Gość: Kibic z Dąbia IP: *.bis.czestochowa.pl 22.08.03, 10:27 Ten mecz jest już z góry przegrany. Ułamek połamany Walasek zdobędzie t,1,0,0,2 Pietrzyk z 5 i kto tam ma punkty robić??? Przecież Holta Sullivan i Jonsson meczu sami nie wygrają. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Pablo Re: Konfrontacja Apator-Włókniarz IP: 213.199.204.* 22.08.03, 13:14 bedzie ciezko ale wierzymy ze WLOKNIARZ wygra!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś