Studiuję socjologię, ale moim marzeniem jest praca w policji. Kierunek moich
studiów może mi w jakiś sposób pomóć (służby socjalne). Chciałabym poznać
drogę jaką trzeba pokonać, aby móc zacząć pracować w mundurku

Daleki wyjazd
np. do Szczytna na razie odpada, czy można odbyć jakieś szkolenie na miejscu?
Jestem z Wrocławia no i mam Maćka (2 kwietnia kończymy dwa latka, więc ze
żłobkiem nie będzie problemu). Kochane, wiele razy mi pomogłyście, więc może
i tym razem?? Buziaczki i słoneczka w ten nieco pochmurny dzień