05.09.04, 21:55
co sie z wami dzieje do tamtego roku macie az 13 [sic!] nowych tematow!
malbork zyje?
pozdrawiam Lasowice Wielkie!
Obserwuj wątek
    • nodzulce Re: LUDZIE :) 15.09.04, 15:49
      bylam kiedys w Lasowicach ... chyba tam kiedys dawno danwo temu byla dyskoteka
      ale to bylo jakies 7 lat temu albo jeszcze dalej :D
      • grzesiu8 Re: LUDZIE :) 16.09.04, 20:15
        tzn ja nie jestem z lasowic :) mam tam przyjaciolke :) ja od malborka mam chyba
        ponad 100 km... Ostróda sie kłania
        • nodzulce Re: LUDZIE :) 16.09.04, 22:44
          A to przepraszam ...., w Ostrudzie nigdy nie bylam ale pewnie jest tam ladniej
          niz w Lasowicach :)
          • grzesiu8 Re: LUDZIE :) 21.09.04, 10:07

            OSTRÓDA a nie Ostruda wrrrrr!

            a racja jest pieknie :) zapraszam :)
            • nodzulce Re: LUDZIE :) 21.09.04, 15:31
              sorry za pomylke nei bylo to umyslnie
              • grzesiu8 Re: LUDZIE :) 28.09.04, 11:35
                nodzulce napisała:

                > sorry za pomylke nei bylo to umyslnie


                nio!
                podobno jakies koncert w Mk byly! nio nio nio! nowosc?? :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka