Dodaj do ulubionych

Konfrontacja Apator-Włókniarz

IP: *.bis.czestochowa.pl 22.08.03, 10:27
Ten mecz jest już z góry przegrany. Ułamek połamany Walasek zdobędzie
t,1,0,0,2 Pietrzyk z 5 i kto tam ma punkty robić??? Przecież Holta Sullivan i
Jonsson meczu sami nie wygrają.
Obserwuj wątek
    • Gość: Pablo Re: Konfrontacja Apator-Włókniarz IP: 213.199.204.* 22.08.03, 13:14
      bedzie ciezko ale wierzymy ze WLOKNIARZ wygra!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka