grzesiu8 05.09.04, 21:55 co sie z wami dzieje do tamtego roku macie az 13 [sic!] nowych tematow! malbork zyje? pozdrawiam Lasowice Wielkie! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nodzulce Re: LUDZIE :) 15.09.04, 15:49 bylam kiedys w Lasowicach ... chyba tam kiedys dawno danwo temu byla dyskoteka ale to bylo jakies 7 lat temu albo jeszcze dalej :D Odpowiedz Link Zgłoś
grzesiu8 Re: LUDZIE :) 16.09.04, 20:15 tzn ja nie jestem z lasowic :) mam tam przyjaciolke :) ja od malborka mam chyba ponad 100 km... Ostróda sie kłania Odpowiedz Link Zgłoś
nodzulce Re: LUDZIE :) 16.09.04, 22:44 A to przepraszam ...., w Ostrudzie nigdy nie bylam ale pewnie jest tam ladniej niz w Lasowicach :) Odpowiedz Link Zgłoś
grzesiu8 Re: LUDZIE :) 21.09.04, 10:07 OSTRÓDA a nie Ostruda wrrrrr! a racja jest pieknie :) zapraszam :) Odpowiedz Link Zgłoś
grzesiu8 Re: LUDZIE :) 28.09.04, 11:35 nodzulce napisała: > sorry za pomylke nei bylo to umyslnie nio! podobno jakies koncert w Mk byly! nio nio nio! nowosc?? :D Odpowiedz Link Zgłoś