Dodaj do ulubionych

Wypisuję się z forum

14.08.04, 23:09
Wypisuję się z forum. Wystarczająco świat jest stresujący, a tu na forum
gdzie myślałam, że może ciut, ciut się odstresuję, jest odwrotnie, więc chyba
nie warto być tutaj i tracić czas. Wiem, że nie wszyscy forumowicze są źli,
ale wystarczają wyjatki, i to przez te wyjątki nie chce tu być. Miłym e-mamom
zyczę wytrwałości i niech chowają się zdrowo i szczęśliwie
Obserwuj wątek
    • josik11 Re: Wypisuję się z forum 14.08.04, 23:12
      moze jeszcze to przemysl...
    • mamania Re: Wypisuję się z forum 14.08.04, 23:22
      ty chyba naprawde masz 9 lat

      dziewczyny ci napisaly jakie masz srutowy problem a ty obrazasz sie i zakladasz
      nastepny watek nie wiadomo o czym
      a moze warto przeanalizowac co forumowiczki z dobrego serca poradzily zamiast
      nadymac sie jak zaba i tupac nozka, mysle ze gdybys zechciala przyjac do serca
      niektore rady, to tylko na dobre by ci wyszlo
    • yenna_m Re: Wypisuję się z forum 14.08.04, 23:26
      a ja se mysle, ze Ci przejdzie wink

      skoro uznalas, ze czas oglosic calemu forum, ze odchodzisz wink

      wiesz, tak sobie mysle, ze nie warto sie obrazac - bo po co?
    • mama_radka Re: Wypisuję się z forum 14.08.04, 23:40
      ALe to nie chodzi tylko o mój ostatni post, tylko o całość, i tyle, a chciałam
      po prostu poinformować, że mnie własciwie już tu nie ma. I nie tylko o moje
      posty i odpowiedzi na nie, (z niektórymi się zgadzam, z niektórymi nie), ale
      czytając inne posty też mi przychodziło do głowy, że to strata czasu, czemu tu
      byłam, bo się troszeczkę uzależniłam. A poza tym są też fajne e-mamy, z którymi
      fajnie mi się rozmawia, ale to nie musze robic przy pomocy foorum.
      Pozdrawiam Wszystkich
      A ostatni post był tylko gwoździem do mojej decyzji
      • yenna_m Re: Wypisuję się z forum 14.08.04, 23:42
        ale kobieto, po co to obrazanie sie?

        moim zdaniem to poza.

        PS: Tez tak mam czasami wink
        • beata32 Re: do yenny :) 15.08.04, 00:09
          Hej Yen,

          Miło Cię widzieć.
          big_grin

          pzdr
          • yenna_m Re: do Beaty :) 15.08.04, 00:18
            Fajnie Cie tutaj znow spotykac smile))))))))))

            pozdr.
            YM
    • sonnja1 Machamy Ci na pozegnanie... 15.08.04, 09:24
      smile)))
    • sowa_hu_hu Re: Wypisuję się z forum 15.08.04, 11:36
      przesadzasz moja droga... szkoda ze moje posty sa już wykasowane bo mogłabys
      sobie poczytac jak na mnie najeżdżali i jakoś nadal tu jestem... musisz liczyć
      sie z tym że nie wszyscy będa dla ciebie mili i nie wszyscy będa popierac twoje
      poglądy - tak to juz jest - wszyscy jestesmy różni...
      nie przejmuj sie pewnymi opiniami... nie które jednak weź sobie do serca...
      chyba nie zostałas jakoś starsznie potraktowana zeby sie tak obrażać...

      pozdrawiam
      • e5121 Re: Wypisuję się z forum-pa patki 15.08.04, 22:44
        A Twoje dziecko jest pulchniutkie i ma ładne loczki i wygląda jak
        dziewczynka.Tez tak uwazam. I to jest komplement dla Radzia. Hi hi. I pa pa
    • kubusala Re: Wypisuję się z forum 16.08.04, 10:04
      Oglądałam zdjęcia Twojego synka i stwierdzam obiektywnie: jest pulchniutki i
      podobny do dziewczynki, znajoma więc miała rację. Poza tym jest słodki i ma
      piekne rzęsy no i zdrowiutki a to najważniejsze.A Ty jestes mocno
      przewrazliwiona. Zupełnie nie widze problemu a juz obrażanie sie za to że inni
      tez nie widza problemu to nonsens. Powiem tylko dla ochłody, że mój synek tez
      jest pulchniutki i przypomina dziewczynke i za to go kocham i wcale mi tego
      typu uwagi nie dają po nosie, dziecko sie jeszcze 100 razy zmieni. Trochę luzu
      kochana i dystansu.
      Trzymaj się cieplutko!
      Kasia
    • agata_to_ja Re: Wypisuję się z forum 16.08.04, 13:02
      Tak sobie myślę,że gdybyś naprawdę chciała zrezygnować z forum, to po prostu
      zrobiłabyś to, bez ogłaszania. Tu się nie podpisuje żadnego akcesu (no, może
      poza logowaniem). Ja byłam tu obecna codziennie, a nawet CAŁODZIENNIE jak tylko
      forum powstało, a potem coraz rzadziej, a w końcu nastąpiła bardzo długa
      przerwa. Ale jakoś nie uznałam tego za na tyle ważne dla innych forumowiczów,
      aby to obwieszczać. tak więc twoje intencje chyba były inne.
      Pozdrawiam
      agata

      • adzia_a Agata? to Ty? :-)))) (b/t) 16.08.04, 13:22

        • agata_to_ja Re: Agata? to Ty? :-)))) (b/t) 16.08.04, 21:17
          No hej, ja w rzeczy samej.
          Zaglądam ostatnio częściej. Sporo się zmieniło, dużo nowych osób.
          Pozdrawiam
          Agata
      • mama_olgi Re: Wypisuję się z forum 16.08.04, 13:27
        Wiesz ja tez nie widzę problemu, to ja na Twoim miejscu chyba powinnam nie
        odzywać się do prawie co drugiej osoby, którą spotkam na spacerze a która nie
        zna mnie ani Olgi, już precyzuję, otóż moją 13m córcie, bardzo często mylą z
        chłopczykiemsmile)) I rzeczywiście, sama to widzę, że jak jest ubrana w spodenki a
        na dodatek nie ma jeszcze burzy włosów na głowie- to nie dziwię się, że ktoś
        może ją pomylić z chłopcem. Tylko mnie w przeciwieństwie do Ciebie wcale to nie
        irytuję po prostu z uśmiechem na twarzy odpowiadam, że to dziewczynka,i że
        proszę się nie przejmować bo dużo osób tak myśli. I tyle. Więc nie wiem w czym
        masz problem, naprawdę!!
        ------------------------------------------------------
        Jeśli chcesz mieć przyjaciela , oswój mnie!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka