Dodaj do ulubionych

Czy są eMAMY policjantki ??

24.03.04, 10:15
Studiuję socjologię, ale moim marzeniem jest praca w policji. Kierunek moich
studiów może mi w jakiś sposób pomóć (służby socjalne). Chciałabym poznać
drogę jaką trzeba pokonać, aby móc zacząć pracować w mundurkuwinkDaleki wyjazd
np. do Szczytna na razie odpada, czy można odbyć jakieś szkolenie na miejscu?
Jestem z Wrocławia no i mam Maćka (2 kwietnia kończymy dwa latka, więc ze
żłobkiem nie będzie problemu). Kochane, wiele razy mi pomogłyście, więc może
i tym razem?? Buziaczki i słoneczka w ten nieco pochmurny dzień smile
Obserwuj wątek
    • aldik1 Re: Czy są eMAMY policjantki ?? 25.03.04, 19:07
      Zgłaszam sie!!! Marta jak chcesz pogadać zapraszam pod adres:
      zielaczysko@wp.pl. Cmoki
      • rafikxx Re: Czy są eMAMY policjantki ?? 25.03.04, 19:38
        aldik1 napisała:

        > Zgłaszam sie!!! Marta jak chcesz pogadać zapraszam pod adres:
        > zielaczysko@wp.pl. Cmoki

        Te! Nie cmokaj, nie cmokaj, tylko wracaj do roboty! Społeczeństwo Ciebie
        potrzebuje wink))))

        Pzdr.
        R
        • aldik1 Re: Czy są eMAMY policjantki ?? 25.03.04, 23:41
          Hahaha, ale numer!!! A co ty robisz na emamach??? Jak zdróweczko maluszka???
          Cmoknij ode mnie Asie!!!
          • asikx Re: Aldik1 26.03.04, 11:11
            Dzięki za buziaki.... nawzajem dla Ciebie i malucha.
            Przyznaję się - to ja czytuję forum a z treści wątku, nicka i adresu mailowego
            wywnioskowałam że to zapewne znana nam osoba się tu udzieliła. I on koniecznie
            musiał się dopisać.
            Pozdrawiam,
            Aśka i brzuuuuuuch.
            • rafikxx Re: Aldik1 26.03.04, 14:10
              asikx napisała:
              > wywnioskowałam że to zapewne znana nam osoba się tu udzieliła.

              Dzięki komu wywnioskowałaś? Hę?
              Aldik1, dzięki za pozdrowienia. A na pozostałe pytania odpowiedziała Asia smile)))

              Pzdr.
              R.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka