edgard4
18.02.09, 23:47
BRAWA!!!! Gratulacje chłopaki, jestescie wielcy! Po raz kolejny
udowodniono, że Częstochowa, to kuzia talentów! Nawet Skra, to nic
innego, jak dawno młody AZS! Tylko szukac potężnego sponsora!?
Szkolic i zatrzymywac ich dobrymi zarobkami, a nie wysprzedawac
Skrze!
A swoją drogą, to skandal, ze TVP nie pokazuje takich meczy!
Ostatnio zafundowali nam żenujące widowisko w pilkę skorupowaną z
Walią! Podniecanie się, sr.anie, zachwycanie sie niewiadomo czym!
Jak jest mecz naszych piłkarskich miernot, to trąbią o meczu 2
tygodnie wczesniej, studia transmisyjne, retransmisje, analizy! A po
co to komu!?
Tu jest prawdziwy sport! Młodzi chłopcy skazani na pożarcie stawili
czoła gigantowi, i ich powinna pokazywac TVP, a nie te piłkarskie
MIERNOTY!!! Za co placimy im abnament!!!???? WON z piłkarzami
cieniasami!!! Polsce na mundialach tylko obcokrajowcy strzelaja
bramki, bo u nas same CIO-TY!!!!
Jutro pisze skargę do TVP! Wy zróbcie to samo: widzowie@tvp.pl !