24.04.17, 13:58
Czy wie ktoś jak się nazywały w ikei te kolorowe kubki? bo nie widzę na stronie a potrzebę mam silną zakupić.
http://i66.tinypic.com/2r3h7r4.jpg
Obserwuj wątek
    • kwietniowka2011 Re: Ikea 24.04.17, 14:02
      allegro.pl/ikea-bygel-pojemnik-i6745512837.html
      • ap.so Re: Ikea 24.04.17, 14:08
        dzięki złota kobieto smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka