Wiem, że są tu dziewczyny, które grywały lub grywają w RPGi. Spotkało was kiedyś coś podobnego lub słyszałyście kiedyk9olwiek o czymś takim na sesji czy LARPie??
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15704575,Burza_w_internecie_po_publikacji__Duzego_Formatu__.html#MT
Jak da mnie kosmos, a środowisko mi znane od lat. Czyżby nowa odmiana żelaznego wilka, czyli po czarnej wołdze / wszechobecnym seksie / brutalnych grach komputerowych / promujących się homoseksualistach / rozpasanym genderze przyszedł czas na RPG jako kandydata na nowego wroga społeczeństwa i moralności?

A może to faktycznie problem, o którym prawie nikt z graczy i MG nie słyszał? Albo... spisek??