Dodaj do ulubionych

PROŚBA O POMOC

IP: *.cdma.centertel.pl 21.01.10, 19:20
Chcielibyśmy Was prosić o przekazanie 1% podatku dla Gabrysia . Potrzebuje kosztownej operacji. Rozliczając się z Urzędem Skarbowym przekazujemy 1% podatku na cele charytatywne. Wystarczy kilka minut przy wypełnianiu deklaracji podatkowej i 1% twojego podatku trafi bezpośrednio na konto fundacji Gabrysia, a nie do Skarbu Państwa.Gabryś ma 9 miesięcy. Przeszedł już wiele operacji, podczas których usunięto mu jelito cienkie i grube.Od urodzenia jest na całkowitym żywieniu pozajelitowym. Jedyną szansą dla niego na "normalne życie" jest przeszczep jelit, który obecnie wykonuje się tylko za granicą, a jest to bardzo kosztowne. Także jeśli
jest to możliwe prosimy w imieniu Gabrysia i jego rodziców o każdą pomoc. Jeśli możesz przekaż numer konta i fundacji Gabrysia swojej rodzinie i znajomym. Z góry bardzo dziękujemy.
Tel. do rodziców Gabrysia: (023) 654-94-54, (023) 683-54-40

Przekazanie 1%podatku:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
KRS: 0000037904
Gabriel Rychcik(9432) - cel 1%

Wpłata darowizny na konto:
"Fundacja Dzieciom " Zdążyć z Pomocą"
ul: Łomiańska 5
01-685 Warszawa
Nr konta: 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
koniecznie z dopiskiem: Na rzecz: Gabriel Rychcik

www.dzieciom.pl/9432 - tu można sprawdzić.

Serdecznie pozdrawiamy
Obserwuj wątek
    • Gość: . Re: prośba o pomoc IP: *.cdma.centertel.pl 22.01.10, 08:44
      popieram i napewno wspomogę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka