Dodaj do ulubionych

Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się

02.12.08, 22:51
Panie Prezydencie!

panu chyba się coś pomyliło, chce Pan de facto zlikwidować przez brak
finansowania teatr w naszym mieście, kontynuując przekształcanie go w
kulturalną pustynię. A marzy się Panu stawianie gigantycznych krzyży. Czy Pan
aby się dobrze czuje - i nie mam na myśli gardła tylko raczej głowę.

Nie pozdrawiam
Michał Kaśkosz
Obserwuj wątek
    • Gość: skibi Re: Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: *.multimo.gtsenergis.pl 02.12.08, 22:58
      całkowicie zgadzam się zgadzam.
      PS.
      Wrona to nie człowiek
    • grzegorz.czestochowski Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się 02.12.08, 23:09
      Żużlowcy - won !
      Aktorzy - won !
      Krzyże - rulez !

      Panie Prezydencie ! Litości !

      Niech Pan się modli w domu.

      Kogo Pan jeszcze przegoni z miasta ?

      Niech Pan postawi krzyż na miejscu północnej wylotówki z miasta. I
      jeszcze jeden na miejscu wiaduktu przy McDonaldsach. W parku w
      Muzeum Górnictwa też chyba by sie przydał.

      My postawimy krzyżyk na Panu. Ma Pan to jak w banku.
      • Gość: vox populi i Pomniki i teatr! Nie zgadzamy się??? IP: *.chello.pl 02.12.08, 23:29
        "Ma Pan to jak w banku" ...czyli w zasadzie nic pewnego!!!
        • Gość: Abc Re: i Pomniki i teatr! Nie zgadzamy się??? IP: *.alfanet24.pl 02.12.08, 23:32
          Grzegorz!!! Co Ty wypisujesz...jakie stawianie krzyzyka na Wronie?
          Zeby jeszcze gdzie wygral wybory!!!??? Jesli juz, to stawiaj jak
          najdalej od Wrony na karcie do glosowania:)))
      • Gość: polskiepiekło dodaj do listy wykluczonych Zachętę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.08, 10:12
        najlepsze stowarzyszenie
        w konduktorowni www.konduktorownia.eu
        którą sami utrzyuja bez grosza od miasta
        zrobili ponad 40 super imprez od sierpnia 2007
        i co
        płacą podatek od nieruchomości
        im Wrona nie da grosza
        a Gaude Matwer wsio
    • Gość: ciekawski Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: 94.251.143.* 03.12.08, 03:48
      No trudno. Zawsze może tu być teatr bez stałego zespołu i też będą spektakle.
      Dlaczego miasto ma ciągle dokładać do interesu. Więcej kultury będzie w
      mieszkańcach jak te pieniądze zamiast na kolejną "premierę" trafią na drogi i
      parkingi.
      • Gość: Filip Re: Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: 212.244.68.* 03.12.08, 07:46
        ... albo na przelew.
      • Gość: rob? Re: Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.08, 08:58
        palancie - pieniądze na kulturę są z innej puli,niż te na drogi
    • Gość: gaga Re: Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.08, 04:01
      Ja nie rozumiem o co spór?
      przecież jedna JG -wystarczy po co komu? teatr itp pierdoły?
      na JG jest wszystko: jedzenie, picie , fotki, kropienie, woda mineralna
      ,pierogi i pamiątki "święte"
    • Gość: WRRY. Re: Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: *.rev.inds.pl 03.12.08, 05:27
      Dziwi mnie Wasze zdziwienie. W miejsce teatru powstanie
      nowa "galeria" a obok pomnik upamiętniający teatr (o banku już nie
      wspomnę).
    • Gość: bono Pretensje do siebie!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.08, 05:54
      Katolicy,mieszkańcy Częstochowy - a do kogo te żale - wybrali Wronę to trzeba
      karmić (CZARNA jest wrona dosłownie i w przenośni) !!! a pomników papy nigdy za
      wiele!

      Głupim i ciemnym jesteśmy narodem który w gusła i zabobony niby
      "chrześcijańskie" wierzy - bo jak inaczej można nazwać wiarę w księdza i figurki
      z granitu brązu i złota!!!!!

      Czestochowa ma kasę ale ta częstochowa skupiona wokół ciemnej-jasnej.
      • Gość: Pinki Re: Pretensje do siebie!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.08, 06:29
        Właśnie. Ale obawiam się ,że te pretensje to jednak nie do siebie.
        My tutaj dyskutujący, nie jesteśmy elektoratem Wrony. Natomiast pan
        prezydent perfidnie, z diabelską cierpliwością buduje sobie
        elektorat wyborczy na następną kadencję. Kto za dwa lata na niego
        zagłosuje? Co będzie pamiętała babcia? Że teatr jest? Przeca una w
        tejatrze nigdy nie była. Unej tejatr niepotrzebny, jak jednemu z
        dyskutantów powyżej. Babcia będzie pamiętać, z pomocą proboszcza, że
        ma na każdym rogu ulicy albo krzyż, albo kapliczkę, albo pomnik i
        nie musi lecieć do kościółka, jeno se klepnie paciorek na
        najbliższym przystanku. Wygoda taka. A dzięki komu? A no toż to nasz
        prezydent kochany nam takie wygody porobił.

        Ktoś tu już kiedyś na forum temat poruszył. Warto by było zacząć
        dyskusję , kto ZAMIAST Wrony i jego "ekipy" pwonien rządzić miastem.
        Ja osobiście nikogo nie widzę. Zagłosuję w ciemno na kogokolwiek z
        lewicy.
        • ziarenko1.1 do pinki 03.12.08, 08:49
          Pinki przecieszty jestes elektoratem PEŁO więc do teatru nie chodzisz .Ty otrzymujesz streszczenia sms . A niby dlaczego babcie nie miały by mieć wygody. Czy są czyms gorszym od Ciebie ogolonego na łyso dresiarza.krzyże był y i będa sa od 2 tysiecy lat . .
          • Gość: Do ziarenko 1.1 Re: do pinki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.08, 10:44
            Mylisz się, do teatru chodze, dwa trzy razy w sezonie. Włosy mam,
            nawet bujne, w dresie chodziłem dziecięciem będąc, mam swoje lata.
            Nie rozumiem dlaczego chcesz upolityczniać ten spór, jakieś
            dyrektywy z centrali PIsiaków dostałeś, czy jak? Jako mieszkaniec
            miasta chcę ,by zyło mi sie dobrze, by hasło "to dobre miasto" nie
            było tylko pustym frazesem( trudne słowo, dla Ciebie niezrozumiałe).
            Jak na razie to najlepiej w mieście wychodzą pomniki, krzyże,
            uroczyste otwarcia itp. A juz ulicy na Mirowie nie ma kto dokończyć.
            Jak były wybory to zapierniczali przy chodniku do ostatniej chwili.
            Po wyborach znikneli pozostawiając rozgrzebane podjazdy. Takie
            rzeczy rzutują na wizerunek władzy twojego idola. Towarzyszu.
            Idź sie jeszcze pouczyć, może cos z tego ziarenka wykiełkuje, choć z
            pustego to i Salomon nie naleje.
      • Gość: alma. Re: Pretensje do siebie!!!!!! IP: *.rev.inds.pl 03.12.08, 18:25
        Czego się czepiasz katolików ?
        Każdy i w każdym kraju ma prawo wierzyć w to co chce a tobie (...)
        do tego Pajacu.
        • Gość: Pinki Re: Pretensje do siebie!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.08, 07:39
          Nie czepiam sie katolików, Alma. Ja mam też prawo do pójścia do
          teatru, i Tobie też nic do tego. Przypominam Ci, że póki co, to
          Polska jest państwem świeckim, oddzielonym od kościoła, więc władza
          ma tak rządzić, żeby zadowolic wszystkich poddanych. Jestem
          przeciwny zawłaszczaniu przez fanatyków religijnych, takich jak Ty,
          przestrzeni publicznej przynaleznej wszystkim ludziom, niezaleznie
          od wyznania. Dziekuję,że nazywając mnie per Pajacu, napisałeś to z
          dużej litery, więc masz jakiś szacunek wobec swojego dyskutanta.
          Znamienne, że najbardziej agresywni na forum są fanatyczni katolicy.
          Trauma jakaś, czy co?
          Aha, jestem katolikiem, ale nie zaślepionym fanatykiem. Myślę
          samodzielnie, bez dyrektyw z ambony.
    • Gość: częstochowianka Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.08, 09:08
      Panie Prezydencie, czy chce Pan sprowadzić Częstochowę ( niegdyś
      wojewódzkie miasto) do poziomu cmentarza? Wszystko może wymierać-
      kolej teraz na kulturę?
    • Gość: małe w Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: 212.87.241.* 03.12.08, 09:17
      Ciekawe czy wypowie sie na ten temat rzecznik I.L. ???
    • Gość: Gość Teatr się zamknie i kaplicę się otworzy! IP: *.eranet.pl 03.12.08, 09:26
      Częstochowa to moherowe miasto.
    • Gość: jb Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: 212.87.244.* 03.12.08, 09:32
      A niechaj stawiają pomniki i krzyże... wszystko to na pamiątkę upadku tego
      miasta. panie wrona, a ogrodzić trzeba miasto murem i zrobić z wielki zakon
      krzyżowy, z wielkim przeorem i jego sługusami. Średniowiecze, po prostu
      średniowiecze.
    • secesja44 Kto zna politykę Krukolisa ?. 03.12.08, 09:33
      1.Krukolis dawno sobie zdał sprawę, że dla sukcesu wyborczego należy ogłupić (
      pozyskać) środowiska kościelne poprzez budowę pomników,uczestnictwo w
      uroczystościach, itp..
      2.Nie stawia na firmy z miasta - woli te np.z Krakowa czy Warszawy.
    • Gość: Nic śmiesznego i oczom ich ukazał się las... krzyży IP: 212.87.244.* 03.12.08, 09:40
      "I oczom ich ukazał się las... krzyży" To cytat z filmu "Nic śmiesznego"
      Jakże trafiony cytat i tytuł filmu.
    • Gość: .... Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: *.strefa.com 03.12.08, 09:57
      hmm a o jaki krzyz chodzi?????? Ogolnie to zalamka nie wierze ze takie rzeczy sie dzieja w tym miescie ci ludzie (Wrona) sie chyba licza sami ze soba i juz robia co IM sie podoba.
    • Gość: akt Rozdziobią nas kruki, Wrony IP: 213.199.204.* 03.12.08, 10:11
      Zamiast zwykłych latarni niech bedą takie w kształcie krzyża a
      przystanki niech spełniają role kapliczek na środku karzdego
      skrzyżowania niech powstanie pomnik JP II, szpitale trzeba
      przekształci w kościólki nigdy ich zawiele, itp.

      Won pseudo chrześcijanie! Za czas niedługi zaczniecie karac
      szubienicą, ogniem, mieczem tych, ktorzy nie wierzą bądz się
      sprzeciwiają władzy apsolutnej(T.W.- JG)
    • Gość: patrzący z boku Re: Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.08, 10:56
      Proponuję zapoczątkować dla odmiany akcję pt. pomnik Tuska dla
      każdego Mc McDonald's(bo pod kościołami nie wypada). Można też
      zamówić u pana Kędziory rzeźby balansujące którymi przyozdobi się
      wszystkie kominy w Częstochowie.

      Będziecie mieć wtedy równowagę w przyrodzie i kolejny obiekt do
      bałwochwalstwa.
      • Gość: Ela Re: Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.08, 11:31
        Kochani, my się tu oburzamy, krytykujemy, a Wrona i tak jest z siebie
        zadowolony. On, pomimo niskiej oceny jego zarządzania naszym miastem, twierdzi,
        że nie boi się wyborców. On ma nas głęboko w d...., on tańczy wyłącznie do
        muzyki (czytaj dyrektyw) z j.g. Ciemnogród, ciemnogród i jeszcze raz ciemnogród.
        • Gość: Krzysiek kasprzyk Re: Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.08, 12:25
          Wlasnie nasuwa mi sie pytanie: czyzby pan S. Nowak i reszta kleru do teartu nie
          chodzili skoro Wrona ma to gdzies. No bo ze nie chodza to pubow na dekabrystow -
          to wiem, ze na zuzel - domyslam sie, ale do teatru??? Nie chca sie
          ukulturalnic,a moze ich nie stac:D. A skoro cos w tym miescie nie jest pod kler
          to tego nie ma lub ma zniknac
          Choc to chyba nie do konca jest tak. bo inaczej by im wrona w alejach salon
          jaguara wywallił (czy tam mesia dla wikarych)
          • Gość: oi Re: Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: *.masterkom.pl 03.12.08, 15:42
            Kler sie bawi w jednej z Częstochowskich knajp.Tej,która ma wjazd z głównej
            ulicy i w której koleś który dostał poręczenie z JG ma udziały,a która to
            knajpa sprawdzcie sobie sami.
    • Gość: Adam Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.08, 15:34
      Przepraszam czy panu prezydentowi to cos sie poprzewracało nie chce przydkich słów używać!!!!! Przecierz dość że mamy jeden teatr na tak duże miasto co niektóre miasta o podobnych rozmiaracha nawet mniejsze maja więcej to jeszcze go nam zamkną.Sorry ale np. bielsko ma bodajze 2 teatry które są piekne bo byłem a dośc ze nasz teatr nie jest zbyt duży i niewiadomo jaki piękny to jeszcze ma splajtować i przez kogo ??? PRZez WRONE!!!!!!! Krew mnie zalała jak to przeczytałem .
      PS; Niech sobie w ogródku ztawia pomniki.Teraz jaki pomnik bedzie Rydzyka czy Tusk wiem JOLI Rutowicz tak bedzie najlepiej!!!
    • Gość: Oi Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: *.masterkom.pl 03.12.08, 15:50
      Kiedy władza w tym mieście zrozumie,że jest dla wszystkich a nie kasty
      wybrańców?Może gdy cofniemy się do poziomu Koreii z lat osiemdziesiątych gdzie
      nieudolnych polityków się publicznie rozstrzeliwało?Czy do katolickiego Meksyku
      gdzie porywa im sie dzieci,okalecza i zwraca gdy zmądrzeją albo zapłacą?A może
      cofniemy się do rewolucjii Francuskiej i zaczniemy palić kościoły?Może wtedy ci
      przy korycie dostrzegą potrzeby zwykłych mieszkańców miasta?
    • Gość: seniorita Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.08, 15:53
      więcej poników jp2, więcej krzyży, więcej kościołów - tego brakuje Częstochowie!
      A w czasie wyborów frekwencja 20%(w tym wszystkie babcie papki rydzyka)a młodzi
      znów oleją system - i ptaszysko znów spokojnie na nowej kadencji w wygodnym
      fotelu prezydenckim
    • Gość: f. Re: Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 03.12.08, 15:53
      Faktycznie niedobrze się dzieje.
    • Gość: ;O Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.08, 15:55
      nasz Prezydent miasta - to skonczony debil - musimy sie z tym
      pogodzic . chociaz to jest bardzo trudne :(
    • newtonh Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się 03.12.08, 17:47
      Pan prezydent może obawia się, że jak zwiększy dotacje na rzecz
      teatru częstochowskiego, to ktoś pokusi się o wystawienie sztuki
      (satyry) pt. "Rozdziobią nas kruki, WRONY..." Pewnie chce już w
      zarodku zagasić bunt aktorów. Niech się lepiej weźmie za
      przygotowania do najszybszego odejścia w niepamięć mieszkańców
      Częstochowy, jego "nie-rządy" to porażka i bezapelacyjna
      kompromitacja...
    • barwyprawdy A po co nam teatr? 03.12.08, 18:08
      Teatr... a po co nam mieszkańcom teatr, przeciez mamy Gaude Mater.
      Cieszmy się.
      Teraz poważnie. Uważam, że Urząd Miasta zaczyna być zagrożeniem dla
      naszej Częstochowy.
      Nie robiąc gruntownej retrospekcji ostatnich lat , można zauważyć,
      że oparcie
      promocji miasta na kulcie Jasnej Góry i ruchu pątniczym zaprowadziło
      włodarzy
      w ślepy zaułek. Oddajmy to co boskie Bogu. Instytucja Kościoła
      bardzo dobrze dba
      o swoje pieniądze i nie lubi konkurencji. Jasna Góra jest dla niej
      kurą znoszącą
      złote jaja. Wieki temu koło klasztoru powstała wioska służalcza
      wobec klasztoru.
      Wiele znaków wskazuje, ze grozi nam powrót do przeszłości. To nie
      chodzi tylko o teatr.
      Lista "przebojów" jest długa i nowe pomysły magistratu czekają w
      kolejce.
      Pierwsze miejsce na liście przyznałbym III Aleji. Przepłacony i
      spartaczony remont oparty
      na beznadziejnyum projekcie. Już pachają się na listę I i II Aleja.
      To one przejmą wkrótce
      pałeczkę pierwszeństwa. Planowany remont bez rozwiązań
      komunikacyjnych odetnie pozostałe
      dzielnice od centrum i stanie się ono nieformalnym klasztornym
      deptakiem. Władze
      odrzuciły wszystkie pomysły kupców i restauratorów z I Aleji na
      zaludnienie tego odcinka.
      Forsowały i forsują wiejskie jarmarki i kiełbaski z rusztu, a Aleja
      powolutku umiera.
      Jeszcze niedawno prasa pisała o ciekawiej alternatywie
      wyremontowania naszego skromnego
      Starego Miasta za unijne dotacje. W grę wchodziły setki milionów
      euro. Strudzony pielgrzym
      i spragniony mieszkaniec na pewno zatrzymałby się tam chętnie przy
      filiżance kawy.
      Pytajmy dlaczego zapadła kurtyna ciszy. To nasze demokratyczne
      prawo. Polska jest państwem
      świeckim, a władza obarczona jawnością działań. Lista przebojów jest
      długa. Kontrowersyjna
      i kosztowna sygnalizacja świetlna na ul. Westerplatte, zamieszanie
      koło Konduktorowni, która
      prawdopodobnie skończy pod skrzydełkami Gaude Mater będącej oczkiem
      w głowie magistratu.
      Już kilkanaście lat jeteśmy mamieni obietnicami powstania parku
      wodnego. Zapytajmy odważnie
      jakiej kwoty żądało miasto za dzierżawę tego terenu. Teraz zmienia
      front. Medialna plotka
      wmówiła nam, że lada chwila obiekt powstanie. Nic z tego. To dopiero
      tylko kolejna przymiarka.
      Z okien budynków UM powoli zaczną wypadać urzędnicy. Przerost
      administracyjny jest tak duży,
      że zaczynają to zauważać władze wojewódzkie. To nie zakłóca snu
      naszym urzędnikom.
      Mają przecież dużo pieniędzy, a jak mają mniej, to zawsze można
      poszukać oszczędności.
      Najprostrzym jest wygaszanie szkół. Sprawa prosta. Budynek można
      sprzedać, nauczycieli
      wyrzucić na bruk (kasa miasta nie będzie musiała im płacić pensji) a
      dzieci gdzieś tam
      się upchnie. Media ostatno nagłaśniały sprawę szkoły specjalnej.
      Nawet niepełnosprawne
      dzieci nie są dla magistratu przeszkodą. Na miejscu IV Liceum im. H.
      Sienkiewicza
      już zacząłbym się bać. Świetna lokalizaja. Budynki można dobrze
      sprzedać lub przekazać
      Kościołowi za utracone mienie, a szkołę przenieść na ul. Legionów.
      Przepraszam "Muńka"
      Staszczyka jeżeli przez tą paplaninę podrzuciłem pomysł urzędnikom i
      zapoczątkowałem
      koniec jego kultowej szkoły. Grunt to kasa i "spokojne" sumienie
      katolika.
      Sumienie można zawsze uspokoić kilkoma nowymi pomnikami lub
      krzyżami. Można rownież
      podnieść opałaty za treningi naszych ukochanych żużlowców na
      stadionie Arena.
      5 tyś zł za godzinę, to czysta kpina. Podnieśmy im do 20 tyś.. nie
      do 50 tyś !!!
      Nie zapłacą, to "won". Hałas motocykli zagłusza przecież sławę
      naszego Prezydenta.
      Żużlowcy nie są ikoną Jasnej Góry, to grzech ciężki. Ten grzech
      popełni i siatkarze.
      Kara za to spotkała ich ciężka, ale mają waleczne serca. Waleczne
      serca mamy i my.
      Pytajmy i piszmy. Nie dajmy zastraszyć się sądem. Miasto upada.
      Brońmy go.
      Zapraszam do dyskusji.

      Mieszkaniec Częstochowy
      • Gość: Filip Re: A po co nam teatr? IP: *.dsl.bell.ca 03.12.08, 19:35
        ...wspolczesna rzeczywistosc nie potrzebuje teatrow...mowie
        powaznie !
        Wystarczy wlaczyc telavizje ...tam jest tyle tego teatru...tyle gry
        robionej przez dobrze znanych calej Polsce aktorow...ze dzis bylo by
        nonsensem wspomaganie niedojzalej spolecznie jednostki jakim jest
        aktor..(bardzo zle o was mysle - aktorzy)...a nawet wy sami zle o
        sobie mowicie...(w artykule...."jakies tam krzyze...")...spobojcie
        dorownac tym ktorym dzis krzyze chca stawiac swoja walka i
        determinacja...moze i wam kiedys postawia...albo przynajmniej
        pozegnaja tym znakiem wsiadajacych do "Gornika" na P1b..Czestochowa
        Osobowa..

        ...nie jestem takze za nadmierna iloscia krzyzy w tym pieknym
        miescie...i gdy pomysle ze takie krzyze mogly jeszcze partaczyc ta
        sama osoba ktora wystawila stacje pod J.G.okalajace wzgorze...no to
        dreszcz mnie przechodzi.
    • pytlukmar Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się 03.12.08, 18:24
      Popełnił Pan straszny gżech tracąc Wojewudztwo Częstochoskie,teraz
      teatr .A stawiając pomniki, stać się świętym. Na palmie obok kruka
      niema miejsca dla wrony.
      • Gość: xxx Re: Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: 213.199.204.* 03.12.08, 20:40
        Teraz partaczą ulicę 7 Kamienic. Znowu kostka łupana, niewygodna ale
        droga. Do tego granitowe krawężniki. Całość uzupełnia pofałdowana
        jezdnia. Koszt pewno ogromny a efekt mizerny jak wszystko co jest
        robione w tym mieście.
        W perspektywie jest remont I i II Aleji.
        • Gość: sportfan Re: Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: *.jasnogorska.trustnet.pl 03.12.08, 21:10
          mamy do wyboru, albo my albo ten oszołom. tak apropos kiedy koniec kadencji?
          • Gość: Deszcz TW czytaj Tadeusz Wrona, jeszcze Prezydent IP: *.trustnet.pl 03.12.08, 22:31
            Już kiedyś jeden z radnych, chyba Wiatrak powiedział , że: "Tadeusz
            Wrona nie pije a zachowyje się jak pijany". Miał facet rację bo
            powierdza się to często. Kozera też mógłby być mniej posłuszny i
            chamować jego bzdurne pomysły. Zespół Teatru ma za swoją wierną
            służbę TW /i wystąpienie przeciwko dyr.Perypeczce/ nagrodę. Im to
            akurat dobrze tylko dlaczego my bedziemy poszkodowani ?
        • Gość: F. Re: Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: *.dsl.bell.ca 04.12.08, 03:22
          >>Teraz partaczą ulicę 7 Kamienic. Znowu kostka łupana, niewygodna
          ale droga. Do tego granitowe krawężniki. Całość uzupełnia
          pofałdowana
          jezdnia. Koszt pewno ogromny a efekt mizerny jak wszystko co jest
          robione w tym mieście.
          W perspektywie jest remont I i II Aleji.<<
          ....................................................................


          Jestes szczesciazem...znalazlem dla ciebie czas;

          ...jesli sie nie myle to jest to czesc starego miasta...czy mogl bys
          nam opisac jakie wykonczenie bys tu najchetniej widzial..?

          ...bo czuje ze bredzisz.
          ...czy chetniej widzial bys tu asfaltowa...rakotworcza kluche wylana
          od kraweznika do kraweznika...a krawezniki moze....jednoaktowki...?
          • Gość: Sam Re: Pomniki zamiast teatru? Nie zgadzamy się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.08, 07:46
            Mylisz się, to nie część Starego Miasta, to podjasnogórska ulica
            koło parków. Ty pewnie następny ekolog od asfaltów, bo Ci
            przeszkadza. A w twojej Kanadzie, to przepraszam, ulice brukowane,
            czy asfaltowe?
    • Gość: widz Po co TEATR jak mamy CYRK IP: *.trustnet.pl 04.12.08, 09:35
      główna rola, naczelnego KLAŁNA - Tadeusz Wrona i jego "dwór"
      • Gość: marek Re: Po co TEATR jak mamy CYRK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.08, 16:44
        Robią wiochę magistraccy i ich szef, a we wsi teatr nie będzie potrzebny...no
        może jakiś amatorski. Pieniądze przydadzą się na jakiś pomniczek, Alejaje lub
        kawałek asfaltu. A w budynku po teatrze jakieś muzeum,np. CZĘSTOCHOWA-OD
        WOJEWÓDZTWA DO SOŁECTWA-WZOROWY PROCES POWROTU DO ŻRÓDEŁ JAKO PRZYCZYNEK P.WRONY
        DO OCHRONY KLIMATU I OGRANICZENIA EMISJI CO2.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka