gosia.mama.wojtusia
27.07.04, 08:23
witam serdecznie wszystkie emamy,piszę pracę magisterską,analize finansową
firmy i brakuje mi materiałów a czas goni ,za miesiac termin narodzin naszego
drugiego synka a praca czeka,będę wdzieczna za wszelka pomoc,może ktoś ma
materiały,pisał podobną pracę i mógłby podesłaćtroszkę materiałów,pozdrawiam
cieplutko-Gosia