Dodaj do ulubionych

koncert jazzowy;)

IP: *.profiline.pl 20.10.06, 15:09
Dzisiaj w ASKu szykuje się fajowy koncercik jazzowo-klimaciarski.PO
koncercie "jam session do rana"...musi być fajnie! Na basie będzie szył
następca Pilichowskiego, a kto wie-może nawet samego Mistrza Żaczka??
Przyjdźcie!Warto!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka