Dodaj do ulubionych

Mam pytanie

28.03.12, 13:26
Czy w Polsce sa kobiety, powiedzmy 55+, ktore chcialby pracowac w domu prywatnym - dwoje doroslych, czynnych zawodowo + starsza pani, ktora spedza w tym domu dwa popoludnia. Wynagordzenie 4000zl miesiecznie, mieszkanie, wyzywienie.
Praca 8h dziennie, dwa dni wolne. Czy znalezienie chetnej osoby jest mozliwe?
Obserwuj wątek
    • tabakierka2 Re: Mam pytanie 28.03.12, 13:29
      ale czym konkretnie miałaby się zajmować?
      • miniofilka Re: Mam pytanie 28.03.12, 16:13
        tabakierka2 napisała:

        > ale czym konkretnie miałaby się zajmować?

        autorko wątku, daj mi tę pracęsmile Jestem dyspozycyjna 24h/dobę!
        • bez_seller Re: Mam pytanie 28.03.12, 16:21
          miniofilka napisała:

          > autorko wątku, daj mi tę pracęsmile Jestem dyspozycyjna 24h/dobę!

          Zapomnialam napisac, ze to w USA. Wiem, durna jestem, przepraszam. smile
    • andaba Re: Mam pytanie 28.03.12, 13:29
      Jakie wynagrodzenie?
      Chyba ci się zera pomyliły, jak nie, to masz juz chętną tongue_out
      • iin-ess Re: Mam pytanie 28.03.12, 15:52
        andaba napisała:

        > Jakie wynagrodzenie?
        > Chyba ci się zera pomyliły, jak nie, to masz juz chętną tongue_out

        to samo chciałam powiedziećsmile
        czyli masz już chętnych sztuk 2
        Tyle ze ja mam raczej 55 bardzo -
        smile
    • princy-mincy Re: Mam pytanie 28.03.12, 13:30
      to zalezy chyba na czym mialaby praca polegac

      jesli na 'prowadzeniu domu' szeroko rozumianym- mysle, ze z pocalowaniem reki
      • bez_seller Re: Mam pytanie 28.03.12, 13:47
        Chodzi o prowadzenie domu, ale nie jest to duzy dom, troche pracy w ogrodzie. Wlasciciele dosc czesto wyjezdzaja. Acha, ta starsza pani spedza w tym domu jedno popoludnie i noc i jeden wieczor i noc. Chodzi o kogos, kto ogarnie dom i bedzie w nim podczas nieobecnosci wlascicieli, wiec odpada osoba, ktora boi sie byc sama w domu, pomoze w kuchni, w ogrodzie. Okolica piekna i bezpieczna.
        No i jest to praca nie na dwa miesiace, ale minimum na dwa lata, a fajnie jakby na piec.

        • princy-mincy Re: Mam pytanie 28.03.12, 13:49
          mysle, ze naprawde za 4 tys zl (nie 400 zl) znajdzie sie taka osobe bez problemu, to przeciez mase pieniedzy
          • bez_seller Re: Mam pytanie 28.03.12, 13:51
            No gdzie 400, toz to przeciez smiech.smile
    • pieskuba Re: Mam pytanie 28.03.12, 13:43
      Bez, a gdzie i od kiedy? :o)

      pies
    • upartamama Re: Mam pytanie 28.03.12, 13:45
      ja chcę, ja chcę ale ma tylko 30 i męża z dwóją dzieci smile
    • kura28 Re: Mam pytanie 28.03.12, 13:46
      Zaraz się nie opędzisz od tłumu chętnych. W zasadzie też bym się zgłosiła, tylko mi się przeprowadzać nie chce. Chyba że to gdzieś w moich okolicach.
      • bez_seller Re: Mam pytanie 28.03.12, 13:50
        Ale to jest 4000zl, nie dolarow. smile

        Powinny to byc kobiety be zobowiazan wiekszych, np takie co sobie chca na emeryture dorobic, bo ja wiem
        • princy-mincy Re: Mam pytanie 28.03.12, 13:52
          4000 zl (na reke) to dla wiekszosci ludzi w PL mase pieniedzy, zwlaszcza dla pani +55, ktora nie ma wiekszych szans na zarudnienie w rejonie wysokiego bezrobocia
        • kura28 Re: Mam pytanie 28.03.12, 13:54
          Ale to jest dużo więcej niż średnia krajowa. Jak za prowadzenie domu to wynagrodzenie oszałamiające. Myślę że niejedna pani magister się zgłosi, niekoniecznie emerytka.
        • andaba Re: Mam pytanie 28.03.12, 13:54
          Jak sądzę to w Warszawie? sad

          Jakby to było w Krakowie czy Miechowie to zgłosiłabym się od zaraz.

          Jak dla mnie to za porowadzenie domu 4000 tysiące to suma niebotyczna.
          A gospodynią jestem dobrą, naprawdę smile
      • bez_seller Re: Mam pytanie 28.03.12, 13:53
        Kurcze, zapomnialm napisac, ze to w USA. smile
        • andaba Re: Mam pytanie 28.03.12, 13:56
          No faktycznie, to bez znaczenia smile

          Tak mi się właśnie wydawało, że w PL to dwóch godzin by nie szukali.
    • lelija05 Re: Mam pytanie 28.03.12, 13:55
      A gdzie?
      • tabakierka2 Re: Mam pytanie 28.03.12, 14:15
        myślę, ze to gromna kwota dla pani próbującej dorobić do emeryturywink
    • hamerykanka Re: Mam pytanie 28.03.12, 16:33
      Pewnie zalezy, czy bedziesz oplacac do reki czy legalnie, z oplaceniem Social Security, Medicare itp.

      Ja bym popytala wsrod starszych kasjerek w marketach typu Walmart, czesto za mniej niz to co oferujesz. Mozesz tez popytac wsrod starszych sasiadek.
    • zebra12 Re: Mam pytanie 28.03.12, 17:52
      Ja biorę. Jestem gotowa wyjechac nawet do USA. Tyle, że z dziećmi. Ale moje córki świetnie umieją sprzątać, myć okna, pielić ogródek itp.
    • fifiriffi Re: Mam pytanie 28.03.12, 18:14
      Uwązam,że jest.
    • marghe_72 Re: Mam pytanie 28.03.12, 18:19
      Osobista rodzielka wzięłaby z przysłowiowym pocałowaniem w rękę
    • rosapulchra-0 Re: Mam pytanie 28.03.12, 18:22
      Jak najbardziej. Tylko gdzie to?
      Ja już jedną polecić, o ile to w Warszawie.
    • duzeq Re: Mam pytanie 28.03.12, 19:49
      Jezeli to jest praca w USA, to dlaczego wynagrodzenie podajesz w PLN?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka