IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.06.03, 19:17
co o nim myślicie...dla mnie to złodzieje,ciągle cośblokują,a te panienki
tylko się tam marnują...
Obserwuj wątek
    • Gość: xxx Re: sts IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.06.03, 00:02
      O co ci chodzi ?
      • Gość: ppp Re: sts IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.06.03, 19:35
        o zakłady bukmacherskie....takie to trudne?????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka