sklepik7 23.05.07, 13:00 czy są jeszcze w częstochowie bezrobotne ekspedientki chętne do podjęcia pracy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ekspedientka Re: Ekspedientki IP: *.adsl.inetia.pl 23.05.07, 13:20 Pewnie że są jeżeli p. rejestruje na cały etat i zarobek wyniesie na reke z 1000zł to jestem chętna :) Odpowiedz Link Zgłoś
sklepik7 Re: Ekspedientki 23.05.07, 14:41 umowa na 5 lat, pełen etat, pierwsze 3 mies 900 netto, kolejne 3 mies 1000 netto, po 6 mies 1100, taka perspektywa na najblizszy rok. Firma posiada 3 sklepy spożywcze i istnieje od 2003 roku, nigdy nie miała opóźnień z wypłatami. 2 sklepy na stradomiu i jeden na tysiącleciu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pati Re: Ekspedientki IP: 195.205.202.* 23.05.07, 17:22 interesuje mnie sklepik na tysiącleciu. problem w tym iż wczesniej nie pracowałam w sklepie. czy trzeba mieć doświadczenie? jak nie to jestem chetna Odpowiedz Link Zgłoś
herminatorr Re: Ekspedientki 23.05.07, 21:17 trzeba jeszcze szefowi codziennie robic lache Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agulka Re: Ekspedientki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.07, 13:22 Ja też, na takich warunkach jw. Za 500zł - 8 godz. dziennie to jakoś mi się nie chce robić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: isia Re: Ekspedientki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.07, 13:28 ja jestem chetna . jakiej branzy jest ten sklepik !!! i mniej wiecej w jakiej dzielnicy !!! ile godzin czy sa zmiany ??!! Odpowiedz Link Zgłoś
plugawypomiot do isi 24.05.07, 12:00 sorry Ty sie nie nadajesz nie posiadasz elementarnej umiejetnosci czytania :-( Odpowiedz Link Zgłoś
bo-tak Re: Ekspedientki 23.05.07, 13:36 Twoje ogłoszenie zostało przeniesione na Dwukropka! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: Ekspedientki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.07, 17:58 ja obecnie pracuję w markecie ale myslę o zmianie pracy też była bym chętna ale może coś więcej na ten temat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zainteresowana Re: Ekspedientki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.07, 21:12 Ja bylabym chetna ale od siernia :( byla by taka mozliwosc czy nie za bardzo ?? Odpowiedz Link Zgłoś
sklepik7 Re: Ekspedientki 24.05.07, 11:29 Praca od zaraz. Sklep na tysiącleciu 60 m samoobsługa, na stradomiu 40, sprzedaż zza lady, czynne od 6 do 22, dwie zmiany 6-14, 14-22, srednio 3 soboty pracujące i jedna niedziela 10-18, nie wymagamy doświadczenia, ale na pewno dużego zaangażowania. Nie słyszałem jeszcze skarg personnelu na pracodawcę. Miła atomsfera. Proszę o odpowiedzi sklepik7@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
beatka821 Marniutka ta płąca 24.05.07, 11:34 dziewczyny.bardzo musicie chyba potrzebowac kasy,bo płaca BARDZOO marniutka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grant Re: Marniutka ta płąca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 21:07 Moja droga Pani chyba się Pani poprzewracało we łbie.Ile Pani zdaniem powinna zarabiać ekspedientka? 3000 ? Czy to również za mało? Kobieto to nie zachód! Większość z Pań przychodzących na rozmowę w sprawie pracy jest już zmęczona samym przyjściem na ową rozmowę a co dalej,jak jej się nie pokaże palcem co ma zrobić to nie zrobi.Zacznijcie pracować jak należy a pracodawcy też was docenią.Za skrzywione miny i leżenie na ladch sklepowych(bo przecież ciągle jesteście zmęczone)też Wam nie będziemy płacić! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawa Re: Ekspedientki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.07, 11:50 Bardzo fajnie że ktoś tak szczegółowo opisuje warunki pracy. A czy można jeszcze poprosić o wynagrodzenie bo w tym wszystkim to najważniejsze Odpowiedz Link Zgłoś
ancymonka Re: Ekspedientki 24.05.07, 11:54 Umiesz czytać?, przecież podawał wcześniej wynagrodzenie!! Wogóle ten wątek nie powinien mieć miejsca na tym forum... ale pominę to milczeniem i dozą wyrozumiałości... w końcu kto by w poszukiwaniu pracy ogłoszenia przeglądał (np. na Dwukropku)?? Odpowiedz Link Zgłoś