IP: *.tktelekom.pl 05.01.11, 23:16
zamawiam sobie taksowke i wsiadam do taxi w Ciechanie i odrazu mam na liczniku 14pln (23) 6722222 i pan mowi ze liczy sie od momentu zamowienia.... masakra
ma ktos moze lepsza alternatywe?
Obserwuj wątek
    • Gość: amator Re: TAXI IP: *.tktelekom.pl 05.01.11, 23:25
      dodam ze w niewiele wiekszym miescie czesto poruszam sie taksa i tam place za otwarcie drzwi 6 pln i 1,50 za km... ale od momentu kiedy jade....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka