Gość: Insect IP: *.stoginet.csc.pl / 192.168.2.* 13.09.03, 15:20 Czy ktoś ma informację na temat ile było osób na miejsce w tym roku na Język Angielski? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mr_julek Re: PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA 14.09.03, 11:35 a chyba ze 2-3 na jedno miejsce; az sie lezka kreci, ze to juz nie moja szkola ;-), ale anglistyka tutaj jest na serio dobra, ja bynajmniej nie mialem problemow z dostaniem sie na uzupelniajace DZIENNE! pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś