Dodaj do ulubionych

Giełda samochodowa

IP: *.dynamic.chello.pl 16.03.12, 17:33
Witam
O której zaczyna się giełda w Ciechanowie?
O której najlepiej przyjechać aby mieć jakieś szanse na sprzedaż samochodu?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • Gość: mieszkaniec Re: Giełda samochodowa IP: *.play-internet.pl 16.03.12, 18:38
      Pierwsi handlarze parkują swoje auta już w piątek popołudniu. A cała karuzela rusza o około 5-6 rano w sobotę. O 12 jest już po wszystkim.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka