Dodaj do ulubionych

Zboczeńcy

21.06.13, 21:48
Pierwsza w nocy. Ciemno wszędzie, głucho wszędzie.

Osoby dramatu:

Matka lat 40
Syn Pierworodny, lat prawie 12

M: Idę z psem na spacer.
S: Ale późno jest. Boję się że coś ci się stanie!
M: Co ty! Gruba mama ze mnie, to i nawet zboczeniec mnie nie będzie chciał napaść.
S: A jesli to będzie POCZĄTKUJĄCY zboczeniec?!

(kurtyna)

Kochane koleżanki, a jakich Wy się zboczeńców boicie? wink
Obserwuj wątek
    • amoreska Re: Zboczeńcy 21.06.13, 21:53
      big_grinbig_grinbig_grin
    • mvszka Re: Zboczeńcy 21.06.13, 21:54
      pedofilów zaawansowanych
    • papalaya Re: Zboczeńcy 21.06.13, 21:59
      no i co w związku z tym?
    • rhaenyra Re: Zboczeńcy 21.06.13, 22:00

      buhahahahahahahahaha
      • marina2 Re: Zboczeńcy 21.06.13, 22:23
        żadnych.zresztąna spacerze "z psem" nasz pies skasowałby każdeg kto chrżaknąłby nie tak jak pani sobie życzywink)
        • papalaya Re: Zboczeńcy 21.06.13, 23:29
          a "każdy" skopałby kundla i wsadził mu kosę, wtedy pani wpadła by w stupor, bo o tym w ksiązkach hodowli nie napisali big_grin
          • misterni Re: Zboczeńcy 21.06.13, 23:34
            Zależ jakiego kundla, mój by cię zjadł tongue_out
            • yenna_m Re: Zboczeńcy 22.06.13, 00:52
              tylko potem biedaczek miałby problemy z żołądkiem sad
              • misterni Re: Zboczeńcy 22.06.13, 01:07
                Eee tam, przeżułby i wypluł smile
    • lady-z-gaga Re: Zboczeńcy 21.06.13, 22:29
      12latek nie śpi o pierwszej w nocy? patologia tongue_out big_grin
      • japanunieprzerywalempanieposle Re: Zboczeńcy 21.06.13, 22:35
        12 latek zostaje sam w dom w nocy. patologia tongue_out
        • yenna_m Re: Zboczeńcy 21.06.13, 22:46
          patologia, panie, nad patologiami big_grin
          • czar_bajry Re: Zboczeńcy 21.06.13, 22:48
            To że sam w domu to pikuś ale że o pierwszej w nocy jeszcze nie śpi to dopiero patologiatongue_out
            • iwles Re: Zboczeńcy 21.06.13, 22:52

              Syn pewnie spal smaczniusio.
              Pies go obudzil, zdziwiony, że musi na spacer iść, i szukal u dzieciaka ratunku.
              ten pies to dopiero patologia !
              • yenna_m Re: Zboczeńcy 21.06.13, 22:56
                psa obudził chomik nie śpiący (to dopiero patologia, całą noc lata w kółku jak potłuczony) i ganiające się, oraz wyrywające sobie przy tym kłaki z dupsk, kociszcza

                takie kłaki po kociszczach oraz potłoczonym chomiku to dopiero patologia!
                • yenna_m Re: Zboczeńcy 21.06.13, 22:56
                  potłuczonym
                  • iwles Re: Zboczeńcy 21.06.13, 23:03

                    A ić ty !
                    Na twoim miejscu tez bym zboczeńca poszukała, żeby se troche odpocząć.
                    dzieciak mądry, wie, co mówi.
                    • misterni Re: Zboczeńcy 21.06.13, 23:15
                      big_grin
                • czar_bajry Re: Zboczeńcy 21.06.13, 23:22
                  Ja bardzo proszę nie mieszać kotów do tej patologiismile
                  • yenna_m Re: Zboczeńcy 21.06.13, 23:27
                    no tak
                    kto by mi muchy, pająki i wszelkie ćmy w domu zjadał, gdyby nie te, wyrywające sobie wzajemnie kłaki z dupsk, kociszcza big_grin

                    sama chyba bym musiała suspicious
                  • misterni Re: Zboczeńcy 21.06.13, 23:27
                    Oj tam. Koty same mieszają gdy tylko mogą big_grin
    • misterni Re: Zboczeńcy 21.06.13, 22:57
      No przesz jak na zboczeńca przystało, może lubi grube matki big_grin
      Może być bardzo zaawansowanym zboczeńcem o konkretnych upodobaniach big_grin
      A poza tym wiadomo, że patologia, bo pierwsza w nocy, nastolatek się obudził i ten pies...
      • yenna_m Re: Zboczeńcy 21.06.13, 23:06
        misterni napisała:

        > No przesz jak na zboczeńca przystało, może lubi grube matki big_grin

        jakowyś zboczony musi być suspicious
    • goodnightmoon Re: Zboczeńcy 21.06.13, 23:03
      yenna_m napisała:

      > Kochane koleżanki, a jakich Wy się zboczeńców boicie? wink

      Ja żadnych. Bo wg pewnej 84-letniej staruszki, zaatakowanej przez ekshibicjonistę, w dzisiejszych czasach to wszystko fuszera, bo "przed wojną, Panie, to były zboczeńcy!!!" wink
      • yenna_m Re: Zboczeńcy 21.06.13, 23:27
        big_grin big_grin big_grin
    • baltycki Re: Zboczeńcy 21.06.13, 23:52
      yenna_m napisała:

      > Pierwsza w nocy. Ciemno wszędzie, głucho wszędzie.

      Archiwum - Listopad, 2012



      Początkujący.


      30lis


      Pierwsza w nocy. Ciemno wszędzie, głucho wszędzie.

      Osoby dramatu:

      Matka lat 40

      Syn Pierworodny, lat prawie 12

      M: Idę z psem na spacer.

      S: Ale późno jest. Boję się że coś ci się stanie!

      M: Co ty! Gruba mama ze mnie, to i nawet zboczeniec mnie nie będzie chciał napaść.

      S: A jesli to będzie POCZĄTKUJĄCY zboczeniec?!

      (kurtyna)


      Wklejasz starocie
      • yenna_m Re: Zboczeńcy 21.06.13, 23:54
        stare, ale jare smile
        biorąc pod uwagę, że niedawno obchodziłam 41 urodziny, to jasne, że starocie smile
        • misterni Re: Zboczeńcy 22.06.13, 00:06
          A demencji starczej to powtarzać się człowiekowi zdarza big_grin
          • iwles Re: Zboczeńcy 22.06.13, 00:09
            najważniejsze, że pamięta wink
            • yenna_m Re: Zboczeńcy 22.06.13, 00:13
              dziewczyny, a o początkującym zboczeńcu to Wam opowiadałam?
              • misterni Re: Zboczeńcy 22.06.13, 00:14
                big_grin
              • paliwodaj Re: Zboczeńcy 22.06.13, 00:47
                dobre, naprawde dobre!
              • nanuk24 Re: Zboczeńcy 22.06.13, 01:04
                nie, ale mozesz opowiedzic, zanim zapomnisz
        • nanuk24 Re: Zboczeńcy 22.06.13, 01:02
          A twoj pies nadal taki bezczelny, ze cie o pierwszej w nocy na dwor wyprowadza?
          • nanuk24 Re: Zboczeńcy 22.06.13, 01:03
            nanuk24 napisała:

            > A twoj pies nadal taki bezczelny, i cie o pierwszej w nocy na dwor wyprowadza?
            >


            --
            Dzis jestem w nastroju nieprzysiadalnym.
      • lady-z-gaga Re: Zboczeńcy 22.06.13, 10:17
        Wstydź się, Yenna
        bo że historyjki powtarzasz, to nic, ale żeś sobie wieku ujęła, to niewybaczalne
        masz zamiar juz do końca życia mieć 40 lat? suspicious
        big_grin
        • yenna_m Re: Zboczeńcy 22.06.13, 10:31
          no kurde, rok ze człek uszczknie w dobtejwierze z życiorysu a już zaraz kłamca i manipulant wink

          tak! do końca życia mam zamiar mieć 40 lat!
          od wczoraj! o!
    • kerri31 Re: Zboczeńcy 22.06.13, 08:23
      Dużych, trzeźwych, agresywnych, recydywistów.
    • guderianka Re: Zboczeńcy 22.06.13, 08:44
      Ani złodziei ani gwałcicieli-pieniędzy nie mam a kochać się lubię wink
    • joaz Re: Zboczeńcy 22.06.13, 09:58
      Mam dzisiaj mega doł, a Twój syn mnie rozśmieszył totalnie.

      joanna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka