grubasek2 25.05.08, 15:30 Witam! czy są tu osoby które niebawem zamieszkają w nowych blokach na ul.Lipowej? Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj