Gość: Jacek IP: *.dynamic.chello.pl 16.03.12, 17:33 Witam O której zaczyna się giełda w Ciechanowie? O której najlepiej przyjechać aby mieć jakieś szanse na sprzedaż samochodu? Z góry dziękuję za odpowiedź. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mieszkaniec Re: Giełda samochodowa IP: *.play-internet.pl 16.03.12, 18:38 Pierwsi handlarze parkują swoje auta już w piątek popołudniu. A cała karuzela rusza o około 5-6 rano w sobotę. O 12 jest już po wszystkim. Odpowiedz Link Zgłoś