Gość: jola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.09, 20:20 Moze ktos wie kiedy bedzie dostawa towaru w szmateksie przy upsie na warszawskiej. dzieki i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj