Dodaj do ulubionych

Usunięto wątek...

IP: *.dynamic.chello.pl 10.02.11, 16:03
... o wyczynach syna pewnej Pani. Dlaczego?
Obserwuj wątek
    • Gość: xyz Re: Usunięto wątek... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.11, 16:15
      bo ciężko jest czytać wypociny osoby, która na tym samym forum szuka partnerów do seksu w miejscach publicznych :)
    • Gość: Opus Re: Usunięto wątek... IP: *.play-internet.pl 10.02.11, 16:27
      z kobieta ktora sie pruje jak ruski sweter to nie wiem czy taki bezpieczny
      • Gość: gościu Re: Usunięto wątek... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.11, 16:48
        spoko spoko, a kogo obchodzą jakieś plotki ? nie znasz faktow to wcale sie nie odzywaj. kobiety to jednak jabane plotkary... wstydz sie! (bezpieczny seks z nieznajomym !!!! buahahahaha)
      • Gość: V Re: Usunięto wątek... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.11, 16:01
        Sam chętnie byś ją posunął wałachu... fajny nick tak poza tym...kolejny fanatyk. Jak się dziewczyna lubi pruć to chyba jej prywatna sprawa, a że ma odwagę o tym mówić w naszym zakłamanym społeczeństwie to plus dla niej. Dla Ciebie to tylko krzyż zostaje...masz ochotę to Cię nieodpłatnie ukrzyżuję...znaj mą dobroć.
    • Gość: xyz Re: Usunięto wątek... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.11, 17:52
      to w takim razie po co powstal ten watek? masz kompleks ze ktos jest fajniejszy? caly ciechanow, zero tolerancji
    • Gość: :) Re: Usunięto wątek... IP: 213.199.253.* 10.02.11, 20:00
      Pani Wiktorii pewnie spodobał się ten chłopak z dachu auta i chce się z nim bezpiecznie bzykać :) hahahhahahah
      • Gość: wiktoria Re: Usunięto wątek... IP: *.dynamic.chello.pl 10.02.11, 20:07
        Ten chłopak to mój sąsiad i jakbym chciała, to dawno bym go miała, ale ja za takimi typami się nie uganiam. A i nikomu głupoty nie zazdroszczę, uwierzcie :)
        • Gość: :) Re: Usunięto wątek... IP: 213.199.253.* 10.02.11, 20:12
          buhahha za pewna siebie jesteś. ciekawe, czy on gustuje w puszczalskich blacharach. Może już jakiegoś syfa złapałaś. Zbadaj sie lepiej ;)
          • Gość: wiktoria Re: Usunięto wątek... IP: *.dynamic.chello.pl 10.02.11, 20:16
            Nie jestem blacharą, seks z wzajemną wymianą partnerów to coś zupełnie innego
        • Gość: an Re: Usunięto wątek... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.11, 22:13
          fajnie by było gdyby na naszym osiedlu było upc :) z postu na post coraz bardziej sie pograzasz
          • Gość: prawnik Re: Usunięto wątek... IP: 213.199.253.* 10.02.11, 23:32
            Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,
            podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
            § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
            podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
            • Gość: PierwszaRzućKamień Re: Usunięto wątek... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.11, 23:51
              No to wiktoria grzywna i do więzienia:)
            • Gość: ??? Re: Usunięto wątek... IP: *.play-internet.pl 11.02.11, 00:02
              No ale jeszcze chyba musi być ta osoba anie jakaś wiktoria czy inny nick. Ten zapis nie brzmi :
              Kto znieważa NICKA w jej obecności... itd
              Zniesławienie to chyba głoszenie "niesławy" o osobie a nie o nicku :p
              • Gość: ;) Re: Usunięto wątek... IP: 213.199.253.* 11.02.11, 09:07
                Wiktoria jak chcesz się wymieniać partnerami to wejdź pl.zbiornik.com/ hehehhe
                • Gość: Policjant z filmu Re: Usunięto wątek... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.11, 09:24
                  Wiktoria tak jak pewna inna kobieta już nie pojawi się na tym forum,chyba że pod innym nickiem. Jej nick jest do namierzenia za popełnienie przestępstwa.
                  • Gość: gość Re: Usunięto wątek... IP: *.xdsl.centertel.pl 11.02.11, 09:29
                    a gdzie ona go zniewazyła?ja tez ogladałam film z głupkiem na dachu,i tez uwazam ze jest pie..lnięty
                    I co kapusie wyzwałam go i pójdę siedziec?
                  • Gość: wiktoria Re: Usunięto wątek... IP: *.dynamic.chello.pl 11.02.11, 15:00
                    Hęę?? Napiętnowałam tylko głupotę niektórych, nie popełniłam żadnego przestępstwa.
                  • Gość: V Re: Usunięto wątek... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.11, 15:55
                    A czy jazda na dachu nie jest przestępstwem? Czy może w ciechanowskiej policji panują podwójne standardy... chyba coś jest nie tak...ale cóż, rządzi nami banda złodziei, to czego się można spodziewać po policji...która jakby nie było jest tylko wydłużeniem ręki, która nas karmi, ale zamiast marchewki trzyma bat...przynajmniej na niektórych :-)
                    • Gość: olof Re: Usunięto wątek... IP: 88.199.134.* 11.02.11, 16:19
                      jazda na dachu jest debilizmem - oto dogmat;
                      a obywatel "policjant z filmu" grał w jakimś filmie? czy to w odniesieniu do "Psów"?
                      • Gość: kobieta887 Re: Usunięto wątek... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.11, 15:07
                        Ale jazda na dachu:) Wiktoria wymienimy się partnerami w realu? Oczywiście tylko na chwilę tak dla przyjemności:)
                        • Gość: wiktoria Re: Usunięto wątek... IP: *.dynamic.chello.pl 12.02.11, 16:40
                          Jeśli mówisz poważnie to bardzo chętnie się na to zgodzę :)
                          Prześlij Wasze wspólne foto na : awodzyska8@gmail.com
                          • Gość: V Re: Usunięto wątek... IP: 95.48.155.* 15.02.11, 10:02
                            Jeśli masz ochotę na swing to chyba naprawdę zajrzyj na zbiornik...Szukanie kogoś na tym forum to lekka żenada. Nie żebym was potępiał.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka