ma_dre
10.11.12, 18:02
Podaje linka do petycji w sprawie obrony prawa do stosowania srodkow medycyny naturalnej.
Jesli ktoras z ematek stosuje takie srodki, prosze o wysluchanie przemowy pana :
iozn.pl/petycja/petycja.html
i podpisanie petycji, jesli medycyna naturalna lezy wam ,na sercu.
W imieniu wolnosci przekonan i prawa do decydowania o wlasnym zdrowiu i zyciu prosze o nieusuwanie postu z forum emama.