Gość: pawel IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.06, 21:00 czy to prawda,ze Dobrowolscy organizuja w La Mexicanie imprezy? podobno bardzo fajne:) Byl ktos z Was? jakie opinie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gość Re: La Mexicana - potancówa Dobrowolskich??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.06, 21:02 Chyba ma to byc coś porzadniejszego bo byłam świadkiem że nie wpuszczaja w adidasach i dzinsach !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawel Re: La Mexicana - potancówa Dobrowolskich??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.06, 21:06 w dzinsach??? to w co ma sie czlowiek ubrac? w dresy moze???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawel Re: La Mexicana - potancówa Dobrowolskich??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.06, 21:08 ludzie ten swiat juz powariowal!! do restauracji na impreze idziesz potanczyc, kupic cos do jedzenia przy okazji, a oni Tobie podziekują, bo w ...........adidasach jestes i w dzinsach....;;/;/;/;/ to taka selekcja jak w reszcie czestochowskich super lokali o nienajlepszej slawie na forum;p Odpowiedz Link Zgłoś
takijeden81 Re: La Mexicana - potancówa Dobrowolskich??? 04.11.06, 16:27 oni wyznają zasadę z pewnego wspaniałego filmu :)"klient w krawacie jest mniej awanturujący się " :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paolo Re: La Mexicana - potancówa Dobrowolskich??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.06, 17:02 ee nie wierze w to... sam bylem u nich na kursie i wszyscy to luzacy, a co za tym idzie tak samo śa luzakami gdy ida do nich na impreze! wiec to bez sensu by Dobrowolscy zapraszali na zajeciach, a potem kursanci przed lokalem nagle sie dowiaduja, ze nie wejda...;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karola Re: La Mexicana - potancówa Dobrowolskich??? IP: *.inds.pl 04.11.06, 17:09 Tak ja bylam jeszcze pzred wakacjami. Była swietna impreza. zarezerwowali lokal i super sie bawilismy:) Odpowiedz Link Zgłoś
paolo101 Re: do Karoli 04.11.06, 17:14 i to prawda z ta selekcją, czy tylko takie sciemnianie??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eeewkaaa Re: do Karoli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.06, 17:19 A tak swoją drogą w adidasach to powinno się biegać, a nie tańczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: do Karoli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.06, 17:28 oj czepiasz sie...moze komus akurat wygodnie w adidasach...;) i to wcale nie znaczy ze jest dresiarzem.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karola Re: do Karoli IP: *.inds.pl 04.11.06, 17:39 u nas to bylo tak ze najpierw mielismy turniej tanca a pozniej byla impreza takze sila rzeczy kazdy byl ubrany w garnitur i lakierki:) ale nie sadze ze gdyby ktokolwiek byl w adidasach to nie zostal by wpuszczpny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Beata Re: La Mexicana - potancówa Dobrowolskich??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.06, 17:18 jaka tam srednia wiekowa? tzn ja nic nie mam do strych, czy mlodych, ale warto wiedziec gdzie sie idzie. Ale kto by nie byl to i tak wiem,z ezapewne fajne zabawy tam sa jesli prowadza to Ci ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Re: La Mexicana - potancówa Dobrowolskich??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.06, 17:41 a tam sa ludzie w prach, czy są tez wolne jednostki[czytaj: single i singielki;)]??????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karola Re: La Mexicana - potancówa Dobrowolskich??? IP: *.inds.pl 04.11.06, 17:44 to tak jak wczesniej pisalam najpeirw byl turniej a pozniej wszyscy szlismy na impreze wiec kazdy byl z kims nie koniecznie z partnerem zyciowym:):) ale z partnerem z ktorym tanczy:) Odpowiedz Link Zgłoś
paolo101 Re: La Mexicana - potancówa Dobrowolskich??? 04.11.06, 17:48 no ale nie trzeba brac udzialu w tym turnieju chyba:) mozna zapewne przyjsc potanczyc i popatrzec na turniej.... a chodza tam "normalni ludzie" czy bardziej takie zule, awanturnicy? Odpowiedz Link Zgłoś
ola.klajn Re: La Mexicana - potancówa Dobrowolskich??? 06.11.06, 16:50 Dobrowolscy rezerwuja stoliki w Mexicopelii dla swoich kursantów i dbaja o to, żeby muzyka była do tańczenia ;) towarzyskiego. Imprezka jest fajna, ale ostatnio byli w lokalu tez ludzie spoza kursu. Odpowiedz Link Zgłoś