Dodaj do ulubionych

sie pochwale :))

26.09.05, 20:49
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=26785049&a=29540566
Obserwuj wątek
    • kangur4 Re: sie pochwale :)) 26.09.05, 20:50
      Mężem czy Glizdeczką, bo oboje fajni wink?
      • schaapje Re: sie pochwale :)) 26.09.05, 20:51
        moim Czerwonym Kapturkiem oczywiscie smile

        ale tatus tez jest ok smile
    • magnolia76 Re: sie pochwale :)) 26.09.05, 20:50
      Śliczna niunia smile
    • mama_olka Re: sie pochwale :)) 26.09.05, 20:57
      Piekna Glizdeczka-Gwiazdeczka. A Tata jak fachowo ja trzyma i serwisuje,
      doswiadczony w pielegnacji musi byc smile
    • pancerniczek Re: sie pochwale :)) 26.09.05, 21:05
      ...a jest czym smile toteż się nie dziwię smile
      • mmala6 no ladnie ladnie;-)) 26.09.05, 21:50
        tatusiowi tez niczego nie brakujewink)
        "Pochwalilabym" sie swoim tatusiem Matka ale nie wolno mi PUBLIKOWAC jego
        zdjecsad( a moze to i lepiej bo byscie zaraz krzyczaly ze do niego taki podobnywink)

        Glizdeczka turystka vel Czerwony Kapturek jest bossskasmile))
        -
        Nasze Szczęście-
        Mateusz Aleksander ur.30.01.2005 godz.14.00
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=27200621&v=2&s=0
        • kubona Re: no ladnie ladnie;-)) 26.09.05, 21:58
          pochwalić pochwalić, jak się naucze to Wam pokaże mojego brzdylka ale to
          jeszcze trochę,
          chyba że któraś z Was udziei mi prostej , czytelnej instrukcji
          • schaapje mowisz i masz 26.09.05, 22:02
            jesli ja zrozumialam, to i Ty zrozumiesz smile
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=596&w=26781690
            • mmala6 Re: mowisz i masz 26.09.05, 22:06
              wchodzisz na forum Zobaczcie, tam normalnie piszesz posta jak tutaj (tzn
              zaczynasz swoj watek) i tam na dole , pod "wyslij" sa trzy paseczki na
              dolaczenie fotki.Tylko musisz je zmniejszyc (zdjecia oczywiscie), do takiej
              wielkosci jak kaza, i zalaczasz tak jak bys wysylala meila z zalacznikiem.Tylko
              nie czekasz na zaladowanie, wystraczy jak wskoczy opis zdjecia w paseczek.Jak
              masz "syskie tsy", to dajesz "wyslij" i juz.Jak moderator zaakceptuje, to po
              kilku godzinach Twoja watek pojawia sie na forum Zobaczcie.Potem doklejasz link
              swojego watku na dole do sygnaturki i caly swiat podziwie Twe dzieciesmile
            • schaapje a jak chcesz miec ja w podpisie 26.09.05, 22:11
              to robisz tak, jak na zalaczonym przeze mnie watku smile
              • mmala6 Re: a jak chcesz miec ja w podpisie 26.09.05, 22:16
                nie przeczytalam co napisala Owieczka i sie naprodukowalamwink
          • kangur4 Też bym dała nowe zdjęcia M., 26.09.05, 22:44
            szczególnie, że jak powiedziała jedna koleżanka, Matylda wyładniała (wrrrr!),
            ale - a to bateria nienaładowana (a propos, pisze się razem czy osobno?), a to
            światło do niczego, a to ubrana jest jak stróż w Boże Ciało i tak tydzień za
            tygodniem schodzi. Obiecuję, że jak za mąż będzie szła, to zamieszczę.
    • viviene12 ale fajna Glizdeczka 26.09.05, 22:36
      strasznie superasta. Moze by ich tak z Myszem zapoznac?smile
    • mamapauli1 Re: do schaapje 27.09.05, 09:06
      Fana ta Twoja glizdeczka
      Napisz jak możesz jak się zmniejsza zdjęcia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka