chlopaka . szkofda chlopaka bo ponoc stracil noge , ma male dziecko rodzine....... szkoda :-( kierowca busa najlepiej wie co sie stalo i watpie zeby czul sie dobrzez ta mysla.... jezeli ejst czlowiekiem to sobie niewybaczy tego zdazenia
    • Gość: gosc Re: TRW wypadek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.06, 20:13
      z tego co sie orientuje, to kierowca busa wjechał na robotnika z premedytacją,
      bo ten pracownik wraz z wlascicielem firmy budowlanej ,prosili, a nastepnie
      wrecz zakazali wjezdzac do zatoczki, ktora wlasnie ukladali z kostki (poniewaz
      bez przerwy kirowcy im wjezdzali i psuli i nie mogli dokonczyc roboty)a ten
      kierowca nie chcial wyjechac z zatoki i zaczal ich straszyc cofajac samochod do
      tył , wlasiciel firmy zdazyl uciec, natomiast ten biedny chlopak nie i skonczylo
      sie to dla niego tragicznie.Palant z busa mial szczescie, ze policja szybko
      przyjechala,bo inaczej dopadala by go sprawiedliwosc poprzez rece kolegow,
      ktorzy dobrze znaja, okaleczonego juz do konca zycia wspanialego czlowieka,
      super meza i super ojca. A tak znajac zycie, upiecze sie gosciowi, zapomni, i
      sam sie dobrze usprawiedliwi,
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka