Dodaj do ulubionych

przepuklina

IP: 80.48.49.* 22.04.07, 18:02
czyk ktos moze polecic dobrego chirurga w czwie?
Obserwuj wątek
    • Gość: loko Re: przepuklina IP: *.flatpla.net 22.04.07, 19:03
      Dr.Jabłonka-przyjmuje w szpitalu w Blachowni.Miałem u niego zabieg i polecam.
      • Gość: Paweł Re: przepuklina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.04.07, 19:54
        Nie wiem czy chodzi o dorosłego czy o dziecko.Jeżeli dziecko to
        dr.Klimza.Przyjmuje na ulicy Legnickiej 58a.
    • Gość: cz-wa Re: przepuklina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.07, 19:54
    • Gość: cz-wa Re: przepuklina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.07, 19:55
      mnie szył dr. Panek rok temu i jest Ok
    • Gość: Były pacjent Re: przepuklina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.07, 20:00
      Oddział chirurgiczny w szpitalu w Blachowni gorąco polecam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka