Gość: biszkopt
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
28.09.11, 17:15
Nie mogę otworzyć strony do zalogowania na pocztę e-mail w neostradzie - co jest?
The requested URL /cgi-bin/ShowLoginPage.cgi was not found on this server. - taki komunikat mi wyskakuje. Może pozmieniali jakieś parametry - wie ktoś coś?