Gość: NEO IP: *.man.czest.pl 08.06.07, 17:24 OPISZCIE WASZE DOSWIADCZENIA LUB TO CO SłYSZELISCIE O TEJ FIRMIE. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ja Re: FIRMA ''KIMET'' IP: *.man.czest.pl 12.06.07, 15:11 szukasz tam zatrudnienia ? Udaj sie do długowłosego. Sam wyrobisz sobie opinię. A ty dlaczego pytasz? chcesz się czymś pochwalić na forum :):) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gonzo Re: FIRMA ''KIMET'' IP: *.man.czest.pl 14.06.07, 09:43 szukaj.gazeta.pl/szukaj/0,52001.html?VE_szukaj_a=KImet&ile=20&sort=data_desc&spojnik=and&forum=55&poz=0&A_szukaj=tres c&zywe=2&x=13&y=9 Odpowiedz Link Zgłoś