schaapje 26.09.05, 20:49 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=26785049&a=29540566 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kangur4 Re: sie pochwale :)) 26.09.05, 20:50 Mężem czy Glizdeczką, bo oboje fajni ? Odpowiedz Link Zgłoś
schaapje Re: sie pochwale :)) 26.09.05, 20:51 moim Czerwonym Kapturkiem oczywiscie ale tatus tez jest ok Odpowiedz Link Zgłoś
mama_olka Re: sie pochwale :)) 26.09.05, 20:57 Piekna Glizdeczka-Gwiazdeczka. A Tata jak fachowo ja trzyma i serwisuje, doswiadczony w pielegnacji musi byc Odpowiedz Link Zgłoś
pancerniczek Re: sie pochwale :)) 26.09.05, 21:05 ...a jest czym toteż się nie dziwię Odpowiedz Link Zgłoś
mmala6 no ladnie ladnie;-)) 26.09.05, 21:50 tatusiowi tez niczego nie brakuje) "Pochwalilabym" sie swoim tatusiem Matka ale nie wolno mi PUBLIKOWAC jego zdjec( a moze to i lepiej bo byscie zaraz krzyczaly ze do niego taki podobny) Glizdeczka turystka vel Czerwony Kapturek jest bossska)) - Nasze Szczęście- Mateusz Aleksander ur.30.01.2005 godz.14.00 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=27200621&v=2&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś
kubona Re: no ladnie ladnie;-)) 26.09.05, 21:58 pochwalić pochwalić, jak się naucze to Wam pokaże mojego brzdylka ale to jeszcze trochę, chyba że któraś z Was udziei mi prostej , czytelnej instrukcji Odpowiedz Link Zgłoś
schaapje mowisz i masz 26.09.05, 22:02 jesli ja zrozumialam, to i Ty zrozumiesz forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=596&w=26781690 Odpowiedz Link Zgłoś
mmala6 Re: mowisz i masz 26.09.05, 22:06 wchodzisz na forum Zobaczcie, tam normalnie piszesz posta jak tutaj (tzn zaczynasz swoj watek) i tam na dole , pod "wyslij" sa trzy paseczki na dolaczenie fotki.Tylko musisz je zmniejszyc (zdjecia oczywiscie), do takiej wielkosci jak kaza, i zalaczasz tak jak bys wysylala meila z zalacznikiem.Tylko nie czekasz na zaladowanie, wystraczy jak wskoczy opis zdjecia w paseczek.Jak masz "syskie tsy", to dajesz "wyslij" i juz.Jak moderator zaakceptuje, to po kilku godzinach Twoja watek pojawia sie na forum Zobaczcie.Potem doklejasz link swojego watku na dole do sygnaturki i caly swiat podziwie Twe dziecie Odpowiedz Link Zgłoś
schaapje a jak chcesz miec ja w podpisie 26.09.05, 22:11 to robisz tak, jak na zalaczonym przeze mnie watku Odpowiedz Link Zgłoś
mmala6 Re: a jak chcesz miec ja w podpisie 26.09.05, 22:16 nie przeczytalam co napisala Owieczka i sie naprodukowalam Odpowiedz Link Zgłoś
kangur4 Też bym dała nowe zdjęcia M., 26.09.05, 22:44 szczególnie, że jak powiedziała jedna koleżanka, Matylda wyładniała (wrrrr!), ale - a to bateria nienaładowana (a propos, pisze się razem czy osobno?), a to światło do niczego, a to ubrana jest jak stróż w Boże Ciało i tak tydzień za tygodniem schodzi. Obiecuję, że jak za mąż będzie szła, to zamieszczę. Odpowiedz Link Zgłoś
viviene12 ale fajna Glizdeczka 26.09.05, 22:36 strasznie superasta. Moze by ich tak z Myszem zapoznac? Odpowiedz Link Zgłoś
mamapauli1 Re: do schaapje 27.09.05, 09:06 Fana ta Twoja glizdeczka Napisz jak możesz jak się zmniejsza zdjęcia Odpowiedz Link Zgłoś