asiab_2004
27.12.04, 11:06
Witam,
moja córcia bedzie miala w styczniu 2 latka. i niestety nie ma jeszcze 3-jek.
nie wiem czy to normalne czy nie normalne. powiedzcie cos o zabkach swoich
pociech. tez tak opornie wychodziły? czy sa jakies preparaty, ktore pozwalaja
na szybsze wyrosniecie zabkow?