Gość: Ania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.07, 17:52 Polećcie proszę zajęcia aerobiku lub coś podobnego w okolicy Rakowa. Jakie ceny i opcje. Z tego co się dowiedziałam dosyć ciekawy program mają w Pasażu ale wolałabym coś bliżej domu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ola Re: Aerobik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.07, 09:45 Podbijam bo też jestem zainteresowana Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rcgcg Re: Aerobik IP: 212.87.240.* 03.01.07, 11:03 W Domu Kultury na Mireckiego koło Biblioteki. Cen niestety nie znam, podaje nr.tel 034 3234401 Odpowiedz Link Zgłoś