kozica111
25.01.15, 09:23
Mam pytanie skoro tak głośno się mówi o tym że widziały gały co brały - w odniesieniu do frankowiczów i uważa się za moralne by teraz frankowicze ponieśli odpowiedzialność, karę za brak wiedzy to dlaczego to nie działa w drugą stronę? Banki zatrudniające sztab prawników i profesjonalistów w zakresie prawa bankowego nie miały świadomości że stosują klauzule niedozwolone? Dlaczego tak cichutko o ich odpowiedzialności za ten brak profesjonalizmu? Dać w du..e? frankowiczom, to dać też i bankom i to solidnego klapa!Podzielić odpowiedzialność! Umowa jest w zakresie ujętym w klauzuli niedozwolonej nieważna, nie ma mocy prawnej.
To może zawołajmy solidarnie jak Polacy a nie jak "polacy" "WIDZIAŁY GAŁY CO PROPONOWAŁY"!