Dodaj do ulubionych

Praca na czarno

16.04.09, 08:27
Jak to mozeliwe zeby zatrudniac nieletnich do pracy 15 godzinnych
PAn Juzek Michalski prowadzi dzialalnosc w roznoszeniu ulotek mimo
tego zatrudnia osoby nie letnie wywozi ich do duzych miast takich
jak torun i kaze im pracowac do 15 godzin dziennie...moim zdaniem
cos powinno sie zrobic z takimi pracodawcami nie miejacych skrupolow.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka