Dodaj do ulubionych

FIRMA ''KIMET''

IP: *.man.czest.pl 08.06.07, 17:24
OPISZCIE WASZE DOSWIADCZENIA LUB TO CO SłYSZELISCIE O TEJ FIRMIE.
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: FIRMA ''KIMET'' IP: *.man.czest.pl 12.06.07, 15:11
      szukasz tam zatrudnienia ? Udaj sie do długowłosego. Sam wyrobisz sobie opinię.
      A ty dlaczego pytasz? chcesz się czymś pochwalić na forum :):)
    • Gość: gonzo Re: FIRMA ''KIMET'' IP: *.man.czest.pl 14.06.07, 09:43
      szukaj.gazeta.pl/szukaj/0,52001.html?VE_szukaj_a=KImet&ile=20&sort=data_desc&spojnik=and&forum=55&poz=0&A_szukaj=tres
      c&zywe=2&x=13&y=9

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka