sssss-sssss
08.05.08, 17:13
Mam pyt. Co sądzicie o księżach którzy wypytują podczas spowiedzi o
szczegóły?? Jeśli się dowiedzą że się ma chłopaka lub dziewczynę to
już tragedia. Dla mnieto jest sprawa osobista czy ktos chce o tym
mowic a nie, że ktoś ciągnie za język i zadaje pyt tego typu: jak
sie całowaliście,czy czystość jest zachowana a jak nie to w jaki
sposób itp.