mama_radka
14.08.04, 23:09
Wypisuję się z forum. Wystarczająco świat jest stresujący, a tu na forum
gdzie myślałam, że może ciut, ciut się odstresuję, jest odwrotnie, więc chyba
nie warto być tutaj i tracić czas. Wiem, że nie wszyscy forumowicze są źli,
ale wystarczają wyjatki, i to przez te wyjątki nie chce tu być. Miłym e-mamom
zyczę wytrwałości i niech chowają się zdrowo i szczęśliwie