19.03.11, 21:37
Odwiedził nas ksiądz po kolędzie. Wychodzi a nasz 4,5 letni synek mówi do niego:
"Pozdrów żonę i dzieci."
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka