Dodaj do ulubionych

AZS wśród wielkich

18.02.09, 23:47
BRAWA!!!! Gratulacje chłopaki, jestescie wielcy! Po raz kolejny
udowodniono, że Częstochowa, to kuzia talentów! Nawet Skra, to nic
innego, jak dawno młody AZS! Tylko szukac potężnego sponsora!?
Szkolic i zatrzymywac ich dobrymi zarobkami, a nie wysprzedawac
Skrze!

A swoją drogą, to skandal, ze TVP nie pokazuje takich meczy!
Ostatnio zafundowali nam żenujące widowisko w pilkę skorupowaną z
Walią! Podniecanie się, sr.anie, zachwycanie sie niewiadomo czym!
Jak jest mecz naszych piłkarskich miernot, to trąbią o meczu 2
tygodnie wczesniej, studia transmisyjne, retransmisje, analizy! A po
co to komu!?

Tu jest prawdziwy sport! Młodzi chłopcy skazani na pożarcie stawili
czoła gigantowi, i ich powinna pokazywac TVP, a nie te piłkarskie
MIERNOTY!!! Za co placimy im abnament!!!???? WON z piłkarzami
cieniasami!!! Polsce na mundialach tylko obcokrajowcy strzelaja
bramki, bo u nas same CIO-TY!!!!

Jutro pisze skargę do TVP! Wy zróbcie to samo: widzowie@tvp.pl !
Obserwuj wątek
    • asterix1986 AZS wśród wielkich 19.02.09, 00:10
      Tvp woli puścić Klan,Plebalnie,Złotopolskich czy inne nie wiadamo o co chodzące
      seriale niż mecz Siatkówki,Polsat Też nie pokazywał meczu w kanale otwartym
      tylko na polsacie sport i to sie nazywa Polska Telewizja ehh...
      • Gość: kibic Re: AZS wśród wielkich IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.09, 10:42
        czysty biznes, przeciez to nie komuna ze panstwo Ci wszystko funduje. Widze, że ktoś tu nie zna praw rynku...
    • Gość: iskial no i co? hala nie potrzebna? IP: *.adsl.inetia.pl 19.02.09, 00:19
      a kiedy Wrona zaczynał budowac nowa hale to tzw dziennikarze
      sportowi gazety napisali że nowa hala nam nie potrzebna
      • Gość: eustachy Re: no i co? hala nie potrzebna? IP: *.realestate.net.pl 19.02.09, 00:42
        irek spać! Hala potrzebna od zawsze i przestan lukrowac.
    • Gość: ble Re: AZS wśród wielkich IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.09, 00:26
      Częstochowa to kuźnia talentów, szkoda tylko, że w tej kuźni niewykuwa się
      Częstochowian.
    • Gość: kibic[ka] Re: AZS wśród wielkich IP: 195.205.202.* 19.02.09, 02:17
      Wiara czyni cuda! AZS Częstochowa! Jesteśmy najlepsi!!! Dokonaliście WIELKIEJ
      RZECZY chwała Wam za to, nikt wam już tego nie odbierze, przeszliście do
      historii. Tylko.. nie sprzedajcie się jak wszyscy.. pokażcie co naprawdę się
      liczy, ja myślę, albo się łudzę, że może kilka osób, siatkarzy.. uzmysłowiło
      sobie coś, marzyło dzisiaj o tym żeby być na Waszym miejscu, a mogli tylko grzać
      d.upy przed telewizorem i ewentualnie w przerwie skoczyć na kompa i sprawdzić
      stan konta, na pocieszenie, bo mają tylko to. Pokażcie że mierzycie wyżej,
      pokażcie co jest naprawdę ważne.
      Jesteście legendą! Gratuluję z głębi serca!
      D Z I Ę K U J E M Y !!!
    • k2i byłem, widziałem... 19.02.09, 04:57
      kurcze prawie popłakałem się ze szczęścia... zdecydowanie największy sukces AZSu!!!!!!!!
    • Gość: scrat Re: AZS wśród wielkich IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.09, 07:26
      Niech TVP trzyma się od siatkówki z daleka !! Poziom realizacji i KOMENTOWANIA w
      TVP jest zatrważający. Transmisje w ich wykonaniu oglądałem z wyłączonym głosem
      bo bzdur podczas nich wygadywanych po prostu nie dało się słuchać!! TVP WON od
      siatkówki!!
      • Gość: T Re: AZS wśród wielkich IP: 212.87.241.* 19.02.09, 07:46
        Zgadzam się z tobą całkowicie. Mówicie że takie macze powinny być w TVP, a ja Wam powiem że całe szczęście że tam ich nie ma. Nie dość że tak jak mój poprzednik powiedział poziom realizacji imprez sportowych przez TVP jest żenujący to prawdopodobnie możliwość zobaczenia takiego meczu mieli by nieliczni szczęśliwcy posiadający TVP Sport nie liczyłbym na to że byłby dostępny na "jedynce" czy "dwójce".
        Także było by to z jeszcze gorszym skutkiem niż Polsat Sport. Bo o ile PS jest w większości kablówek tak TVP Sport jest chyba nadal tylko w nielicznych.
    • Gość: kangur AZS wśród wielkich IP: 80.48.204.* 19.02.09, 07:54
      Dobrze że nie ma wielkich transmisji bo mozliwe że część widowni
      zostałaby w domu a nie przyszła na halę
      GRATULUJĘ JEDNAK NIE TYLKO DRUŻYNIE ALE RÓWNIEŻ KIBICOM TO JAK
      UGOTOWALIŚMY WCZORAJ WŁOCHÓW GŁOŚNYM AZS AZS... BYŁO JAK ZA DAWNYCH
      LAT...
      Chcę jeszcze docenić człowieka który rozpracował Piacenzę to
      majstersztyk mam nadzieje że sprópuje to zrobić równiez z Trentino.
      Pozdrawiam
      • Gość: grunch Re: AZS wśród wielkich IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.09, 12:32
        eeee, no nie wiem, w telewizji słychać było tylko smętne pomruki, raczej Włosi
        się tego nie przestraszyli, po prostu AZS był od nich lepszy
        • desimpel Re: AZS wśród wielkich 19.02.09, 13:31
          Ty sam jesteś smętny pomruk, ośle. W hali była cudowna atmosfera, a
          w telewizji wrażenie jeszcze lepsze.
    • Gość: ka AZS wśród wielkich IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.09, 09:07
      no i co wika a mogles ty byc gwiazda....
    • Gość: genia Wygeywając ten dwumecz... IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 19.02.09, 10:17
      ...podpisali wyrok na swoją drużynę. W przyszłym roku budżetówka
      zakupi połowę drużyny a resztę Resovia itp. Gratulację za mecz
      chłopaki!
      • Gość: lukasz Re: Wygeywając ten dwumecz... IP: *.as.kn.pl 19.02.09, 11:00
        moze niekoniecznie budzetowka -
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=55&w=91425032&a=91425032
        ale z pewnoscia prywatni sponsorzy moga sporo namieszac:/

        tak czy siak, trzeba sie cieszyc i docenic, ze udalo sie odprawic z kwitkiem
        finaliste ubieglorocznej LM. i w tym wszystkim nie bylo przypadku, bo AZS wygral
        nie tyle dwumecz, co oba mecze. to tym wiekszy sukces mlodych chlopakow:))

        czapki z glow, Panowie:))
        • Gość: . po co oni grają?? IP: 77.87.124.* 19.02.09, 12:14
          jeden narzeka,że w tv nie ma relacji-idź chłopie obejrzyj na
          żywo.drugi narzeka że nie ma hali...po co większa skoro azs wygrał
          od święta a na lidze byłaby pusta.jak dla mnie to powinni to
          towarzystwo rozpędzić
    • Gość: bjb48 Re: AZS wśród wielkich IP: *.54.168.53.tvksmp.pl 19.02.09, 12:10
      Lepiej niech TVP nie pokazuje siatkówki, jak słucham sprawozdawcy p.
      Dębowskiego to mi się odechciewa oglądać siatkówki
      • Gość: kibic Re: AZS wśród wielkich IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.09, 12:15
        świete słowa
    • pikalex Re: AZS wśród wielkich 19.02.09, 12:17
      Brawa!
      Tak trzymać. Pozdrawiam z Radomia.
      • Gość: mut Re: AZS wśród wielkich IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.09, 13:24
        no i co panie trenerze lorenzetti, z rewanżu wyszła UNA GRANDE DUPPA. :_))). A
        poza tym okazało się, że pan Zlatanov to powinien mieć ksywę MR OUT.
        Gratulacje dla trenera Panasa! To była UNA GRANDE ROBOTA!!!
    • Gość: car P.Radek Pans IP: *.centertel.pl 19.02.09, 15:53
      Doskonale pamietam jak zaczylałeś w AZS .Nie warunki fizyczne lecz
      inteligencja to było to co Pana wyrzóżniało od tzw.bijaków.
      To Pan jako Trener ma u swoich zawodników. To są myslący chłopcy.
      GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      JESTEM DUMNY ZE GRAŁEM W tym KLUBIE - TO JEST FIRMA!!!!!!!!!!!!!
      i NAWET paszosz taki figrant nie przeszkodzi
      Pokłony
      OGROMNE GRATULACJE DLA PANA I WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW
    • Gość: CKM AZS RAKOW AZS wśród wielkich IP: *.adsl.inetia.pl 19.02.09, 20:05
      Mało kto napisał o wspaniałym dopingu kibiców na Hali Polonia.Ale to
      co sie działo przekroczyło wszystkie reguły.To był jeden , z wielu
      kluczy do zwycięstwa.Mieszańcy z Włoch , wyglądli bardzo nie
      pewnie.I jak nie kochać siatkówki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka