Dodaj do ulubionych

Nowe drogi Na Modrzewinie

27.02.09, 18:15
Wreszcie coś Na Modrzewinie się ruszyło :D:D:D. Osobiście jestem
zadowolony, że w końcu zaczną budować na tej dzielnicy sieć dróg
wraz ze ścieżkami rowerowymi. Bardzo ważną nową drogą będzie droga,
która połączy Aleję Jana Pawła II z Ulicą Mazurską. Będzie ona dużym
ułatwieniem komunikacyjnym ponieważ jadąc Na Modrzewinę ze
wschodniej części Elbląga nie trzeba będzie jechać przez i tak już
zatłoczoną Zawadę :):):) Nowy układ ulic Na Modrzewinie powstanie
także specjalnie dla Subparku IV po wschodniej stronie Aleji JP II.
Wszystko napisane o tej inwestycji jest tutaj:
www.info.elblag.pl/19,13724,Nowe-drogi-skomunikuja-Modrzewine.html
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka