Gość: hm IP: *.cnow.pl 20.09.11, 10:02 Zamknięcie przejazdu na ul. Mleczarskiej: 20-30 września. Znowu się zacznie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: true Re: przejazd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.11, 10:07 Jak sie zacznie to tez sie i skonczy, nie? Kiedys to musza zrobic.. Odpowiedz Link Zgłoś