Dodaj do ulubionych

Doda czy to nie jest plastikowa zabawka

IP: 193.243.143.* 14.09.09, 12:52
A dla mnie to że koncert był OK bo był to nic jak może osoba która mówie takie rzeczy na Biblię Używać Papierza jako Reklame swojej piosenki chociaz by najładniejszej , byłem na koncercie i jak doda wyszła na Bis w czapce z krzyżem to sie zdziwiłem ale to chyba znak od Boga krzyż po kilku taktach piosenki się rozwalił podstawa odłaczyła się od belki poziomej czy ktoś to jeszcze zauważył czy jej ciało zrobiło swoje LUDZIE WIZERUNEK SCENICZNY TO NIE WSZYSTKO A JA NIE POZWOLĘ PLUĆ NA ŚWIĘTOŚĆ .
Obserwuj wątek
    • Gość: drab Re: Doda czy to nie jest plastikowa zabawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.09, 13:32
      Młode rozkapryszone, rozwydżone dziewczatko. Lalka barbii Ot. co!!!
      Osobiście nie zazdroszczę jej silikonu, sławy, kasy ani intelektu!.
      Również PROTESTUJĘ przeciwko wykorzystywaniu krzyża w celach
      komercyjnych.

      Ośmielę się coś napisać co jest dla mnie bardzo ważne.
      Dla mnie krzyż jest znakiem wiary, znakiem zbawienia, ŚMIERCI I
      ZMARTWYCHWSTANIA JEZUSA.
      Doda skoro deklaruje uczciwy dystans do Kościoła i wiary niech
      zostawi w spokoju te symbole dla innych ważne.
      TO BĘDZIE NAPRAWDĘ UCZCIWE!!!!
      Jej życie - niech się realizuje jak chce. Niech wiesza sobie i
      tatuuje gdzie chce co chce, ale niech zostawi w spokoju symbole
      religijne.
      Ja osobiście modlę się za Nią, by to zrozumiała i zeszła ze złej
      drogi.
      Apel do RODZINY niech wytłumaczą dziewczęciu tą PRAWDĘ.
      pozdrawiam
    • Gość: JJ Re: Doda czy to nie jest plastikowa zabawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.09, 13:41
      najgorsze jest jak nawiedzone przygłupy zabierają głos
      • Gość: drab Re: Doda czy to nie jest plastikowa zabawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.09, 13:55
        Twoja wypowiedź /JJ/ jest b. wyważona, przemyślana i mądra.
        Gratuluję.
    • Gość: gizmo Re: Doda czy to nie jest plastikowa zabawka IP: 193.243.143.* 14.09.09, 13:56
      przygłupem, to jesteś ty albo debilem
    • zinngiesser Re: Doda czy to nie jest plastikowa zabawka 14.09.09, 14:03
      > Gość portalu: gizmo napisał(a
      > A JA NIE POZWOLĘ PLUĆ NA ŚWIĘTOŚĆ

      I co Pan/Pani konkretnego zrobi w tej materii? Podusi rozancem wszystkich myslacych inaczej? Az sie boje...
      • Gość: d Re: Doda czy to nie jest plastikowa zabawka IP: *.tktelekom.pl 14.09.09, 14:13
        A mnie szkoda naprawdę utalentowanych i pięknych dziewczyn,które nigdy nie
        osiągną sukcesu.Bo u nas lubimy skandale nie talenty.
      • Gość: gość Re: Doda czy to nie jest plastikowa zabawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.09, 15:31
        Zinngiesser! A co Ty tu robisz w tej dyskusji? Ja mam ubaw jak to czytam a tu
        nagle TY!! Zostaw ten temat. Szkoda fatygi. Lepiej się pośmiać z tego.
      • Gość: diżydazingera Re: Doda czy to nie jest plastikowa zabawka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.09, 15:53
        bezczelny żyd zinnger z niby naszych elyt
        • Gość: gość Re: Doda czy to nie jest plastikowa zabawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.09, 17:38
          No i proszę. Coraz weselej.
          A nie przyszło Wam do głowy szanowni krytykanci, że rozstrząsając temat
          wypowiedzi jakiejś gwiazdki pop dewaluujecie w ten sposób powagę tematu? Czy jak
          mucha napstrzy na Święty Obraz to też jest dla Was obraza religii? Dla mnie to
          Wy bardziej obrażacie moje uczucia religijne traktując poważnie tą niepoważną
          wypowiedż skadinąd sympatycznej Dody. Trochę zachowania proporcji bo naprawdę
          nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
          • Gość: Roman111 Re: Doda czy to nie jest plastikowa zabawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.09, 19:11
            Do ciebie gościu....
            Różnica między muchą co napstrzy na święty obraz, a gwiazdką która
            prowokacyjnie wygaduje głupoty i publicznie nadużywa symboli
            religijnych jast taka:
            * mucha jest moja i obraz jest mój /obraz mogę przetrzeć/
            * gwiazdka za moje pieniądze /jako podatnika/ występuje i
            demoralizuje młodzież - brak na to mojej zgody.
            * słychać często narzekania na złe ordynarne odzywki małolatów
            no od kogoś biorą przykład /wiadomo od swoich idoli!!!/
            Zauważcie, że każda odpowiedż zwolenników gwiazdki /jak wyżej/jest
            napstliwa i agresywna. Brak argumentów pokrywają agresją i
            bezczelnością.
            • Gość: gość Re: Doda czy to nie jest plastikowa zabawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.09, 19:43
              Szanowny Romanie 111. Nie jestem ani zwolennikiem, ani obrońcą Dody. Uważam
              jednak, że więcej zła ta gwiazdka uczyniła dotąd w mediach innymi skandalami niż
              wypowiedzią na temat Biblii. Dlaczego? Dlatego, że Jej do niedawna zachowanie
              śledzi młodzież przede wszystkim małoletnia, bardzo chłonna, jeszcze nieodporna
              na wszystko co leci z mediów. Jej ubiór, Jej styl, Jej odzywki.... To procentuje
              póżniej rzeczywiście na ulicy, kiedy gó...arze starają się być "na czasie" i
              małpują taką gwiazdkę a nam uszy wiedną i jesteśmy zszokowani. Na marginesie - w
              Ciechanowie Doda dała dla nich pokaz dobrego serca i zachowania. Chwała Jej za
              to. Wracając do tematu, przeciętnego małolata mało obchodzi Biblia i co tam
              napisane, nawet gdybyśmy im to paskiem w d..ę wbijali codziennie. Więc w sumie
              wypowiedż jest zrozumiała dopiero od póżniejszego wieku, który powinien już być
              na tyle rozgarnięty, aby znać rzeczywistą jej wagę. Bo waga wypowiedzi gwiazdki
              pop dla mnie jest żadna.
              Istotnie media z upodobaniem przeprowadzają wywiady z tymi co raptem błysną czy
              to śpiewem, czy też jakąś dziedziną sportu itp. na tematy o których oni nie mają
              zielonego pojęcia. Ich wynurzenia, przeważnie głupie, idą w lud niemal jak
              kazanie z ambony. Paranoja. Ale to już inny temat.
    • megafon.bloog.pl Re: Doda czy to nie jest plastikowa zabawka 14.09.09, 19:25

      Hehe. Znów dyżurny temat, coraz śmieszniej. Co kogo obchodzi, gdzie kto krzyż
      nosi. Niby z jakiej racji lepszy jest ten wiszący w kościele od tego noszonego
      na szyji, czapce, czy wytatułowanego na ramieniu.
      • Gość: SławekG Re: Doda czy to nie jest plastikowa zabawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.09, 19:33
        poczekajcie!!!!! biegnę po popcorn
        • Gość: Królyk Re: Doda czy to nie jest plastikowa zabawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.09, 21:15
          Matko kochana....ja to się normalnie boje tych fanatyków. Od razu przypomina mi
          się ta scena z "Mgły", jak to ludzie omamieni potrafią się zachowywać...no i
          oczywiście to wszystko w imię boga. Portki mi się trzęsą. Ta Doda to istny
          antychryst, uczy dzieci przekleństw! Przecież nigdzie indziej by ich nie usłyszeli..
    • Gość: o niebiosa Re: Doda czy to nie jest plastikowa zabawka IP: 195.117.122.* 15.09.09, 12:37
      człowieku - katoliku , ty Papież piszesz przez rz ? o zgrozo?
      • Gość: x Re: Doda czy to nie jest plastikowa zabawka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.09, 13:35
        Bo to chodzi pewnie o papierzaki - takei "grzyby" które występują czasem w lasach :D

        A Doda może nawet opowiadać że Jezus był kosmicznym zombi bo to tylko jej autokreacja ;)
    • Gość: GIZMO zabierający głos IP: 193.243.143.* 15.09.09, 15:29
      TO FORUM SPADA NA PSY ZABIERAJĄ GŁOS DZIECI I LUDZIE SPRAWNI GŁOWĄ
      INNACZEJ , ALE NIECH ŻADEN NIE DOTYKA ŚWIĘTOŚCI WARA OD TEGO
      ZOBACZYMY WAS NA STAROŚĆ JAK BĘDZIECIE STALI W PIERWSZEJ ŁAWCE A
      KOŚCIELKE ALE TO JUŻ ZA PÓŻNO I WTEDY BĘDZIE ŚMIECH ALE DIABŁA .
      • megafon.bloog.pl Re: zabierający głos 15.09.09, 16:05

        Wyprowadź mnie proszę z błędu jeśli się mylę, ale z tego co mi wiadomo, w
        założeniach religii katolickiej, nawrócić się można nawet na przysłowiowym łożu
        śmierci. Ba, taka dusza nawet więcej warta ponoć jest bo odnalazła drogę do Pana.
        • Gość: drab Re: zabierający głos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.09, 19:58
          Kiedyś byliśmy znani jako TYMIŃSZCZYZNA. No a teraz DODOLANDIA.
          • Gość: Królyk Re: zabierający głos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.09, 12:17
            Oj Oj...boli Was ta Doda. A Ty Gizmo idź się lecz, bo średniowiecze przez Ciebie
            przemawia.
      • Gość: Paweł Re: zabierający głos IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.09, 14:49
        > TO FORUM SPADA NA PSY ZABIERAJĄ GŁOS DZIECI I LUDZIE SPRAWNI GŁOWĄ
        > INNACZEJ , ALE NIECH ŻADEN NIE DOTYKA ŚWIĘTOŚCI WARA OD TEGO
        > ZOBACZYMY WAS NA STAROŚĆ JAK BĘDZIECIE STALI W PIERWSZEJ ŁAWCE A
        > KOŚCIELKE ALE TO JUŻ ZA PÓŻNO I WTEDY BĘDZIE ŚMIECH ALE DIABŁA .

        Mierzę Ciebie według siebie ??
        • Gość: s Re:DoDa Podżega IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.09, 12:33
          oglądam ja sobie fotki Dody w CC i zamiast przeczytać Pożegnanie skojarzyło mi się jej skape odzienie ze słowem Podżeganie do seksu;-)
          widownia to dzieciarnia z blokowisk,gdzie szczytem marzeń bedzie fajnie wyglądać
    • Gość: swqwqw Re: Doda czy to nie jest plastikowa zabawka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.09, 14:14
      bzidka jak doda
      tc.ciechanow.pl/fotoreportaz-148-doda_w_ciechanowie.html#/resources/image/fotoreportaze/big/148/200909120141123.jpg
    • Gość: plotek Re: Doda czy to nie jest plastikowa zabawka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.11.09, 20:02
      rodzice dody i komentarze
      www.plotek.pl/plotek/1,79592,7275053.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka