IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.09, 20:20
Moze ktos wie kiedy bedzie dostawa towaru w szmateksie przy upsie na
warszawskiej. dzieki i pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka