Dodaj do ulubionych

Co to znaczy???

10.01.06, 14:22
Uwaga , zmiana kategorii dla forum: test na test.
Obserwuj wątek
    • wiolkak Re: Co to znaczy??? 10.01.06, 14:23
      też sie właśnie zastanawiam
    • pampeliszka Re: Co to znaczy??? 10.01.06, 14:30
      kurcze, zamkną nas?
      a co tam, przeniesiemy sie do Wenus...
      my juz po spacerze, a Wy?
      • mooh Re: Co to znaczy??? 10.01.06, 14:32
        Ja od dwóch godzin przestępuję z nogi na nogę, ale moja szefowa śpi. NO to
        niech śpi. Jeszcze trochę będzie jasno. Na pewno zdążymy sie przewietrzyć.
    • mooh Wenus 10.01.06, 14:37
      Zniknęło. Wenus, co to było?
      • enja11 Re: Wenus 10.01.06, 14:38
        o co chodzi?
        • mooh Re: Wenus 10.01.06, 14:40
          Był taki napis na naszym forum. słowa test na test były aktywnym linkiem.
          • mmala6 Re: Wenus 10.01.06, 14:45
            testowali nas...
            • mooh Re: Wenus 10.01.06, 14:46
              I jak. Jestesmy seropozytywne?
              • kubona Re: Wenus 10.01.06, 21:41
                nic takiego nie widziałam , o co chodzi? gdzie mam popatrzec?
                • mooh Re: Wenus 10.01.06, 21:48
                  Juz zniknęło. Było tylko chwilę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka