Gość: zaba IP: 80.48.49.* 22.04.07, 18:02 czyk ktos moze polecic dobrego chirurga w czwie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: loko Re: przepuklina IP: *.flatpla.net 22.04.07, 19:03 Dr.Jabłonka-przyjmuje w szpitalu w Blachowni.Miałem u niego zabieg i polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: przepuklina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.04.07, 19:54 Nie wiem czy chodzi o dorosłego czy o dziecko.Jeżeli dziecko to dr.Klimza.Przyjmuje na ulicy Legnickiej 58a. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cz-wa Re: przepuklina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.07, 19:55 mnie szył dr. Panek rok temu i jest Ok Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Były pacjent Re: przepuklina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.07, 20:00 Oddział chirurgiczny w szpitalu w Blachowni gorąco polecam. Odpowiedz Link Zgłoś