Dodaj do ulubionych

2-latek a zęby

27.12.04, 11:06
Witam,
moja córcia bedzie miala w styczniu 2 latka. i niestety nie ma jeszcze 3-jek.
nie wiem czy to normalne czy nie normalne. powiedzcie cos o zabkach swoich
pociech. tez tak opornie wychodziły? czy sa jakies preparaty, ktore pozwalaja
na szybsze wyrosniecie zabkow?
Obserwuj wątek
    • noa2003 Re: 2-latek a zęby 27.12.04, 13:56
      Witaj
      Nasz Kubuś co prawda jest z marca , ale jak narazie przebiła się tylko jedna
      trójka , a na drugą cały czas czekamy , myslę że chyba nie ma powodu do
      zmartwienia, u dziecka mojej kolezanki było podobnie jak u was i wiem że jakoś
      póżno się przebiły.O preparatach niestety nie słyszałam , ale może zapytaj
      pediatrę , napewno coś doradzi.U nas wystąpił mały problem z ząbkami, ponieważ
      zaczęłam po chorobie dawać małemu Kinder Biovital i zęby trochę zciemniały,
      myjemy po kazdym podaniu , ale już sama niewiem. Pozdrawiamy serdecznie życząc
      zdrowia w Nowym Nadchodzącym Roku Kasia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka