Dodaj do ulubionych

Uśmiercony przez "Dziennik" pacjent żyje

01.10.07, 10:14
Oj "Dziennik" chyba chce gonić "Fakt".
Jeszcze się rozpędzą i 'spisek lekarzy' wytropią.
Obserwuj wątek
    • Gość: estoril przyganiał kocioł garnkowi IP: *.adsl.inetia.pl 01.10.07, 10:23
      przyganiał kocioł garnkowi
      • konread Re: przyganiał kocioł garnkowi 01.10.07, 10:44
        Gość portalu: estoril napisał(a):

        > przyganiał kocioł garnkowi

        Chyba właśnie nie, bo nie wiem czy zauważyłeś, że w takich sytuacjach
        "plotkowych" GW podaje źródło lub zaznacza że informacja nie jest sprawdzona.
        Chyba że masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem, z czym boryka się niestety
        masa naszych rodaków:P
        • Gość: elvis Niemiecki Dziennik na smyczy antynimieckiego rządu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.07, 10:46
        • naprawdetrzezwy Re: przyganiał kocioł garnkowi 02.10.07, 09:36
          > Chyba właśnie nie, bo nie wiem czy zauważyłeś, że w takich sytuacjach
          > "plotkowych" GW podaje źródło

          I Dziennik je podał:

          "O bulwersującej sprawie poinformowali nas prcownicy częstochowskiego pogotowia"

          Będziesz teraz twierdził, że podanie źródła (jak wg ciebie robi to Gazeta) to za
          mało?
          ;>>>
      • skubi6 "Dziennik" chodzi na skróty i się potknął 01.10.07, 10:47
        Widzieliście, ile "Dziennik" podaje plotek i przecieków politycznych? Potem
        połowa okazuje się fałszywa.

        Oni koniecznie chcą mieć kupę newsów. I mają, tylko połowa nie tego. Tu się
        rypli wyjątkowo, teraz w GW otwierają szampana.

        A niedoszłemu nieboszczykowi życzymy dobrego zdrowia i wielu lat życia.

        Wyrwij Polskę z rąk najgorszych, przyłącz się: www.skubi.net/kampania.html
        • preta Re: "Dziennik" klamie 01.10.07, 10:52
          Niesprawdzone informacje w Dzienniku to nic. Przeczytajcie
          histeryczny komentarz red. Kim. Zenada!
          • solveik Re: "Dziennik" klamie 01.10.07, 11:51
            Połowa polityków kłamie a potem musi przepraszać za swoje przejęzyczenia.
            Dlaczego nie może tego robić Dziennik? Z przeprosinami będą mieli o tyle
            łatwiej, że zrobią to na łamach swojej gazety :)
            • cerambyx Re: "Dziennik" klamie 01.10.07, 14:13
              solveik napisała:

              > Połowa polityków kłamie a potem musi przepraszać za swoje przejęzyczenia.
              > Dlaczego nie może tego robić Dziennik?

              Jezeli chca uchodzic za powazny dziennik, a nie jedynie gadzinowke na uslugach
              wiadomych ludzi to powinni przynajmniej stwarzac pozory bezstronnosci i nie
              powinni klamac. Widocznie nie maja takich ambicji.
            • szefunio1 Re: "Dziennik" klamie 01.10.07, 14:40
              > Połowa polityków kłamie...

              Bo zawód polityka tego wymaga, tak samo jak zawód szambonurka wymaga
              taplania się w g.wnie.
              Zawód dziennikarza zaś takich rzeczy nie wymaga.
          • Gość: zdrowy Re: "Dziennik" klamie IP: 212.182.117.* 01.10.07, 13:37
            TAK, Popieram!!!

            Dokladnie to samo mnie uderzylo! Totalny brak wyobazni red. Kim. Nawet gdyby
            okazalo sie ze jednak ten Pan nie zyje, nie powinna takiego czegos pisac. Nie
            mozna tak generalizowac, nie mozna tak oczerniać wszystkich lekarzy. Nie mozna w
            ten sposób buntować ludzi przeciw lekarzom.
          • Gość: Tom Re: "Dziennik" klamie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.07, 17:40
            A co było w tym komentarzu, czy może ktoś przytoczyć? Bo na stronie internetowej dziennika nie ma żadnego śladu (co raczej nie dziwi). a do wersji papierowej nie mam dostępu.
            • preta Re: "Dziennik" - komentarz 01.10.07, 18:27
              komentarz red. Kim:
              "Jak sie dzis czujecie, lekarze ze szpitala w Czestochowie? O czym
              myslicie, patrzac w lustro przy goleniu, jedzac sniadanie? Mnie
              wciaz przed oczami staja sceny ewakuacji pacjentow z waszego
              szpitala. Wywozone karetkami wazace kilogram wczesniaki, kobiety w
              zagrozonej ciazy, starsi, bezradni ludzie. I ten czlowiek, ktory
              umarl, po tym, jak odmowiliscie mu pomocy".
              To tylko lead tego komentarza. Jest dluzszy, ale nie bede go tu w
              calosci przytaczac - szkoda stukania...
              • Gość: Tom Re: "Dziennik" - komentarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.07, 18:50
                Ok, Preta, dzięki za ten fragment :).
              • melmal Re: "Dziennik" - komentarz 01.10.07, 18:52
                dodajmy, ze chodzi o Panią Renatę Kim - zastępcę szefa działu opinii Dziennika. Szkoda ze dziennik.pl juz usunął ta informację jak również opinię Pani "redaktor"
        • Gość: gregory 701 Re: "Dziennik" chodzi na skróty i się potknął IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.07, 14:44
          To nie jest polski Dziennik , to jest " DER DZIENNIK " niemieckiego
          wydawnictwa !
        • fnoll heh, czyżby dziennik to fakt plus więcej literek? 01.10.07, 23:42
          żenua
    • Gość: Grzesiek A ilu pacjentow zabil Ziobro IP: 194.75.37.* 01.10.07, 10:24
      wywolujac nagonke na lekarzy zajmujacych sie przeszczepami?
      • roman337 Dziennikarz "dziennika" modla sie teraz o śmierć p 01.10.07, 10:26
        pacjent!.. wtedy "potwierdzi ich news !
      • wrojoz Re: A ilu pacjentow zabil Ziobro 01.10.07, 10:44
        Gość portalu: Grzesiek napisał(a):

        > wywolujac nagonke na lekarzy zajmujacych sie przeszczepami?

        Ziobro zabił setki pacjentów.!
      • Gość: re Re: A ilu pacjentow zabil Ziobro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.07, 11:33
        Gość portalu: Grzesiek napisał(a):

        > wywolujac nagonke na lekarzy zajmujacych sie przeszczepami?

        A ilu pacjentów zabili lekarze, którzy odmówili m.in. przeszczepów tylko
        dlatego, że nie dostali w łapę?
        • Gość: Grzesiek Re: A ilu pacjentow zabil Ziobro IP: 194.75.37.* 01.10.07, 11:42
          ani jednego. Znasz choc jeden przypadek lapowki za przeszczep w
          Polsce przez ostatnie 30 lat? Jesli nie to znaczy ze jestes klamca
          tak jak Ziobro.
          • Gość: re Re: A ilu pacjentow zabil Ziobro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.07, 11:56
            Znam i to sporo. Np. pacjenci czekający w kolejce mogą "zapłacić" i od razu idą
            na operację. Pozostali muszą czekać, przez to kończy się to śmiercią.

            ------------------------------
            Lekarzu pokaż co masz w garażu.
            Łapiński wprowadził NSZ. Ma przez to krew na rękach.
            • melmal Re: A ilu pacjentow zabil Ziobro 01.10.07, 12:10
              re...ty chyba jestes kretynem...
              myslisz ze przeszczep to wyciecie wyrostka??
              tu mozesz nie wiem ile dac w lape a i tak nic nie pomoze jesli nie znajdzie sie odpowiedni dawca (o ukladzie HLA to nie ma nawet co tu wspominac...)
            • Gość: Grzesiek Re: A ilu pacjentow zabil Ziobro IP: 194.75.37.* 01.10.07, 12:56
              operacje przeszczepow ???? Tylu masz znajomych po operacjach
              przeszczepow i do tego jeszcze tylu z nich placilo lapowki?
            • cerambyx Re: A ilu pacjentow zabil Ziobro 01.10.07, 14:16
              Gość portalu: re napisał(a):

              > Znam i to sporo. Np. pacjenci czekający w kolejce mogą "zapłacić" i od razu idą
              > na operację. Pozostali muszą czekać, przez to kończy się to śmiercią.

              alez brednie, a jakies konkrety mozesz podac? nie? to zamilcz na wieki łgarzu
              albo udaj sie do prokuratury jezeli takie masz, ale ze do tej pory tego nie
              zrobiles oczywistym jest, ze ich nie masz i tylko klamiesz i manipulujesz
              • Gość: re Re: A ilu pacjentow zabil Ziobro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.07, 14:59
                >jakies konkrety mozesz podac?

                doskonale wiesz, że podanie nazwisk na forum publicznym osób oskarżonych jak i
                poszkodowanych jest niezgodne z prawem. Spraw w prokuraturze jest już sporo i
                nie dotyczą one tylko przeszczepów.

                >tu mozesz nie wiem ile dac w lape a i tak nic nie pomoze jesli nie >znajdzie
                sie odpowiedni dawca (o ukladzie HLA to nie ma nawet co tu >wspominac...)

                Po części masz rację. Fakt, dawców jest niestety tylu ilu jest. Jednak jeden z
                moich powyższych postów odnosił się do wszystkich lekarzy, cytuję: (...)odmówili
                ->m.in.<- przeszczepów(...). Proszę więc nie upraszczać sprawy.
                • Gość: przeszczep Re: A ilu pacjentow zabil Ziobro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.07, 15:12
                  a ty wiesz durniu ze transplaqntolog do momentu operacji nie zna
                  biorcy??? decyduje zgodnośc antygenów tkankowych a przeszczepu
                  dokonuje sie w ośrodku najblizszym dawcy, bo biorce mozna wieź przez
                  pół Polski a narządu nie, innymi słowy transplantolog z zabrza może
                  przeszczepiac serce biorcy raz ze Szczecina a raz z Pultuska, jeżeli
                  narząd pochodzi ze śląska a biorcę wyznacza komputer. Jak nie masz o
                  czymś pojęcia to nie zabieraj głosu tłuku
                  • Gość: re Re: A ilu pacjentow zabil Ziobro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.07, 15:22
                    Naucz się czytać ze zrozumieniem. Moja wypowiedz nie dotyczyła tylko
                    transplantologi. Fajną masz ksywę "przeszczep". Czy nazwa wzięła się od tego, że
                    przeszczepili Ci mózg od małpy?
                  • Gość: wiadomo Re: A ilu pacjentow zabil Ziobro IP: *.pool.einsundeins.de 01.10.07, 18:48
                    Nie podnos sobie cisnienia...tego "Gościa" to ja chyba kojarze....od
                    dawna miażdzyca naczyń mózgowych...plus tęsknota za PRLem....!!!
                    Szkoda z debilem dyskutować !!
              • Gość: kaczo i boso Re: A ilu pacjentow zabil Ziobro... IP: *.natpool6.outside.ucf.edu 01.10.07, 15:48
                "re" piszacy tu o "lapowkach za przeszczepy" wyglada na zwyklego
                klamce i mitomana! Czyzby sam minister "Zero" raczy pojawic sie na
                forum "GW"?
          • Gość: wiadomo Re: A ilu pacjentow zabil Ziobro IP: *.pool.einsundeins.de 01.10.07, 18:44
            bravo..!!!!!!!
            Ten duren to jak moj poprzeni ordynator albo DORNowaty klub - tylko
            demagogia..!!!!
        • cerambyx Re: A ilu pacjentow zabil Ziobro 01.10.07, 14:14
          A ilu pacjentów zabili lekarze, którzy odmówili m.in. przeszczepów tylko
          dlatego, że boja sie, ze jak cos nie wyjdzie to zostana oskarzeni o morderstwo
          przez ministra 'zero'?
          • kolargolo Re: A ilu pacjentow zabil Ziobro 01.10.07, 15:18
            ani jednego.
            • cerambyx Re: A ilu pacjentow zabil Ziobro 01.10.07, 15:56
              kolargolo napisał:

              > ani jednego.

              to teraz prosze udowodnij ;)
              oczywistym jest, ze psychoza ktora wywolal minister 'zero' sprawa chirurga,
              ktora 'zabija' pacjentow (bo ryzykowna operacja, ktora mogla uratowac zycie nie
              wyszla) przelozyla sie na obawy lekarzy czy operowac, czy nie w skrajnych
              przypadkach.
    • Gość: jood Re: Uśmiercony przez "Dziennik" pacjent żyje IP: *.pmpoland.pl 01.10.07, 10:25
      Nie, to po prostu merytoryczna kampania wyborcza w wykonaniu Organu
      Polskiej Zjednoczonej Partii Kartoflanej. Klasyka gatunku.
    • Gość: atx Uśmiercony przez "Dziennik" pacjent żyje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.07, 10:26
      Ot, sepy dziennikarskie, "Fuckt" dla pseudointeligentow.
      • roman337 Szambo-Dziennik ! 01.10.07, 10:27
        • wrojoz Re: Szambo-Dziennik ! 01.10.07, 10:45
          Szammbo PiS.!
        • wrojoz Szambo PiS.! 01.10.07, 10:46
          PiS niszczy wolność Polski.
          • Gość: :-( Re: wrojoz to stary komuch IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.07, 11:37
            • cerambyx a :-( to mlody komuch :D 01.10.07, 14:17
        • akami Re: Szambo-Dziennik ! 01.10.07, 11:02
          W czasie wojny o takich gazetach reżimowych mówiono "gadzinówka"
          (nie kojarzyć z red. Gadzinowskim).
    • Gość: 123terazty a GW jest oczywiście nieomylna zaraz po papieżu IP: *.adsl.inetia.pl 01.10.07, 10:26
      a GW jest oczywiście nieomylna zaraz po papieżu oczywiście
      • koloratura1 Re: a GW jest oczywiście nieomylna zaraz po papie 01.10.07, 11:09
        Gość portalu: 123terazty napisał(a):

        > a GW jest oczywiście nieomylna zaraz po papieżu oczywiście

        A Murzynów tam nie biją?
        • Gość: Grzesiek Re: a GW jest oczywiście nieomylna zaraz po papie IP: 194.75.37.* 01.10.07, 13:01
          dobre :-)
    • Gość: Dr No Uśmiercony przez "Dziennik" pacjent żyje IP: 212.76.37.* 01.10.07, 10:27
      'Dziennik' brzydko sie chwyta lipnej sensacji. Wszystko dobre byle
      zacytowaly inne media, byle choc troche powiekszyc spadajaca
      sprzedaz. Juz przegrywaja z 'Rzeczpospolita', za chwile beda sie bic
      o sprzedaz z 'Trybuna'...
    • przemyslaw.rokicki Czyzby ktos z trzeciej komorki dal cynk? :-) 01.10.07, 10:28



      --
      sprzedam Zbigniewa Ziobrę
      www.swistak.pl/aukcje/3051854,domena-www-ZbigniewZiobro-ORG.html
    • darioo_b Reżymowy Dziennik 01.10.07, 10:30
      wie lepiej :-))))))))))
      Jak oligarchowie, którzy go promują :-)))))
      • wrojoz Re: Reżymowy Dziennik 01.10.07, 10:46
        Reżimowy PiS.
        • Gość: :-( Re: wrojoz znów kłamiesz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.07, 11:38
          • cerambyx a Ty :-( niby cala prawde mowisz? :> 01.10.07, 14:19
            czy jednak pewne niewygodne fakty zatajasz? :))))
            • Gość: re Re: a Ty :-( niby cala prawde mowisz? :> IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.07, 15:16
              Mistrzami w zatajaniu niewygodnych faktów jest SLD (LiD), PO, LPR, SO. Przykłady?

              1)Były prezydent Kwaśniewski i jego "chora" goleń, magisterka,...
              -Kalisz, który do dzisiaj pomimo przyznania się Kwaśniewskiego twierdzi, iż
              "Kwachu" nie był pijany w Charkowie.
              2)Tusk i jego "dziadek z Wehrmachtu". Na początku zaklinał się ile wlezie, że
              jego dziadek wcale nie był w Wehrmachcie. Później jakoś zmienił zdanie
              3)Andrzej Lepper który mówił, że ma twarde dowody w sprawie Ziobry. Do dzisiaj
              ich nie przedstawił.

              Mogę tak jeszcze wymieniać i wymieniać. Nie chodzi mi oto aby udowodnić, że PIS
              jest święty. Chce jednak aby każdy tu zrozumiał, że czy PIS, czy PO lub inna
              partia to ci sami oszuści.
              • michals-3 Re: a Ty :-( niby cala prawde mowisz? :> 01.10.07, 15:40
                Gość portalu: re napisał(a):

                > Mistrzami w zatajaniu niewygodnych faktów jest SLD (LiD), PO, LPR, SO. Przykła
                > dy?
                >
                > [...]
                > 2)Tusk i jego "dziadek z Wehrmachtu". Na początku zaklinał się ile wlezie, że
                > jego dziadek wcale nie był w Wehrmachcie. Później jakoś zmienił zdanie
                > [...]

                Po pierwsze to nie ma ZADNEGO znaczenia w roku 2007.

                Po drugie, czy ktos moze tu przypomniec jak to naprawde bylo z tym
                "dziadkiem z Wehrmachtu"? Pytam bez zadnej ironii, nie bylo mnie
                wtedy w Polsce i nie sledzilem szczegolow. Ale o ile dobrze
                slyszalem, to dziadka Tuska wcielono do Wehrmachtu jako obywatela
                Prus, a dwa tygodnie pozniej on zdezerterowal, zas nastepnie walczyl
                u Maczka. Czy ktos moglby potwierdzic/sprostowac? Bo jesli bylo
                tak jak powyzej, to dziadek Tuska byl patriota, a mowienie o
                "dziadku z Wehrmachtu" jest zwyczajnym chamstwem.
                • cerambyx Re: a Ty :-( niby cala prawde mowisz? :> 01.10.07, 16:01
                  michals-3 napisał:

                  > Po drugie, czy ktos moze tu przypomniec jak to naprawde bylo z tym
                  > "dziadkiem z Wehrmachtu"? Pytam bez zadnej ironii, nie bylo mnie
                  > wtedy w Polsce i nie sledzilem szczegolow.

                  wcielono go sila

                  > dwa tygodnie pozniej on zdezerterowal,

                  zgadza sie, co do dalszych jego dziejow to juz nie mam informacji.
                  Natomiast w tzwanej 4rp norma jest, ze redefiniuje sie historie, bohaterow
                  uznaje sie za zdrajcow jak sa niewygodni POlitycznie. Taka mamy obecnie
                  moralnosc wladzy, chociazby przypomne opluwanie i dezawuowanie zaslug
                  bartoszewskiego, robienie z matki kłamczynskich kombatantki z powstania
                  warszawskiego w chwili, gdy w '44 siedziala ona w skierniewicach, oskarzanie
                  solidarnosciowcow i opozycjonistow z prlu, ktorzy osmielili sie byc przeciwko
                  pis o zdrade itd itd itd
    • trzymilionowy.post Dziennikowa agentura zadanie wykonała. 01.10.07, 10:39

    • trzymilionowy.post Uśmiercony przez "Dziennik" pacjent żyje 01.10.07, 10:39

    • Gość: michal BZDURY IP: 77.223.226.* 01.10.07, 10:44
      • wrojoz PiS chce dalej mącić. 01.10.07, 10:48
        Pacjenci stracą przez Religę i Kaczyńskiego. Lekarze brawo.!
        • Gość: :-( Re: wrojoz tubą komuchów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.07, 11:40
          Lekarzu pokaż co masz w garażu
          • ciamej Re: wrojoz tubą komuchów 01.10.07, 12:13
            komuchy to sa wlasnie u wladzy!
            PiS jest bardziej lewicowy niz sam LiD!!!
    • 333a3 Nigdy nie wierzyłem Dziennikowi 01.10.07, 10:44
    • bonar10 Takie zdarzenie jest tylko kwestią czasu! 01.10.07, 10:45
      Tak, to tylko kwestia czasu, kiedy skutkiem skrajnej niefrasobliwości lekarzy,
      taki przypadek zaistnieje. Poza tym nie wiadomo, na ile stan pacjentów się
      pogorszy w wyniku tych przeprowadzek ze szpitala do szpitala. Przecież często
      są to ludzie w bardzo już ciężkim stanie, gdzie każdy najmniejszy ruch może
      spowodować dodatkowe komplikacje. Moim zdaniem tych lekarzy, którzy narażają w
      ten sposób swoich pacjentów powinno się oskarżyć przed sądem o narażanie życia
      i zdrowia pacjentów. Jak to, czy oni nie mają żadnych obowiązków wobec nich?
      • wrojoz Re: Takie zdarzenie jest tylko kwestią czasu! 01.10.07, 10:47
        Całą odpowiedzialność ponosi Kaczyński i Religa.1
        • mikolaj.plank Re: Takie zdarzenie jest tylko kwestią czasu! 01.10.07, 11:15
          Ciekawe co napiszą teraz. Pewnie, że to wyborcza na złość pisowi pomogła
          pacjentowi w zmartwychwstaniu. Tyle tylko, że "panie prezesie melduję wykonanie
          zadania" odium na bezdusznych lekarzy juz spadło. Błoto się przykleiło.
        • Gość: :-( Re: wrojoz tubą komuchów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.07, 11:42
          Odpowiedzialność ponosi Łapiński za wprowadzenie NFZ
          • ready4freddy Gosc :-( platnym pacholkiem kaczystow 01.10.07, 14:43
            kontra i rekontra: odpowiedzialnosc ponosi Buzek i jego minister zdrowia (wprowadzenie Kas Chorych). a propos, co tam u Sosnierza, tego geniusza zarzadzania sluzba zdrowia (przyklad: wymiana kart w calej Slaskiej RKCh)? kolejny aferzysta awansowany na przodownika kaczyzmu, to jakas epidemia zaczyna byc.
        • maly_rowerek Re: Takie zdarzenie jest tylko kwestią czasu! 01.10.07, 14:52
          wrojoz napisał:

          > Całą odpowiedzialność ponosi Kaczyński i Religa.1

          Nie tylko oni! Lekarzom pier... sie w glowkach!
          Zawsze byli uprzywilejowani, vide praktycznie zerowe podatki, a teraz chca
          jeszcze jednego przywileju - kasy jak lodu, za zazwyczaj marnej jakosci uslugi.

          Wykopac wszystkich z pracy, bo i tak trzeba placic za wszystko legalnie lub nie.
          W moim miescie od dawna sa na kontraktach, w wiekszosci, i... szpital dziala
          sprawnie. Na wiele badan trzeba czekac, ale to juz nie wina lekarzy i
          rzadzacych. Choc rzadzacy mogliby cos zrobic z tym balaganem.
          • cerambyx Re: Takie zdarzenie jest tylko kwestią czasu! 01.10.07, 16:05
            maly_rowerek napisała:

            > Nie tylko oni! Lekarzom pier... sie w glowkach!
            > Zawsze byli uprzywilejowani, vide praktycznie zerowe podatki, a teraz chca
            jeszcze jednego przyileju - kasy jak lodu, za zazwyczaj marnej jakosci uslugi.

            jezeli zarabianie tyle ile zwykly robol po 6 latach cholernie ciezkich studiow
            jest dla ciebie czyms normalnym to dziwnym jestes czlowiekiem i na pewno nie
            sprawiedliwym.

            > Wykopac wszystkich z pracy, bo i tak trzeba placic za wszystko legalnie lub nie.

            Jezeli chodzisz do lekarzy prywatnych to nie dziw sie, ze trzeba placic. Jezeli
            natomiast wszystkich wywalisz to bedziesz musial sie leczyc u jakichs znachorow,
            czy szamanow - jezeli tobie to odpowiada to ok, ale reszcie spoleczenstwa raczej nie

            > Choc rzadzacy mogliby cos zrobic z tym balaganem.

            mogliby, szkoda ze nic nie robia...
      • roman337 bonar10..Ilu pacentów zabił Ziobro pomówieniami??? 01.10.07, 10:50
        dziesiątki ,oczekujących na przeszczepy, zmarło !!!
      • akami Re: Takie zdarzenie jest tylko kwestią czasu! 01.10.07, 10:56
        Już im się znudziła odpowiedzialność za ludzkie życie płatne na
        poziomie kasjerki w supermarkecie. Odwal się od nich, bo oni nie
        mordują pacjentów tylko zwalniają się z pracy, co im wolno. Jak tak
        bardzo żal ci pacjenów to najpierw idź na 6-cio letnie studia(chyba
        najcięzsze) i zatrudnij się za 1000 na rękę w szpitalu. Ten pajac
        Religa też ma obowiązki. Nie tylko w stosunku do pacjentów ale i
        lekarzy. Może on i doskonały kardiochirurg ale na stanowisko
        ministra jest po prostu za głupi.
        • Gość: sas Re: Takie zdarzenie jest tylko kwestią czasu! IP: 212.160.159.* 01.10.07, 13:27
      • Gość: Grzesiek nie maja zadnych obowiazkow IP: 194.75.37.* 01.10.07, 11:48
        BO JUZ TAM NIE PRACUJA CIEMNA MASO! Maja takie same obowiazki wobec
        pacjentow tego szpitala jak premier Kaczynski wobec mieszkancow
        Nowej Zelandii.
        • cerambyx Re: nie maja zadnych obowiazkow 01.10.07, 14:22
          dla niektorych prces myslenia jest zbyt skomplikowany, zeby dojsc do tak
          'glebokich' wnioskow ;)))
      • ciamej Re: Takie zdarzenie jest tylko kwestią czasu! 01.10.07, 12:15
        to moze przykujesz tych lekarzy lancuchami do lozek chorych? i beda pracowac
        niewolniczo???
        kazdy ma prawo sie zwolnic z pracy jak mu ta praca nie odpowiada, winny jest
        rzad ze nie zapewnil by byli ludzie przy pacjentach
      • Gość: Iza Re: Takie zdarzenie jest tylko kwestią czasu! IP: 83.238.144.* 01.10.07, 13:33
        Czy zwolnienie się z pracy jest niefrasobliwością.
        Niefrasobliwi są ci, którzy liczyli, że jednak sie nie zwolnią.
        Lekarze nie muszą przecież za wynagrodzenie, które im nie odpowiada.
        Mają do tego prawo. Każdy ma PRAWO ZREZYGNOWAĆ z pracy.
      • szefunio1 Re: Takie zdarzenie jest tylko kwestią czasu! 01.10.07, 14:10
        > Jak to, czy oni nie mają żadnych obowiązków wobec nich?

        Oczywiście, że nie mają, bo nie są (od 1 paźdzernika) pracownikami
        szpitala.

        > powinno się oskarżyć przed sądem

        Oskarżony przed sądem zostałby lekarz, który nie będąc pracownikiem
        szpitala próbowałby wykonywać działania medyczne na pacjentach tego
        szpitala.
    • watsoff Uśmiercony przez "Dziennik" pacjent żyje 01.10.07, 10:46
      Lekarze tez maja prawo sie zwolnic z pracy.
      Wiekszosc z nich i tak jest zdemoralizowana Państwową Służba zdrowia.

      Czekam az zwolnią sie wszyscy. Moze wtedy ktos (my społeczeństwo)
      rozliczy właścicieli szpitali, czyli wojewodów za brak "darmowej"
      służby zdrowia.

      Płace podatek, o dzisiaj dodatkowy Religi bo mam auto.
      A pajace odpowiedzialni za utrzymanie za moja kase słuzyby zdowie
      nic nie robią.

      Lekarze nadal sie beda zwalniac. I zapewnienia slowne i ruchy
      pozorne nic nie pomoga. Czekam na az to wszytko sie zalamie.

      Moze wtedy w koncy bedzie mozna za ta sama skladke wykupic
      ubezpieczenie w jednej z wielu Towarzystw Ubezpieczenieowych gdzi
      bede mial czarno na bialym jaki zakres obejmuje polisa.
      Bez proszenia od reki zabiegi i konsultacje.

      Czekam z satysfakcją.
    • Gość: michal BZDURY IP: 77.223.226.* 01.10.07, 10:48
      mam jedno zasadnicze pytanie: co oddział neurochirurgii ma wspólnego z
      tętniakiem aorty BRZUSZNEJ ?? coś przeoczyłem ??
      PS a ewakuacja miała miejsce z winy dyrekcji, która w okresie 3-miesięcznego
      wypowiedzenia nie zapewniła (baaaa.... nawet nie poszukiwała) odpowiedniej
      ilości personelu medycznego w zamian za odchodzących lekarzy
      • wrojoz PiS i Kaczyńscy muszą odejść. 01.10.07, 10:49
        Będzie wtedy dobrze w służbie zdrowia.
      • koloratura1 Re: BZDURY 01.10.07, 11:17
        Gość portalu: michal napisał(a):

        > mam jedno zasadnicze pytanie: co oddział neurochirurgii ma wspólnego
        > z tętniakiem aorty BRZUSZNEJ ??

        Tętniaka, nieważne gdzie się umieści, nie zoperuje ortopeda, a właśnie chirurg
        neurolog. A we wspomnianym szpitalu rzeczony oddział był zamknięty.
        • Gość: Grzesiek Re: BZDURY IP: 194.75.37.* 01.10.07, 11:45
          :)))))

          Ja p...dole, co za ciemnota tutaj pisze...
          • koloratura1 Re: BZDURY 01.10.07, 12:50
            Gość portalu: Grzesiek napisał(a):

            > :)))))
            >
            > Ja p...dole, co za ciemnota tutaj pisze...

            ...jak również chamstwo!

            PS.: Fakt, pomyłka; chodziło o chirurga naczyniowego.
            • Gość: Grzesiek Re: BZDURY IP: 194.75.37.* 01.10.07, 12:57
              w sumie drobna ta pomylka, nie?
        • Gość: ortopeda Re: BZDURY IP: *.spsk5.am.wroc.pl 01.10.07, 11:55
          Gość portalu: michal napisał(a):

          > mam jedno zasadnicze pytanie: co oddział neurochirurgii ma
          wspólnego
          > z tętniakiem aorty BRZUSZNEJ ??

          "Tętniaka, nieważne gdzie się umieści, nie zoperuje ortopeda, a
          właśnie chirurg
          neurolog. A we wspomnianym szpitalu rzeczony oddział był zamknięty. "

          :))))
          gdyby za tętniaka aorty brzusznej zabrał się neurochirurg,pacjent
          wykrwawiłby się w kilka minut..
          Tym zajmuje się chirurgia naczyniowa.
        • Gość: Griszenka Re: BZDURY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.07, 14:50
          Kretyni ! jak neurochirurg zajmujacy sie operacjami mózgu moze
          operowac tetniaka aorty BRZUSZNEJ ?
      • Gość: Alpinista Re: BZDURY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.07, 11:22
        Dokładnie to wina dyrektorka !!! i to on odpowiada za to cale
        zamieszanie , recepta byla prosta - zwalniacie sie (bez mozliwosci
        powrotu) a prosze ale na wasze miejsce szukamy innych mysle ze bez
        problemu przez 3 miesiace znalazlo by sie kilku :)
        • koloratura1 Królowa Bona umarła, albo - odkrywamy Amerykę! 01.10.07, 12:54
          Gość portalu: Alpinista napisał(a):

          > Dokładnie to wina dyrektorka !!! i to on odpowiada za to cale
          > zamieszanie , recepta byla prosta - zwalniacie sie (bez mozliwosci
          > powrotu) a prosze ale na wasze miejsce szukamy innych mysle ze bez
          > problemu przez 3 miesiace znalazlo by sie kilku :)

          Widać, się nie znalazło...
      • trltrl Re: BZDURY 01.10.07, 22:01
        > PS a ewakuacja miała miejsce z winy dyrekcji, która w okresie 3-miesięcznego
        > wypowiedzenia nie zapewniła (baaaa.... nawet nie poszukiwała) odpowiedniej
        > ilości personelu medycznego w zamian za odchodzących lekarzy

        Dokładnie - też mnie to zastanawia - normalne prawa rynku pracy - nie
        odpowiadają Ci warunki składasz wymówienie... pracodawca ma przecież dziecięciu
        na Twoje miejsce... w tym kraju nie ma przymusu pracy.

        Na co liczą organy prowadzące i dyrektorzy szpitali - jak jest wakat... robisz
        rekrutacje...

        Naprawdę to skandal - ale nie spowodowany przez lekarzy.

        PS. pracuje w międzynarodowej korporacji i nie mam nic wspólnego ze służbą zdrowia.
    • bergman1 to jest cyrk i to żałosny,tu jest strach mieszkać 01.10.07, 10:49
      gdzie może wyjechać chory emeryt?
      • wrojoz Re: to jest cyrk i to żałosny,tu jest strach mies 01.10.07, 10:50
        Usunięcie Kaczyńskiego zmieni Polskę . Da sie dotychczasowe zło PiSu
        zmienic.
      • koloratura1 Re: to jest cyrk i to żałosny,tu jest strach mies 01.10.07, 11:28
        bergman1 napisał:

        > gdzie może wyjechać chory emeryt?

        Na tamten świat.

        Pozdrawiam kolegę - też emerytka (od dziś) i też chora, nawet ciężko i
        "niebezpiecznie" (serce), ale moje pretensje kieruję nie do lekarzy.

        Niezależnie od tego co mnie osobiście może spotkać, mam nadzieję, że teraz ktoś
        wreszcie na serio weźmie się za reformę tzw. służby zdrowia, a doraźnie -
        pieniądze z naszych podatków marnowane w miliardach (jak i gdzie - wystarczy
        śledzić prasę), przesunie na podwyżki dla lekarzy.
        • Gość: azc Ile? Dlaczego? IP: 150.254.85.* 01.10.07, 14:44
          Mam do Pani pytania:

          Czy lekarz rzeczywiście powinien zarabiać trzykrotną średnią krajową
          (to jest co prawda postulat dla lekarza specjalisty, ale dotyczy
          MINIMALNEJ pensji w tej grupie, tzn. lekarze w praktyce uważają, że
          należy im się jeszcze więcej)?

          Jak to obniży średnią w przypadku innych zawodów?

          Jeżeli znajdzie się kilka innych grup zawodowych, które uważają się
          za niezbędne i dysponują możliwościami nacisku na granicy szantażu,
          i one też zażądają trykrotnej przeciętnej krajowej (no bo jak
          lekarze dostali, to pieniądze również im się słusznie należą!), to
          ile będzie wynosić przeciętna dla pozostałych zawodów?

          Ile będą zarabiać przedstawiciele tych zawodów, którzy nie potrafią
          zaszantażować społeczeństwa? Ile będą zarabiać ci z nich, którzy
          znajdują się wyżej w hierarchii tych zawodów, a ile ci, którzy
          znajdują się na samym dole? Jeżeli ci ostatni otrzymają płacę
          minimalną, która ma wynosić 40 % średniej (według LiDu nawet 50 %),
          to jakie są możliwości manewru w tych zawodach? Coraz więcej
          pracowników będzie zarabiać na poziomie płacy mnimalnej lub niewiele
          więcej? Bo lekarze muszą mieć 3 razy srednią krajową?

          Jak się to wszystko ma do ideałów powołania i służby i do przysięgi
          Hipokratesa?

          Skąd będą pochodziły środki na Służbę Zdrowia, jeśli ludzie będą
          dostawać niskie płace? Przecież składki i podatki są procentową
          pochodną wysokości pensji, a przy kwocie wolnej od podatku,
          zarabiający mniej płacą proporcjonalnie mniejsze składki i podatki
          nawet przy podatku liniowym.

          Nie mówię już o solidarności międzyzawodowej, która zrodziła wielki
          ruch Solidarności. Ba, przecież w praktyce nie istnieje nawet
          solidarność wewnątrz zawodów medycznych. Od lat widać, że w
          placówkach, w których o wysokości płacy decydują lekarze, ich pensje
          są na przyzwoitym poziomie, czego nie można powiedzieć o np. płacy
          pielęgniarek. Rząd się wyżywi. Nawet "rząd" na poziomie szpitala.

          Jeszcze jedno pytanie do Pani:

          Dlaczego lekarze nie protestowali tak bardzo za rządów SLD? Przecież
          zarabniali wtedy wyraźnie mniej niż teraz.
          • Gość: griszeńka Re: Ile? Dlaczego? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.07, 14:55
            czy pani / Pan czytala kiedykolwiek przysi/ege Hippokratesa. Zmusza
            ona / nakladnia raczej lekarzy do sumiennosci , ale nie do zycia w
            nieustannej biedzie i stressie .
          • szefunio1 Re: Ile? Dlaczego? 01.10.07, 15:40
            > Mam do Pani pytania:
            >
            > Czy lekarz rzeczywiście powinien zarabiać trzykrotną średnią
            > krajową (to jest co prawda postulat dla lekarza specjalisty...

            Powinien zarabiać tyle ile wyznacza relacja popytu i podaży na jego
            usługi. W krajach gdzie płace lekarzy wyznaczone są przez tę relację
            (jak i w Polsce w prywatnych zakładach medycznych) średnie zarobki
            lekarzy są w okolicach 3 średnich krajowych (wyjątek to USA - tam są
            jeszcze wyższe, ale głównie z racji ogromnych odszkodowań za błędy i
            tym samym równie olbrzymich składek jakie lekarze muszą płacić za
            ubezpieczenie od błędów)

            > Jeżeli znajdzie się kilka innych grup zawodowych, które uważają
            > się za niezbędne

            J.w. - jeśli realcja popytu i podaży w tych innych grupach
            zawodowych też wyznaczy taką cenę za ich usługi to jak najbardziej
            powinni tyle zarabiać?

            > dysponują możliwościami nacisku na granicy szantażu

            Lekarze póki po powiedzieli swojemu pracodawcy - "jeśli nie
            dostaniemy tyle a tyle za swoje usługi to pójdziemy pracować do
            innego pracodawcy" - co takie stwierdzenie ma wspólnego z szantażem?


            > (to jest co prawda postulat dla lekarza specjalisty, ale dotyczy
            > MINIMALNEJ pensji w tej grupie, tzn. lekarze w praktyce uważają,
            że
            > należy im się jeszcze więcej)?
            >
            > Jak to obniży średnią w przypadku innych zawodów?
            >
            > Jeżeli znajdzie się kilka innych grup zawodowych, które uważają
            się
            > za niezbędne i dysponują możliwościami nacisku na granicy
            szantażu,
            > i one też zażądają trykrotnej przeciętnej krajowej (no bo jak
            > lekarze dostali, to pieniądze również im się słusznie należą!), to
            > ile będzie wynosić przeciętna dla pozostałych zawodów?
            >
            > Ile będą zarabiać przedstawiciele tych zawodów, którzy nie
            potrafią
            > zaszantażować społeczeństwa? Ile będą zarabiać ci z nich, którzy
            > znajdują się wyżej w hierarchii tych zawodów, a ile ci, którzy
            > znajdują się na samym dole? Jeżeli ci ostatni otrzymają płacę
            > minimalną, która ma wynosić 40 % średniej (według LiDu nawet 50
            %),
            > to jakie są możliwości manewru w tych zawodach? Coraz więcej
            > pracowników będzie zarabiać na poziomie płacy mnimalnej lub
            niewiele
            > więcej? Bo lekarze muszą mieć 3 razy srednią krajową?
            >
            > Jak się to wszystko ma do ideałów powołania i służby i do
            przysięgi
            > Hipokratesa?
            >
            > Skąd będą pochodziły środki na Służbę Zdrowia, jeśli ludzie będą
            > dostawać niskie płace? Przecież składki i podatki są procentową
            > pochodną wysokości pensji, a przy kwocie wolnej od podatku,
            > zarabiający mniej płacą proporcjonalnie mniejsze składki i podatki
            > nawet przy podatku liniowym.
            >
            > Nie mówię już o solidarności międzyzawodowej, która zrodziła
            wielki
            > ruch Solidarności. Ba, przecież w praktyce nie istnieje nawet
            > solidarność wewnątrz zawodów medycznych. Od lat widać, że w
            > placówkach, w których o wysokości płacy decydują lekarze, ich
            pensje
            > są na przyzwoitym poziomie, czego nie można powiedzieć o np. płacy
            > pielęgniarek. Rząd się wyżywi. Nawet "rząd" na poziomie szpitala.
            >
            > Jeszcze jedno pytanie do Pani:
            >
            > Dlaczego lekarze nie protestowali tak bardzo za rządów SLD?
            Przecież
            > zarabniali wtedy wyraźnie mniej niż teraz.
          • koloratura1 Re: Ile? Dlaczego? 02.10.07, 10:41
            Gość portalu: azc napisał(a):

            > Mam do Pani pytania:
            >
            > Czy lekarz rzeczywiście powinien zarabiać trzykrotną średnią
            > krajową

            Nie wiem czy akurat dokładnie trzykrotną, ale na pewno parokrotną. Tak jest na
            całym świecie.

            > Jak to obniży średnią w przypadku innych zawodów?

            Nie mam pojęcia.

            > Jeżeli znajdzie się kilka innych grup zawodowych, które uważają się
            > za niezbędne i dysponują możliwościami nacisku na granicy szantażu,
            > i one też zażądają trykrotnej przeciętnej krajowej (no bo jak
            > lekarze dostali, to pieniądze również im się słusznie należą!)

            Nic takiego się nie stanie.

            Przedstawiciele tych innych zawodów nie mają szansy na zatrudnienie w swoim
            zawodzie na świecie. A lekarze mają. Zatem - ich "szantaż" skutku nie odniesie.

            (Wyjątek stanowią tu przedstawiciele zawodów "budowlanych", których też zaczyna
            brakować, ale z tym sobie łatwiej będzie poradzić. Wykształcenie malarza
            pokojowego, kafelkarza czy tp. wymaga znacznie mniej czasu i pieniędzy, niż
            lekarza).

            > Jak się to wszystko ma do ideałów powołania i służby i do przysięgi
            > Hipokratesa?

            Nijak.

            > Skąd będą pochodziły środki na Służbę Zdrowia,

            - z ubezpieczeń, zarówno obowiązkowych jak i prywatnych, od różnych,
            konkurujących ze sobą ubezpieczycieli,
            - z funduszy państwowych (ubezpieczenie bezrobotnych, inwalidów itp.
            "poszkodowanych"), które to fundusze powinny się wziąć z oszczędności na
            administracji (rozdętej do niebotycznych rozmiarów), likwidacji różnych
            niepotrzebnych a wielce kosztownych NFOZ-ów, IPN-ów, agend śledczych, np CBA (=
            Partyjna Policja Polityczna), itd., itp.

            > Nie mówię już o solidarności międzyzawodowej, która zrodziła wielki
            > ruch Solidarności.

            Proszę mnie nie rozśmieszać.

            Dalej to już tylko należy stwierdzić, że socjalizm to piękny system ("od każdego
            według jego możliwości, każdemu według pracy"), a komunizm jeszcze piękniejszy
            ("od każdego według jego możliwości, każdemu według potrzeb"). Cóż, kiedy oba
            okazały się więcej takie utopijne...

            > Jeszcze jedno pytanie do Pani:
            > Dlaczego lekarze nie protestowali tak bardzo za rządów SLD?

            Chyba dlatego, że eskalacja protestów pogłębia się z czasem.
            Gdyby wcześniej był rząd PiSu, zetknąłby się ze słabszymi protestami, a rząd,
            który by był później (choćby i SLD-owski) - z silniejszymi.

            Innym powodem, może i bardziej istotnym, jest możliwość oficjalnego zatrudnienia
            w zawodzie za granicą, czego nie było w czasach SLD.
    • Gość: czytelnik5 Uśmiercony przez "Dziennik" pacjent żyje IP: *.aster.pl 01.10.07, 10:50
      Szanowni dziennikarze Dziennika, tylko po to by nakręcać antylekarskie nastroje
      (będące na rękę PiSowi) działacie nieprofesjonalnie. Oj, wstyd. Macie na
      sumieniu oszczerstwo, wynikające z niskich politycznych pobudek.
      :-(
      • Gość: OLO Re: Uśmiercony przez "Dziennik" pacjent żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.07, 11:00
        SYTUACJA JEST JEDNAK TRAGICZNA NIKOMU NIE ŻYCZĘ ZAWAŁU, ALE
        TRANSPORT CHOREGO Z ZAWAŁEM DO SZPITALA 100 KM OD MIEJSCA ZDARZENIA
        TOCHYBA NIE JEST NORAMLNE
        WEDŁUG RZĄDZĄCYCH Z PIS-U NIE ZAGRAŻA TO ZDROWIU I ŻYCIU OBYWATELI
        GDZIE JEST MINISTER ZIOBRO ZE SWOJĄ ARMIĄ CBA CBŚ CBB BBC ĄDW I
        INNYMI PROKURATORAMI I SĘDZIAMI
        DLACZEGO JESZCZ NIE ZAARESZTOWAŁ PREMIERA I MINISTRA ZDROWIA
        TO JEST CHORY KRAJ A TERAZ OKLSAKI PISOWCÓW
        • koloratura1 Re: Uśmiercony przez "Dziennik" pacjent żyje 01.10.07, 11:35
          Gość portalu: OLO napisał(a):

          > SYTUACJA JEST JEDNAK TRAGICZNA (...)
          > GDZIE JEST MINISTER ZIOBRO ZE SWOJĄ ARMIĄ CBA (itd.)

          Może gdyby ta "armia" była mniej liczna, to ściganie przestępców wcale nie
          byłoby mniej skuteczne, a więcej pieniędzy zostałoby dla lekarzy.
          A już na pewno
    • Gość: z boku Dziennik to springerowska gadzinowka - drugi Fakt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.07, 10:59
    • Gość: greg Uśmiercony przez "Dziennik" pacjent żyje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.07, 11:08
      Ot, dziennik to szmatławiec, po prostu...
    • Gość: wnuczka Uśmiercony przez "Dziennik" pacjent żyje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.07, 11:16
      "ZABIERZ BABCIĘ NA WYBORY I NAUCZ GŁOSOWAĆ!"
      • koloratura1 Re: Uśmiercony przez "Dziennik" pacjent żyje 01.10.07, 11:39
        Gość portalu: wnuczka napisał(a):

        > "ZABIERZ BABCIĘ NA WYBORY I NAUCZ GŁOSOWAĆ!"

        A jeśli okaże się odporna na wiedzę - zabierz jej dowód osobisty!
    • drinexile Re: Uśmiercony przez "Dziennik" pacjent żyje 01.10.07, 11:31
      Wygląda na to, że sytuacja w Częstochowie uratowała "tyłek" prof.
      Motytki z bytomskiej naczyniówki ;-)
      miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,4531871.html
    • irys.p Uśmiercony przez "Dziennik" pacjent żyje 01.10.07, 11:33
      J.Kaczyński od dziecka bawi się w generała. Laskawy dla niego
      los, sprawił, że nim oto został. W wypowiedzianej wojnie z narodem
      odnosi zwycięstwo, skutkiem czego jest więcej śmierci,oraz utraty
      zdrowia ludzi niż w stanie wojennym Jaruzelskiego. Cum
      debita reverentia.
    • Gość: Sas. Uśmiercony przez "Dziennik" pacjent żyje IP: *.zarz.agh.edu.pl 01.10.07, 11:35
      Kiedyś ponoć funkcjonowało takie ludowe przysłowie:

      "Kogo za życia chowają, ten długo żyć będzie"
      Czego z całego serca życzę "uśmierconemu" pacjentowi.
      • Gość: ||* Re: Uśmiercony przez "Dziennik" pacjent żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.07, 11:46
        Niedobrze ,ze parkitka nie dział własciwie z winy?
        dobrze,że pacjent zyje i ma nadzieję na...

        - i podoba mnie sie ten anons cyt.

        >Częstochowska policja na podstawie publikacji prasowej rozpoczęła poszukiwania
        zmarłego. - Nie było żadnego oficjalnego zgłoszenia o śmierci pacjenta, ale
        musieliśmy po takiej publikacji zadziałać z urzędu - mówi nadkomisarz Joanna
        Lazar, rzeczniczka częstochowskiej policji<

        o pracy policji ,z życzeniami dla nas wszystkich by w innych
        przypadkach/bulwersujących i mniej politycznych/ też szybko reagowali z
        urzędu(policja-prokuratura).P
    • Gość: ola Uśmiercony przez "Dziennik" pacjent żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.07, 11:48
      czy gazeta poniesie odpowiedzialność za nieprawdziwe wiadomości, po rozliczeniu
      lekarzy powinien przyjść czas na rozliczenie nierzetelnych dziennikarzy bo to
      oni kształtują opinie społeczną często podając nieprawdę i manipulują cały czas
      poglądami
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka