IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.07, 17:52
Polećcie proszę zajęcia aerobiku lub coś podobnego w okolicy Rakowa. Jakie
ceny i opcje. Z tego co się dowiedziałam dosyć ciekawy program mają w Pasażu
ale wolałabym coś bliżej domu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ola Re: Aerobik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.07, 09:45
      Podbijam bo też jestem zainteresowana
      • Gość: rcgcg Re: Aerobik IP: 212.87.240.* 03.01.07, 11:03
        W Domu Kultury na Mireckiego koło Biblioteki. Cen niestety nie znam, podaje
        nr.tel 034 3234401
        • Gość: Ola Re: Aerobik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.07, 11:25
          Dzięki
          • Gość: E Re: Aerobik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.07, 15:42
            Jest też na KB.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka