kasik-wroc
24.08.15, 21:27
Syn 3 lata 4 miesiące. W końcu udało nam się zrezygnować z pieluch w dzień - 3 tygodnie bez wpadki!! Synek do tej pory w nocy sikał potwornie. Jak mu nie zmieniłam pieluchy na śpiocha o 24.00 to często nie wytrzymywała. Ale odkąd nie ma wpadek w dzień to i pieluchy są po nocy przeważnie suche - lekko zasikane zdarzają się raz na 7 dni. Zdjąć pieluchę w nocy? To coś przyspieszy? W sensie syn nauczy się dzięki temu jakoś kontrolować ten 1 dzień na tydzień? Da się jakoś 'nauczyć kontroli' nocnej? Czy to nic nie zmienia i jak teraz ma wpadkę raz na tydzień to zmieni się tylko to że raz na tydzień będę prała pościel i w związku z tym zdjąć pieluchę dopiero jak 100% nocy przez powiedzmy miesiąc będzie suchych?