malamadre Re: wymarzone studia 15.01.11, 17:55 Historia sztuki. A jeżeli dostałabym jeszcze w prezencie trochę talentu - konserwacja dzieł sztuki. Odpowiedz Link Zgłoś
sharpless6 Re: wymarzone studia 15.01.11, 20:03 geografię ale tylko na Uniwersytecie Wrocławskim. Na dugim miejscu fizykę, biotechnologię i inż genetyczną. Chciałabym języki ale nie mam do nich głowy. Odpowiedz Link Zgłoś
jklk Re: wymarzone studia 15.01.11, 20:39 Etnologia/antropologia kulturowa. Chyba nie spełnię tych marzeń. To raczej mżonki, nie marzenia Swoją drogą, kiedy wieki temu wybierałam studia, to o etnologii w ogóle nie myślałam (a o antropologii to wtedy chyba jeszcze się nie mówiło u nas). Poszłam na studia ówcześnie wymarzone, ukończyłam je i pracuję w zawodzie i nie do końca jestem zadowolona, niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
baltycki Re: wymarzone studia 15.01.11, 20:16 Budowa maszyn itd.... teraz? Informatyka.. Scisly jestem Odpowiedz Link Zgłoś
wyssana.z.palca Re: wymarzone studia 15.01.11, 20:19 Mi to się marzy filmoznawstwo.. Dla czystej przyjemnosci, a jeszcze przyjemniej byłoby zostać potem krytykiem filmowym... Druga miłość to psychologia. Wydaja mi się to szalenie interesujące studia i wiele rzeczy ułatwiające w życiu. Młoda jestem, wszystko przede mną Odpowiedz Link Zgłoś
setia Re: wymarzone studia 15.01.11, 20:46 te najbardziej wymarzone skończyłam rok temu (podyplomówka). zostało jednak wiele kierunków, które również mnie interesują, a raczej interesują mnie wybrane zagadnienia, więc pewnie nie zdecyduję się na studiowanie któregokolwiek: medycyna, psychologia, filologia polska, technologia żywności, rolnictwo Odpowiedz Link Zgłoś
aretahebanowska Re: wymarzone studia 15.01.11, 20:54 Ależ tu dużo chętnych do studiowania medycyny. Zapraszam, zapraszam! Po znajomości macie u mnie łatwiejsze pytania na kołach . Odpowiedz Link Zgłoś
angazetka Re: wymarzone studia 15.01.11, 21:13 Tak się potocznie nazywa kolokwia Odpowiedz Link Zgłoś
misi24 Re: wymarzone studia 15.01.11, 21:04 Filologia rosyjska, kto wie może się kiedyś spełni. Po maturze dostałam się, ale zrezygnowałam i wybrałam inny kierunek.... Głupia młodośc Odpowiedz Link Zgłoś
pszczolaasia Re: wymarzone studia 15.01.11, 21:10 pewno odpowiem bardzo nieoryginalnie ale mnie bardzo pociagalao na studiach prawo karne kontynuowalabym swoja kariere pod w/w warunkami na kryminologii... drugi kierunek ktory mnie fascynowal to prawo cywilne. tez w tym kierunku moglabymbym cos pyknac. bylo fascynujace. Odpowiedz Link Zgłoś
miaowi Re: wymarzone studia 16.01.11, 00:08 Skończyłam wymarzony Ale jakbym mogła, i jakbym miała więcej drive'u do roboty, to medycyna lub choreografia. Najlepiej medycyna sądowa. Odpowiedz Link Zgłoś
jak_matrioszka Re: wymarzone studia 16.01.11, 00:49 Dla uzyskania zawodu: nauczycielskie Dla wlasnej przyjemnosci: prawo Dla rozrywki: matematyka Dla malzonka: ekonomia Odpowiedz Link Zgłoś
lipsmacker Re: wymarzone studia 16.01.11, 02:32 Weterynarie. Moje wielkie powolanie ktore odkrylam za pozno. Teraz czasu nie wygospodaruje zeby nie wiem co. Odpowiedz Link Zgłoś
demarta Re: wymarzone studia 16.01.11, 03:29 ...marzy mi się filozofia z lektoratem francuskim...ojejjjjjjj, się żem rozmarzyła...... mniammmmmmmmmmm Odpowiedz Link Zgłoś
izak31 Re: wymarzone studia 16.01.11, 04:43 Tak czytam sobie te Wasze wypowiedzi i widac jak na dłoni,że preferujecie kierunki humanistyczne. Boicie się scisłych? Po scisłych jest większa szansa na dostanie lepszej pracy. Chociaz zawsze mozna zrobic tak: 1 kierunek dla dobrej pracy, 2 kierunek to o czym się marzy. Odpowiedz Link Zgłoś
angazetka Re: wymarzone studia 16.01.11, 10:50 Po pierwsze, to są marzenia, a nie wybór kierunku studiów, więc uwagi o znalezieniu pracy są od czapy. Po drugie, osoba o zdolnościach humanistycznych może i skończy kierunek politechniczny, ale ani szczęśliwa po nim nie będzie, ani kariery nie zrobi. Więc po co? Odpowiedz Link Zgłoś
franczii Re: wymarzone studia 16.01.11, 07:52 Z nierealnych to bym chcialabym cofnac sie o 20 lat i pojsc do szkoly baletowej Z innych nierealnych muzykologie lub taniec gdybym miala jakiekolwiek przygotowanie muzyczne lub baletowe, jakis kierunek, ktory by mi pozwolil na codzien obcowac z ktoras z tych dziedzin jako krytyk lub recenzentka czy cos w tym stylu. A z realnych historie sztuki, matematyke Odpowiedz Link Zgłoś
gaja78 Re: wymarzone studia 16.01.11, 20:03 Telekomunikacja na dobrej hamerykańskiej uczelni. Odpowiedz Link Zgłoś
kiecha3 Re: wymarzone studia 16.01.11, 20:29 weterynarię..... a po namyśle może i medycynę ludzką.. Odpowiedz Link Zgłoś
cherry.coke Re: wymarzone studia 16.01.11, 20:57 Medycyna, konkretnie chirurgia oka. Moglam byla pojsc na medycyne, pewnie bym sie dostala. Ale bylam mloda i glupia, myslalam, ze medycyna to wkuwanie ksiag na pamiec Teraz tez mam fajny zawod, ale kompletnie z innej bajki. Odpowiedz Link Zgłoś
lolinka2 Re: wymarzone studia 16.01.11, 21:05 cherry.coke, dobry wybór, postałam trochę na sali operacyjnej okulistycznej w charakterze obserwatora - dla mnie bomba! Odpowiedz Link Zgłoś
cherry.coke Re: wymarzone studia 16.01.11, 21:23 No wlasnie, snif snif... Teraz jak jestem starsza i madrzejsza, uwazam, ze swiat stracil zarabistego chirurga w mojej osobie, ale wtedy tego nie wiedzialam Gdybym tak mogla wyslac w przeszlosc list w butelce: "nie wyglupiaj sie stara, skladaj te papiery" Odpowiedz Link Zgłoś
melmire Re: wymarzone studia 16.01.11, 20:59 Paleontologia , marze o bieganiu po pustyni Gobi z kilofem i pedzelkiem w poszukiwaniu dinozaurzych szczatkow W najgorszym razie archeologia, tez z nastawieniem na bieganie i grzebnie w ziemi, mniam. Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: wymarzone studia 16.01.11, 21:15 Genetyka/biotechnologia. Prawie się na niej znalazłam. Ostatecznie wybrałam inny kierunek na który również się dostałam, acz całkowicie inny. Zrezygnowałam, bo przestraszyłam się doświadczeń na żywych stworzeniach. Może dobrze zrobiłam, nie wiem Odpowiedz Link Zgłoś