Dodaj do ulubionych

PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA

IP: *.stoginet.csc.pl / 192.168.2.* 13.09.03, 15:20
Czy ktoś ma informację na temat ile było osób na miejsce w tym roku na Język
Angielski?
Obserwuj wątek
    • mr_julek Re: PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA 14.09.03, 11:35
      a chyba ze 2-3 na jedno miejsce; az sie lezka kreci, ze to juz nie moja
      szkola ;-), ale anglistyka tutaj jest na serio dobra, ja bynajmniej nie mialem
      problemow z dostaniem sie na uzupelniajace DZIENNE! pzdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka