patrycjachowa
06.03.15, 14:04
Czy wasze dzieci tez są takie nakręcone? Mój 2,5 lateek biega po domu, skacze, gada sobie cos po swojemu, bawi sie w cos wymyślonego,nie bardzo wiem w co bo niewyraźnie mówi i wiele słów musze sie domyślać, a u koleżanki dziecko spokojnie siedzi i maluje, bawi sie lalkami. Hmm fakt 3 miesiące starsze te jej, ale moje to ma chyba ADHD, zaczelam sie zastanawiać czy to normalne.w tym wieku,może powinno być juz dojrzalsze,spokojniejsze,np mowie idziemy na dwór, a ona biega sobie, skacze, liczy plytki na podłodze, w miezzy czasie podbiega nakladamy spodnie,dalej leci na lozko,rzuca sie na poduchę, znowu schidzi na.podloge,skacze,cos tam sobie opowiada i ze 3 razy ja wolam,zero reakcji,aż musze podejść do niej. Czy to normalne, czy dzieci w tym wieku mogą sie tak zachowywać,biegac,skakać,gadać cos sobie do siebie,śpiewać,?