saguaro70 Re: kapiel 07.12.11, 12:42 Nie wuobrazam sobie kapac dziecka raz w tygodniu. Kąpię codziennie. Pozdrawiam cieplutko Odpowiedz Link Zgłoś
saguaro70 Re: kapiel 07.12.11, 12:43 Nie wyobrazam sobie kapac dziecka raz w tygodniu. Kąpię codziennie. Pozdrawiam cieplutko Odpowiedz Link Zgłoś